Počůrané povlečení páchne i po vyprání

mončís
20.8.15 11:28

Počůrané povlečení páchne i po vyprání

Neustále čichám k vypranému ložnímu prádlu, a připadám si jako blázen.
Malá se občas ještě v noci počůrá. Prádlo vyperu a po vyprání, když uschne neustálé cítím jak to trochu zapáchá. Nevím jestli je to aviváží nebo práškem. Peru v Ecoveru a aviváž používám z DM Denkmit, malá je citlivá. Teď sem si zkusila koupit trochu voňavou aviváž, taky pro citlivé děti, tak doufám, že jí to nebude vadit.
Nemáte s tím někdo zkušenosti? :think: Minule jsem to musela vyprat znova, a pak jsem se zápachu zbavila.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12796
20.8.15 11:33

A co dát místo aviváže lžici octa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
20.8.15 11:33

@omites Taky mě to napadlo.

• Nahlásit
  • Citovat
24363
20.8.15 11:34

Aspoň deci, klidně dvě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38952
20.8.15 11:34

Dala bych ocet a pro dítě s citlivou pokožkou bych aviváž vůbec nepoužívala :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35023
20.8.15 11:35

Aviváž vůbec nepoužívám, jen vyperu a necítím nic :nevim: ale mám klasický prášek, persil nebo ariel, tyhle „ekocosi“ mi přijdou, že moc neperou :nevim: :think: ocet by mohl pomoci :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
20.8.15 11:37

@ixule Ariel sensitive jsem zkoušela, a hned jí vyleze atopák :,( Furt hledám nějakej lepší prášek, ten Ecover zatím pere nejlépe, ale mohlo by to být lepší!

• Nahlásit
  • Citovat
merde
20.8.15 11:38

Peru v Ecoveru take, v gelu a v zivote mi po vyprani nic nesmrdelo. Dala jsi to alespon na 60 stupnu?

• Nahlásit
  • Citovat
5323
20.8.15 11:38

Kup si Ariel sensitive tekutý, krásně pere a voní..Lepší je ještě Vhite+Color, voní ještě lépe a dlouho, ale není přímo pro děti..Peru jen v těchto dvou a nepotřebuje žádnou aviváž, ale než jsem se k němu dopracovala, chvíli to trvalo :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
20.8.15 11:39

@merde jo na 60 peru.

• Nahlásit
  • Citovat
mončís
20.8.15 11:39

@roksy25 Po Arielu sensitive se mi taky osypala. :?

• Nahlásit
  • Citovat
35023
20.8.15 11:41
@mončís píše:
@ixule Ariel sensitive jsem zkoušela, a hned jí vyleze atopák :,( Furt hledám nějakej lepší prášek, ten Ecover zatím pere nejlépe, ale mohlo by to být lepší!

chápu :( co ty gely a 2× vymáchat? měla jsem na miminko tuším od arielu nějaký hypoalergenní z německa, u nás se neprodával :think: protože jsem kdysi sama mívala problémy s pracími prášky, ale už je to dobrý a kluci taky v poho. No nebo bych to vyprala na vyvářku, peru tak i lůžkoviny, když je pročůrají a je to v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24363
20.8.15 11:41

@mončís Amway jsi nezkoušela? Prakticky bezezbytku se vymáchá, nezůstává v prádle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5323
20.8.15 11:44

@mončís Tak pak už jedině amway ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
mončís
20.8.15 11:46
@roksy25 píše:
@mončís Tak pak už jedině amway ;)
@Pipet píše:
@mončís Amway jsi nezkoušela? Prakticky bezezbytku se vymáchá, nezůstává v prádle.

podívám se po něm, díky :)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama