Podezirava pritelkyne

11.4.21 22:10

Podezirava pritelkyne

Tak holky, vcera vecer se nam malej pozvracel v posteli a abych nerozsvitila velky svetlo, nahmatala jsem priteluv mobil abych si posvitila displayem. A zmonitorovala jestli prevliknu jen dite a nebo celou postel. A pak jsem na mobilu pritele zahledla smsku od jeho kolegyne s pusinkovym smajlikem. Prptoze jsem neverila svym ocim, podivala jsem se poradne a opravdu. Psala tam dobrou noc a sladke sny. A pusu. No me se udelalo tak zle ze mi stoupnul tlak az do nebes😂 a ted jsem mela nekolik vterin rozhodnout se co udelam. Jestli to rovnou na nej vybalim ze co to jako je a nebo budu mlcet delat ze nic nevim a situaci si proverim. (A budu se nervovat a ptat se na emimi co by delaly jine zeny 😂) No. A protoze jsem na emiminu uz milionkrat cetla jak zenam v poodobne sitiaci radite „mela ses zepttat rovnou“ tak jsem to udelala. A vite co? Priitel se usmal, ze je to skupinova konverzace na whatsapu se vsemi kolegy a dal mi ji precist. A opravdu pusinky si tam posilaj vsichni vsem protoze jsou proste prdly, takze tohle rozhodne nebyl duvod kazit si den. Me se ulevilo ze jsou me pochyby behem minuty vyreseny, on polichocen, ze na nej zarlim a oba jsme spokojene usnuli. Pisu to jen proo to, ze jsem tu cetla fakt spoustu diskusi na tema „neco jsem videla ale nejsem si jista jestli to znamena neveru ale uz tejden z toho nespim“ 😂. Predstavila jsem si jak by mi asi bylo kdybych to v tu chvili spolkla a nerekla nic. No des. Takze jen tak, pribej pro zasmani. Mejte se a rikejte vse rovnou. Rady z mimina nasleduj!! Forever. Zdar buh zeny!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
638
11.4.21 22:14

Tak takhle mě dlouho nikdo nepobavil. :zed: Neměla bys tam něco lepšího??? Aspoň o trošičku? :potlesk: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
11.4.21 22:15
@Snehulkabledulka píše:
Tak holky, vcera vecer se nam malej pozvracel v posteli a abych nerozsvitila velky svetlo, nahmatala jsem priteluv mobil abych si posvitila displayem. A zmonitorovala jestli prevliknu jen dite a nebo celou postel. A pak jsem na mobilu pritele zahledla smsku od jeho kolegyne s pusinkovym smajlikem. Prptoze jsem neverila svym ocim, podivala jsem se poradne a opravdu. Psala tam dobrou noc a sladke sny. A pusu. No me se udelalo tak zle ze mi stoupnul tlak az do nebes😂 a ted jsem mela nekolik vterin rozhodnout se co udelam. Jestli to rovnou na nej vybalim ze co to jako je a nebo budu mlcet delat ze nic nevim a situaci si proverim. (A budu se nervovat a ptat se na emimi co by delaly jine zeny 😂) No. A protoze jsem na emiminu uz milionkrat cetla jak zenam v poodobne sitiaci radite „mela ses zepttat rovnou“ tak jsem to udelala. A vite co? Priitel se usmal, ze je to skupinova konverzace na whatsapu se vsemi kolegy a dal mi ji precist. A opravdu pusinky si tam posilaj vsichni vsem protoze jsou proste prdly, takze tohle rozhodne nebyl duvod kazit si den. Me se ulevilo ze jsou me pochyby behem minuty vyreseny, on polichocen, ze na nej zarlim a oba jsme spokojene usnuli. Pisu to jen proo to, ze jsem tu cetla fakt spoustu diskusi na tema „neco jsem videla ale nejsem si jista jestli to znamena neveru ale uz tejden z toho nespim“ 😂. Predstavila jsem si jak by mi asi bylo kdybych to v tu chvili spolkla a nerekla nic. No des. Takze jen tak, pribej pro zasmani. Mejte se a rikejte vse rovnou. Rady z mimina nasleduj!! Forever. Zdar buh zeny!

A koukám že s češtinou jsi na tom jako já 🤣 🤣 🤣 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
11.4.21 22:19

Nazdar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
298
11.4.21 22:27

Ty buď ráda, že ti to přítel vůbec ještě ukazoval a vysvětloval. Mohl ti ten telefon taky hodit na hlavu 8) a teď si představ, jak vypadá ta jeho kolegyně, třeba je to prvotřídní rajda. To jen, abys nehýřila přehnaným optimismem… 8) :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31295
11.4.21 22:33

@Snehulkabledulka
Jasně, všichni kolegové mu muck muck přejí dobrou noc. Je jim vůbec 18?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2474
11.4.21 22:40

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :pankac: :pankac: :pankac: zazvonil zvonec a pohadky je konec 😂 🙊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
11.4.21 22:51

Možná tu jen někdo skočil na špek. Mít vedle nasimulovanou skupinovou konverzaci a v případě nouze jí ukázat, tak to není žádný problém.

Ale jo, znám i prdlé pracovní skupiny, kde jsou všichni happy a dobrovolně se účastní povinných podnikových aktivit. Běda tomu, kdo by se nechtěl účastnit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
11.4.21 23:06
:potlesk: :kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2510
11.4.21 23:08
@Aquarius79 píše:
Možná tu jen někdo skočil na špek. Mít vedle nasimulovanou skupinovou konverzaci a v případě nouze jí ukázat, tak to není žádný problém.Ale jo, znám i prdlé pracovní skupiny, kde jsou všichni happy a dobrovolně se účastní povinných podnikových aktivit. Běda tomu, kdo by se nechtěl účastnit.

Občas mi dá manžel přečíst jejich firemní diskuze a to je teda něco, mám pocit, že je jim 15, svéprávnost na úrovni desetiletých a vtípky a oslovení, že člověk kroutí očima.

Ale tak co, nebudeme se přece tvářit, že je ta dospělost něco seriózního, máme jen víc možností ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1055
11.4.21 23:32
@Altavista píše:
Občas mi dá manžel přečíst jejich firemní diskuze a to je teda něco, mám pocit, že je jim 15, svéprávnost na úrovni desetiletých a vtípky a oslovení, že člověk kroutí očima.Ale tak co, nebudeme se přece tvářit, že je ta dospělost něco seriózního, máme jen víc možností ;)

Ale jo, pokud to zůstává v té jejich skupině a nepřenáší se to třeba na silnice, tak ať mají třeba povinné odpolední spaní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat