Počítání ovulace

60
27.6.19 11:00

Počítání ovulace

Ahoj všem. V neděli mi skončila menstruace a tak jsem uz odpočítávala ovulaci… No a jeste ten den jsem zacala spinit. A spinim do dnes. Stalo se mi to prvně. Mam teda zacit znovu počítat, nebo se spineni nepocita? Diky za rady. Mam sice uz synka ale pred tim jsem otěhotněla bez snazeni, tak se mi ted pomoc a zkušenosti ostatních hodi :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1886
27.6.19 11:10

Jak souvisi konec MS s ovulaci? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4467
27.6.19 11:15
@Zuzibell píše:
Ahoj všem. V neděli mi skončila menstruace a tak jsem uz odpočítávala ovulaci… No a jeste ten den jsem zacala spinit. A spinim do dnes. Stalo se mi to prvně. Mam teda zacit znovu počítat, nebo se spineni nepocita? Diky za rady. Mam sice uz synka ale pred tim jsem otěhotněla bez snazeni, tak se mi ted pomoc a zkušenosti ostatních hodi :)

Stáhni aplikaci :nevim: zadáš délku cyklu a ms a spočíta ti na každý měsíc kdy máš ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
27.6.19 11:19

Aplikace ovšem většinou počítají s průměrem, ovu můžeš mít kdykoli, a ne podle toho co ti nepíše aplikace, ovšem jsou i takové které počítají ovu přesně ale jen pokud do nich zadáváš bazální teplotu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6230
27.6.19 11:22

Kdybych spolíhala na aplikaci, tak nikdy neotěhotním :mrgreen: Měř si BT a máš to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
27.6.19 11:23
@Ravedd píše:
Stáhni aplikaci :nevim: zadáš délku cyklu a ms a spočíta ti na každý měsíc kdy máš ovulaci
:mrgreen: Aplikace spočítá ovulaci. SUPER rada. :roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4467
27.6.19 11:25

@histep tak aplikace spočítá kdy by cca měla ovulace být :roll: pak není nic jednoduššího než v tu dobu udělat ovulační test :roll: mi tam vypadlo kdy máš mít ovulaci :roll: mě to třeba dle aplikace sedí 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5395
27.6.19 11:47

@Zuzibell Počítá se od prvního dne regulerní MS, tzn. běžného krvácení, nějaké malé, či miniaturní špinění se nepočítá. Obecně psané období ovulace je 12-18 den podle mé gynekoložky. Já bych se tím ale po zkušenostech moc neřídila. Já třeba když ovuluji tak až 19-23 den a vysledovala jsem to podle testů, příznaků. Někdo měří BT, někdo studuje hlen… Mě postačili testy a ovulační výtok, nebo jak to nazvat.. Ber to normálně od prvního dne a zkus cca od 9. každý den udělat test, ať víš, nebo zda by ti tu poradili holky ohledně měření bazální teploty. Aplikace jsou na hovno, pokud nejsi průměr.. Pokud jsi „dokonalá tabulková žena“ přijde ti vhod taková aplikace :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
400
27.6.19 11:49

Podle aplikace bych se moc neřídila, to nedoporučuju. Respektive, někomu to sedět může. Mě to teda nesedí. Koupila jsem si ovul. testy a uvidíme. Pak zkusím měřit BT.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
27.6.19 11:51

Me by zajimalo, jak to pocitas. Prvni dite jsem pocala 28DC (merila jsem BT), posledni 21DC (driv sex nebyl). Takze za me je aplikace taky k nicemu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.6.19 12:21

@Narovnako díky, takovou odpověď jsem potřebovala :) :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5186
27.6.19 12:45
@Ravedd píše:
@histep tak aplikace spočítá kdy by cca měla ovulace být :roll: pak není nic jednoduššího než v tu dobu udělat ovulační test :roll: mi tam vypadlo kdy máš mít ovulaci :roll: mě to třeba dle aplikace sedí 8)

90% ženských má ovulaci jindy, než by spočetla jakákoliv aplikace fungující na základě délky cyklu a data poslední MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
27.6.19 15:34

Ty jo, ženský :lol: tak jsem měla kliku. První ovulační test a hned pozitivní :potlesk: jasný dvě čárky. Tak držte palečky :* a díky za rady :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60
29.6.19 14:24

Holky, tak si představte, že už jsem těhotná byla :) cca 4tý týden jsem. krásný den všem :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
87
29.6.19 21:46

@Zuzibell gratuluju :kytka: snad to dobře dopadne :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu