Testování říjen 2014

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
martaska ogo
Kecalka 215 příspěvků 01.10.14 19:03
Testování říjen 2014

Ahoj holky…snazite se uz dlouho a ted zase opet cekate na testovani?? Testuje nekdo driv.?? Ja to snad uz nevydrzim a budu zase testovat. Snazim se o mimi uz nekolik mesicu a porad nic. Vsichni rikaj nemysli na to jenze cim dyl to trva tim vic na to myslim. Ted cekam ms 11.10. A uz chci zacit testovat i kdyz vim ze je to brzy…Mate nekdo stejny problem?? Driv jsem pred ms mela ruzny tehu priznaky…ted vubec nic

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »
Reakce:
PerlaMarina
Ukecaná baba ;) 1831 příspěvků 01.10.14 19:16

Já čekám od revize v květnu na 6. menses, snažíme se hned od první ms po revizi, takže pět cyklů :( a teď jsem to měla dostat v neděli a jen lehké špinění a pak už nic :nevim:
Dnes jsem testovala a negativní. Menses ale nikde, to špinění menses být nemohla.

Já netestuji před termínem ms, frustruje a deprimuje mě vidět bílej test, testuji až když už si myslím, že MUSÍ :zed: být něco vidět.

mookiee
Závislačka 2721 příspěvků 01.10.14 19:24

Hlasim se do klubu :pankac: snazime se uz rok :cert: testuju pred terminem ms kvuli spatne srazlivosti krve, ted mi testovani vychazi kolem 20. rijna :roll:

martaska ogo
Kecalka 215 příspěvků 01.10.14 19:25

Ty jo tak to drzim palce..aby se nedostavila. Treba je na test brzy, mohla jsi mit ovulku pozdeji. Presne jak rikas netestovat driv, aaleee kdyz je to tak tezky cekat a cekat :zed:

martaska ogo
Kecalka 215 příspěvků 01.10.14 19:34

Ahojky…a kdy jsi mela ovu…snad na konci mesice budeme tehu…pro nas co cekame tak dlouho je to fakt uz :zed:
Jednou to prijit musi..:-) Holky drzte se ted nam to vyjde. Ja asi zkusim testnout o vikendu :oops:

Flay
Povídálka 36 příspěvků 01.10.14 19:40

Ahoj holky. Já čekám ms 12.10., ale nevím, jak a jestli byla ovulka. Testovala jsem až teď v pondělí a úterý a byly tam slabší čárky, dneska už žádná, takže možná byla o víkendu. Zkoušíme to teďka poprvé, takže si moc šance nedávám, ale co kdyby. :jazyk:
@martaska ogo tak to budeme vyčkávat společně :-D

martaska ogo
Kecalka 215 příspěvků 01.10.14 19:47
Fly

Tak to mame stejne :-)
takze drzim palecky aby nam uz neprisla :mrgreen:.budes testit driv nez cekas ms..? Nikdy nevis treba i na poprve to vyjde vsak proto se rika, ze staci kapicka…jen asi u me jsou potreba vodopady :D
Kazdopadne se zase nemuzu dockat testiku…

Flay
Povídálka 36 příspěvků 01.10.14 19:52

@martaska ogo asi počkám, radši si ani nebudu kupovat test, protože bych ho hnedka očurávala :-D Budu držet pěsti, ať se pak můžeme přesunout do těhotných! :mrgreen:
Děláš si ovu testy, nebo to poznáš?

Lukyna79
Kecalka 487 příspěvků 01.10.14 20:23

Ahoj holky, mohu se přidat? Pokud MS nepřijde, v co doufám, tak budu testovat 17.

Flay
Povídálka 36 příspěvků 01.10.14 20:29
Lukyna79
Kecalka 487 příspěvků 01.10.14 20:33

@Flay :D děkuju :mavam:

Flay
Povídálka 36 příspěvků 01.10.14 20:36

@Lukyna79 taky budu držet pěsti, ať se potvora nedostaví. A ovu už jsi měla, nebo očekáváš teprv?

Lukyna79
Kecalka 487 příspěvků 01.10.14 20:44

@Flay Mela, o víkendu…potvrzeno testem :) A ještě jsem objednaná k MUDr., prý udělá test z krve jestli k ni opravdu došlo, ale pokud vyjde test pozitivní, tak je pravděpodobný, že došlo. Mám to spojený s prevencí.

maminka petra
Kecalka 368 příspěvků 01.10.14 22:23

Ahoj mohla bych se k vam pridat testovat budu cca 12.10.kdyz potvora neprijde :mrgreen:

Lukyna79
Kecalka 487 příspěvků 01.10.14 22:34

@maminka petra :mavam: taky přede mnou :) jak dlouho se snažíte?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 37 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Strach z miliardové pokuty? Deppova ex působí ošuntěle a má zase nového chlapa

Vztah herce Johnnyho Deppa s Amber Heard byl fiaskem, jejich manželství... číst dále >