Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@avm3 píše:
Přesně tak, měli by se rozhodovat na základě určitých vyšetření - krev, dědičné vlohy… já osobně ani nikdo známý se s tím nikdy nesetkal…
Když jsem se přestěhovala do ČR, hodně mně překvapilo, že se to neřeší ![]()
V SR je to běžná součást vyšetření. Až po letech jsem tady taky potkala gynekologa, který mi na základě anamnézy nechal udělat krevní testy
![]()
@silvik.sk píše:
Když jsem se přestěhovala do ČR, hodně mně překvapilo, že se to neřeší
V SR je to běžná součást vyšetření. Až po letech jsem tady taky potkala gynekologa, který mi na základě anamnézy nechal udělat krevní testy
Je to děs, že? Známé gynekolog zakázal HA po tom, co si po zjištěni dědičné nemoci nechala udělat testy… že ty testy měl udělat on, to nikdo neřešil…
Ráda bych našla gynekologa, který „dělá vše jak má“ - vím zní to asi blbě, ale nevím jak jinak to napsat. Chtěla jsem tím samozřejmě říct, který dělá všechna vyšetření a tak, ale v dnešní době je to asi problém. Budu doufat, že s tím, kterého jsem si už dávno vybrala budu spokojena, zatím jsem slyšela jen pozitiva, tak snad to tak bude.. ![]()