Pochlubme se balkóny

2506
10.6.17 14:27

Pochlubme se balkóny

Milovnice pěstování na balkóně, pochlubme se našimi oázami na balkónech. Když už nemůžu mít zahradu, snažím se realizovat alespoň na tom 1,5 m2. Pěstuju hlavně kytky a bylinky a taky rajčata. Je to moje místečko pro kávu a knížku, kde ráda spočnu. Zakládám nové téma, ve kterém se můžeme inspirovat kytkami, výzdobou a třeba i nábytkem a to nejen na balkónech, ale i na terasách. Budu se těšit a přikladám svůj balkón, který by se určitě dal ještě vylepšit :) Díky všem! :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Saatine
10.6.17 14:34

Já mám na balkoně jen takové to houpací závěsné křeslo, ale koukám na sousedčin a kochám se, mohu hodit fotku, má jej fakt nádherný :D

• Citovat
  • Upravit
2506
10.6.17 14:36

@Saatine to by bylo skvělé :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
349
10.6.17 14:37

Klasickej panelakovej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
10.6.17 14:39

Má to na balkoně velikosti 2m čtvereční :) Má to super.

• Citovat
  • Upravit
Saatine
10.6.17 14:41
@Kuhnice píše:
Klasickej panelakovej

Akorát dřevo potřebuje ošetřit :palec: Kamínky jsou moc hezký nápad.

Sousedka si letos odlévala betonové truhlíky a má v nich jahody, blejsknu to u venčení :))

• Citovat
  • Upravit
349
10.6.17 14:46

@Saatine
Byla jsem líná to na zimu rozebirat, stejne budem renovovat :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
10.6.17 14:49

@Kuhnice parada! Ty kaminky jsou super napad. Dlazdice jsem videla v Lidlu a uvazovala jsem nad nimi, drevo pid nohama je lepsi nez dlazba :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
10.6.17 14:51

@Saatine nadherna kombinace, diky! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
10.6.17 14:56
@Veveří píše:
Milovnice pěstování na balkóně, pochlubme se našimi oázami na balkónech. Když už nemůžu mít zahradu, snažím se realizovat alespoň na tom 1,5 m2. Pěstuju hlavně kytky a bylinky a taky rajčata. Je to moje místečko pro kávu a knížku, kde ráda spočnu. Zakládám nové téma, ve kterém se můžeme inspirovat kytkami, výzdobou a třeba i nábytkem a to nejen na balkónech, ale i na terasách. Budu se těšit a přikladám svůj balkón, který by se určitě dal ještě vylepšit :) Díky všem! :mavam:

Mas to moc krasny :) Takova malinka oaza prirody..Taky bych chtela balkon.. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
453
10.6.17 15:24

Ahoj, já se realizuji takto.. Akorát Teda dnes jsem musela zlikvidovat 2 truhlíky kopru a jeden s petrželí :,( Byly na něm mšice :roll: Jinak tam mám rajčata, oregano, rozmarýn, smil, hrášek, stromkový angrešt a slunečnici kterou jsem dostala k MDŽ v rossmannu. Ještě mi chybí to posezení :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.6.17 15:25

Tak já přidávám foto balkonu a miniterásky dole

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
10.6.17 15:58

@LeniczkaK mas krasny velky balkon. A rikas, ze angrest a rodi? To zni zajimave! Ja mam jenom jahody, uz se 5 kusu urodilo a decka se postaraly, aby nestihly zcervenat :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2506
10.6.17 15:59
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
10.6.17 22:49
@smutná máma píše:
Tak já přidávám foto balkonu a miniterásky dole