Počítání ovulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Zuzibell
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 11:00
Počítání ovulace

Ahoj všem. V neděli mi skončila menstruace a tak jsem uz odpočítávala ovulaci… No a jeste ten den jsem zacala spinit. A spinim do dnes. Stalo se mi to prvně. Mam teda zacit znovu počítat, nebo se spineni nepocita? Diky za rady. Mam sice uz synka ale pred tim jsem otěhotněla bez snazeni, tak se mi ted pomoc a zkušenosti ostatních hodi :)

Reakce:
1mila2
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 27.06.19 11:10

Jak souvisi konec MS s ovulaci? 8o

Ravedd
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 27.06.19 11:15
@Zuzibell píše:
Ahoj všem. V neděli mi skončila menstruace a tak jsem uz odpočítávala ovulaci… No a jeste ten den jsem zacala spinit. A spinim do dnes. Stalo se mi to prvně. Mam teda zacit znovu počítat, nebo se spineni nepocita? Diky za rady. Mam sice uz synka ale pred tim jsem otěhotněla bez snazeni, tak se mi ted pomoc a zkušenosti ostatních hodi :)

Stáhni aplikaci :nevim: zadáš délku cyklu a ms a spočíta ti na každý měsíc kdy máš ovulaci

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 27.06.19 11:19

Aplikace ovšem většinou počítají s průměrem, ovu můžeš mít kdykoli, a ne podle toho co ti nepíše aplikace, ovšem jsou i takové které počítají ovu přesně ale jen pokud do nich zadáváš bazální teplotu

Tableta
Kelišová 5304 příspěvků 27.06.19 11:22

Kdybych spolíhala na aplikaci, tak nikdy neotěhotním :mrgreen: Měř si BT a máš to.

histep
Kelišová 5118 příspěvků 27.06.19 11:23
@Ravedd píše:
Stáhni aplikaci :nevim: zadáš délku cyklu a ms a spočíta ti na každý měsíc kdy máš ovulaci
:mrgreen: Aplikace spočítá ovulaci. SUPER rada. :roll:
Ravedd
Zasloužilá kecalka 848 příspěvků 27.06.19 11:25

@histep tak aplikace spočítá kdy by cca měla ovulace být :roll: pak není nic jednoduššího než v tu dobu udělat ovulační test :roll: mi tam vypadlo kdy máš mít ovulaci :roll: mě to třeba dle aplikace sedí 8)

Narovnako
Kelišová 5315 příspěvků 27.06.19 11:47

@Zuzibell Počítá se od prvního dne regulerní MS, tzn. běžného krvácení, nějaké malé, či miniaturní špinění se nepočítá. Obecně psané období ovulace je 12-18 den podle mé gynekoložky. Já bych se tím ale po zkušenostech moc neřídila. Já třeba když ovuluji tak až 19-23 den a vysledovala jsem to podle testů, příznaků. Někdo měří BT, někdo studuje hlen… Mě postačili testy a ovulační výtok, nebo jak to nazvat.. Ber to normálně od prvního dne a zkus cca od 9. každý den udělat test, ať víš, nebo zda by ti tu poradili holky ohledně měření bazální teploty. Aplikace jsou na hovno, pokud nejsi průměr.. Pokud jsi „dokonalá tabulková žena“ přijde ti vhod taková aplikace :mrgreen:

Sleepy.Monkey
Kecalka 343 příspěvků 27.06.19 11:49

Podle aplikace bych se moc neřídila, to nedoporučuju. Respektive, někomu to sedět může. Mě to teda nesedí. Koupila jsem si ovul. testy a uvidíme. Pak zkusím měřit BT.

1mila2
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 27.06.19 11:51

Me by zajimalo, jak to pocitas. Prvni dite jsem pocala 28DC (merila jsem BT), posledni 21DC (driv sex nebyl). Takze za me je aplikace taky k nicemu :roll:

Zuzibell
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 12:21

@Narovnako díky, takovou odpověď jsem potřebovala :) :kytka:

histep
Kelišová 5118 příspěvků 27.06.19 12:45
@Ravedd píše:
@histep tak aplikace spočítá kdy by cca měla ovulace být :roll: pak není nic jednoduššího než v tu dobu udělat ovulační test :roll: mi tam vypadlo kdy máš mít ovulaci :roll: mě to třeba dle aplikace sedí 8)

90% ženských má ovulaci jindy, než by spočetla jakákoliv aplikace fungující na základě délky cyklu a data poslední MS.

Zuzibell
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 27.06.19 15:34

Ty jo, ženský :lol: tak jsem měla kliku. První ovulační test a hned pozitivní :potlesk: jasný dvě čárky. Tak držte palečky :* a díky za rady :mavam:

Zuzibell
Povídálka 45 příspěvků 1 inzerát 29.06.19 14:24

Holky, tak si představte, že už jsem těhotná byla :) cca 4tý týden jsem. krásný den všem :kytka:

Judy21L
Stálice 86 příspěvků 29.06.19 21:46

@Zuzibell gratuluju :kytka: snad to dobře dopadne :hug:

Váš příspěvek
Reklama