Podělíte se, jakou máte výši mzdy?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
@Anonymní píše:
Zdravim,jen tak ze zvedavosti, snad mi to nikdo nebude mit za zle.
Ja 20tis cisteho, administrativa, Po-Pa 7h v Usteckem kraji
Jaky mate prijem? Uzivite se?
To už tu bylo…a musela jsem se smát jak každý psal že bere 100tis bylo tady snad i 300tis… ![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
SŠ, administrativa za cca 18000 Kč čistého + ještě k tomu cca 2500 eur
- Citovat
- Upravit
@Psylocke píše:
Já znám doktory, co pracuji v nemocnici a maji 50-70 měsíčně. Ten na koho se zapomíná jsou zdravotní sestry. Kolikrát toho vědí víc jak doktor. Samozřejmě dobrý doktor, ale i sestra by měli mít 2krát tolik než mají teď. Obecně přeceňované povolání je pro mě právník.
Také souhlasím s tímto příspěvkem. Dnes žijeme v době, kdy jsou přeplacení ti, kteří umí mlet hubou, ale přidaná hodnota žádná. Zemědělec, doktor, švadlena, kopáč, berou pár šušní.
Já dvě VŠ, dvacet let praxe, státní správa, 30 čistého.
- Citovat
- Upravit
@Psylocke píše:
Já znám doktory, co pracuji v nemocnici a maji 50-70 měsíčně. Ten na koho se zapomíná jsou zdravotní sestry. Kolikrát toho vědí víc jak doktor. Samozřejmě dobrý doktor, ale i sestra by měli mít 2krát tolik než mají teď. Obecně přeceňované povolání je pro mě právník.
No, to já taky. Akorát Maj služby, časově to vyjde jak druhá práce, takže logicky mají dvakrát tolik.
Sestry kolikrát víc víc jak doktor, o tom žádná. A zas kolikrát ví víc uklízečka, než doktor.
- Citovat
- Upravit
Já žena 21 let. Sš s maturitou. Pracovnice v sociální péči (12ti hodinovka). 16500/ měsíčně. Liberecký kraj.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Asistent pedagoga, 21.000 hrubého za 0,9 úvazek (7.30 - 15/15.30).
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Ucitelka jazyku. 33tis hrubeho ve skole + 28tis na ZL.
Učitelka taky tak, ve škole 33 hrubého, na živnostenský list nemůžu už dělat, můj jazyk téměř zrušili, takže není zájem o výuku ![]()
- Citovat
- Upravit
cca 30 tis. hrubého, logistický disponent v automotive, SŠ, MS kraj. Nic moc teda.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Učitelka na ZŠ, Praha, v průměru 42 000 Kč hrubého.
Tak takové odměny moravskoslezský kraj fakt nedává…kolik let máte praxi? Taky učitelka.
- Citovat
- Upravit
Lekar, Praha, v nemocnici, ale neslouzim, mam asi 48 tis. po 20 letech praxe ( prepocteno na cely uvazek).
V druhem zamestnani mam jako zamestnanec v soukromem sektoru (opet prepocteno na cely uvazek) 87,5 tis.
Pripada mi to ponekud trapne a uplne spatne, obracene by mi to davalo vetsi smysl, ale je to tak.
- Citovat
- Upravit
@Anonymní píše:
Tak takové odměny moravskoslezský kraj fakt nedává…kolik let máte praxi? Taky učitelka.
V praxi mám strop. Takže od ledna tabulkový plat něco přes 37 000 Kč.
- Citovat
- Upravit
Mzdovka, zam-ec, 13500 čistého.
Ale je pravda, že dělám z domova, maximálně 60 hodin měsíčně, víc to nevyjde. Jen jsou období, kdy si nemůžu vzít „volno“, nemám neschopenky a tak.
- Citovat
- Upravit