Podělíte se, jakou máte výši mzdy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14313
6.2.19 15:49
@Anonymní píše:
Zdravim,

jen tak ze zvedavosti, snad mi to nikdo nebude mit za zle.
Jaky mate prijem? Uzivite se?

Ja 20tis cisteho, administrativa, Po-Pa 7h v Usteckem kraji

To už tu bylo…a musela jsem se smát jak každý psal že bere 100tis bylo tady snad i 300tis… :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.19 15:54

SŠ, administrativa za cca 18000 Kč čistého + ještě k tomu cca 2500 eur

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 16:07
@Psylocke píše:
Já znám doktory, co pracuji v nemocnici a maji 50-70 měsíčně. Ten na koho se zapomíná jsou zdravotní sestry. Kolikrát toho vědí víc jak doktor. Samozřejmě dobrý doktor, ale i sestra by měli mít 2krát tolik než mají teď. Obecně přeceňované povolání je pro mě právník. :mavam:

Také souhlasím s tímto příspěvkem. Dnes žijeme v době, kdy jsou přeplacení ti, kteří umí mlet hubou, ale přidaná hodnota žádná. Zemědělec, doktor, švadlena, kopáč, berou pár šušní.

Já dvě VŠ, dvacet let praxe, státní správa, 30 čistého.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 16:12
@Psylocke píše:
Já znám doktory, co pracuji v nemocnici a maji 50-70 měsíčně. Ten na koho se zapomíná jsou zdravotní sestry. Kolikrát toho vědí víc jak doktor. Samozřejmě dobrý doktor, ale i sestra by měli mít 2krát tolik než mají teď. Obecně přeceňované povolání je pro mě právník. :mavam:

No, to já taky. Akorát Maj služby, časově to vyjde jak druhá práce, takže logicky mají dvakrát tolik.
Sestry kolikrát víc víc jak doktor, o tom žádná. A zas kolikrát ví víc uklízečka, než doktor.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 17:00

100 tisíc, bez práce, příjem z pronájmů. Vyjdu dobře.

  • Citovat
  • Upravit
295
6.2.19 17:47

Já žena 21 let. Sš s maturitou. Pracovnice v sociální péči (12ti hodinovka). 16500/ měsíčně. Liberecký kraj.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.2.19 17:51

Ucitelka jazyku. 33tis hrubeho ve skole + 28tis na ZL.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 17:59

Asistent pedagoga, 21.000 hrubého za 0,9 úvazek (7.30 - 15/15.30).

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 18:03
@Anonymní píše:
Ucitelka jazyku. 33tis hrubeho ve skole + 28tis na ZL.

Učitelka taky tak, ve škole 33 hrubého, na živnostenský list nemůžu už dělat, můj jazyk téměř zrušili, takže není zájem o výuku :zed:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 18:05

cca 30 tis. hrubého, logistický disponent v automotive, SŠ, MS kraj. Nic moc teda.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 18:24

Učitelka na ZŠ, Praha, v průměru 42 000 Kč hrubého.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 18:29
@Anonymní píše:
Učitelka na ZŠ, Praha, v průměru 42 000 Kč hrubého.

Tak takové odměny moravskoslezský kraj fakt nedává…kolik let máte praxi? Taky učitelka.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 18:34

Lekar, Praha, v nemocnici, ale neslouzim, mam asi 48 tis. po 20 letech praxe ( prepocteno na cely uvazek).
V druhem zamestnani mam jako zamestnanec v soukromem sektoru (opet prepocteno na cely uvazek) 87,5 tis.
Pripada mi to ponekud trapne a uplne spatne, obracene by mi to davalo vetsi smysl, ale je to tak.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 19:20
@Anonymní píše:
Tak takové odměny moravskoslezský kraj fakt nedává…kolik let máte praxi? Taky učitelka.

V praxi mám strop. Takže od ledna tabulkový plat něco přes 37 000 Kč.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
6.2.19 19:34

Mzdovka, zam-ec, 13500 čistého.
Ale je pravda, že dělám z domova, maximálně 60 hodin měsíčně, víc to nevyjde. Jen jsou období, kdy si nemůžu vzít „volno“, nemám neschopenky a tak.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat