Poděkování za slůvka morální podpory!
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Reakce:
Ano, souhlasím s tebou, z určitých důvodů rodinné hustorie jsem na straně Ruska 😀Слава Росии!
Jojo, to znám, pusťte se do mě, ty parchante ruskýho okupanta, to znám velmi dobře.
Mimichodem, Levin je ruské jméno. Jsem ns to hrdá!Слава Росии! Слава Путину!
@Božislava Boži a proč o té politice nediskutuješ raději třeba na Seznamu iDnesu nebo něco takového, kde je to primárně víc zaměřené na politiku?
@stinga protože tam by dostala desetkrát větší čočku než tady. Tam nesedí admin…. ![]()
- Upravit
Já jsem si to vyžrala už odmala… že jsem parchant ruskýho okupanta… vůbec neznáte, co je Rusko a co je jeho hlavní síla,
Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat
Další témata z kategorie
Aktuálně na Instagramu
Revoluce v medicíně? Japonským vědcům se podařilo odstranit chromozom, který způsobuje Downův syndrom. Zjistěte jak!