Početí s Clostíkem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
teres1
Nováček 5 příspěvků 02.10.14 20:28
početí s clostíkem...

Ahoj holky, už rok se snažíme o třetí mimčo. Dvě byly v poho a najednou to nejde. Dr mi říkala že jsem v pořádku ale přesto beru utrogestan a clostík. Ted mám asi 8 den po ovulaci a začínám mít citlivá prsa a taky mě pobolívá levý vaječník. Mohlo se to konečněpovést?? Vím ptám se jako by to bylo poprvé ale nikdy jsem nemusela nic brát a bylo to v poho… tak už jsem z toho docela zoufalá:( Díky za odpovědi :) :mavam:

Reakce:
Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 02.10.14 20:46

My se snažili skoro rok o druhé, porad to neslo, tak mi dr. napsala klostik. Zadarilo se hned první měsíc ;-)

eviku-miluna
Kelišová 6874 příspěvků 02.10.14 20:57

@teres1 Já jsem zobala Clostík půl roku a nezadařilo se, pak jsme se na to snažení vyprdli a za dva měsíce se zadařilo ;).

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 02.10.14 21:15

@teres1 ahojky ja mam clostik ted druhy mesic…po roce snazeni…prvni mesic nic…ale priznaky taky byly..ale zrejme vsugerovane…jsem s tim hrozna…ale treba to vyslo…co jsem se bavila s holkama co ho braly tak prvni meaic se hned zadarilo…tak moc drzim palecky..a dej vedet…ja ted taky budu cekat zda se zadari pac ovu teprv bude…;-)

rokyta1
Extra třída :D 12716 příspěvků 02.10.14 22:44

@teres1 ahoj držím ti palce.Jsem po 2 tehotenstvich a teď potřetí se tomu nechce.Jsem OK, ale přesto jsem dostala taky clostik. Zítra budu 10 dpo.Tak jsem taky zvědavá. Tak to máme stejně. :kytka:

teres1
Nováček 5 příspěvků 04.10.14 11:59

Ahoj holky to jsem ráda že v tom nejsem sama… už jsem to nevydržela a testovala… no myslím že druhou čárku vidím jen já:( TAkže zase za týden. Ms mám mít 11.10. do té doby se snad zcvoknu…Ach jo :think:

rokyta1
Extra třída :D 12716 příspěvků 04.10.14 15:08

@teres1 drzim pesti.Me teda clostik nezabral.Asi bude chyba jinde.Uz spinim a BT klesa. :,(

teres1
Nováček 5 příspěvků 04.10.14 19:33

Rokyta 1… to mě mrzí ale neboj ono to přijde až to budem nejmíň čekat. :) Tak já budu doufat že příští týden budu jásat…

rokyta1
Extra třída :D 12716 příspěvků 04.10.14 20:13

@teres1 budu sledovat.At ti to dopadne, pak to povzbudi i ostatni. :kytka:

teres1
Nováček 5 příspěvků 06.10.14 18:42

Ahojky dnes jsem to opět ráno nevydržela. zdálo se mi totiž na dnešek že jsem si dělala testy a byly// už mě hrabe. Ale ráno jsem si udělala a byla tam sice slabá ale byla… tak uvidíme
Na tabletu to není moc vidět ale vážně tam byla… zkusím přidat foto a řekni:))

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 06.10.14 19:04

@teres1 je to hrozně rozmazané :( takže tam nic nevidím…zkus to vyfotit pak lépe :) držím moooooc palečky… :kytka:

teres1
Nováček 5 příspěvků 06.10.14 19:33

Smazala jsem to máš pravdu bylo tam vidět prdlajs… ach jo já se nedočkám:( Ale myslet pozitivně vždyť není všem dnům konec a zadaří se nám oběma!!!

trdlina
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 06.10.14 19:51

@teres1 ja vubec netvrdim, ze tam nebyla…nechci ti brat nadeji…jen ze to je spatne vyfocene;-) takze zadne smutky a beznadej…za par dni to muze byt sebevice mazle a urcite tam budes mit druhou…moc ti to preji:-*;-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >