Podepisovaly jste souhlas s přirozeným porodem po CS?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
20518
11.2.11 19:47

Já rodila skoro přesně dva roky po prvním SC. celý těhoetsntví jsem s eptala, jak to teda bude. Moje dra mi nedokázala odpovědět - že si to rozhodnou v nemocnici pdole aktuálního stavu. Rozhodně v totmo směru jsem nic nepodepisovala. Až v enmocnici, kdy jsem nastoupila kvůli problémům v 34 tt. A stejně mě nechali být, nic nedělali. Za tři dny se rozběhl porod normálně. No a el protože na první porod nemám zrovna dobrý vzpomínky (normálně jsem šla na normální, ale kvůli zastavení po 26 hodinách mně vzali na kudlu, spíš kvůli mému stavu než stavu dítěte), tak jsem si opět asi po 16 hodinách kontrakcí (a stejnému průběhu, který naznačoval, že by to vypadalo hodně podobně) vyřvala druhý SC (oni to chtěli nechat přirozeně). Pak jsem podepisovala souhlas s operací a další nějaký náležitosti jako celkovou narkózu a tak.

Takže to asi záleží od nemocnice, resp. od doktora.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková