Podezření na reflux

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Michaela2206
Povídálka 21 příspěvků 23.05.19 10:25
Podezření na reflux

Dobrý den prosím vás, miminko měsíc a půl furt jenom rve od rána do večera jenom rve nic jinýho pořádně nespí pres den skoro vubec at je nakrmenej prebalenej nic furt jenom rve já sem už psychicky na dně a už nevím. Začala sem sledovat ze docela ublinkava. Na váze přibývá ale někdy ublinkava docela dost. Při krmení vyndam prso z pusy a okamžitě rev. Kazdej den od rana do vecera to sami. Někdy Mi usne na ruce a jak ho dám do postýlky tak se Za chvilku hned probere je to vyloženě pláč ze mu tečou slzicky a je ubrecenej. Napadlo mě jestli to nemůžou být příznaky refluxu co myslite? A je nutné jít s tim hned k lékaři? Předem děkuji už si fakt nevím rady

Reakce:
anahry
Kecalka 396 příspěvků 23.05.19 10:39

A dáváš odříhnout? Taky ho může bolet břicho. Já jsem si s oběma dětma musela hlídat stravu, jinak by se taky ubrečely.

Michaela2206
Povídálka 21 příspěvků 23.05.19 10:44

Odříhnout dávám ale někdy si krkne a stejně se hned na to poblinka a někdy když ho dám krknout tak se poblinka rovnou no.Ja se hlídala zase až moc ze sem. skoro nejedla protože sem se bála cokoliv sníst a přijde mi to stejne no. Ale je pravda že v porodnici to nebylo takhle ze to začalo po nějaký chvíli co jsme se vratily domu. A hlavně se mu často vrací mliko a často se mi dusi

anahry
Kecalka 396 příspěvků 23.05.19 11:40

Jestli blinká hodně, tak by to mohl ten reflux být. Jinak ublinkávání je normální. Podložit postýlku, aby neležel úplně rovně a zašla bych za pediatrem. Možná bude potřeba mlíko v žaludku zahustit. Zkus se podívat na tohle: https://www.apotek.cz/…oexpert-135g?…

Váš příspěvek
Reklama