Podle čeho vybíráte eshop?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kri.tr
Nováček 7 příspěvků 26.06.19 00:15
Podle čeho vybíráte eshop?

Zdravím,
Chtěla bych si založit eshop se zbožím pro rodinu, děti a domácnost. Zatím vše vypadá, že by eshop mohl fungovat, ale stále mi hlavou vrtá jedna otázka… podle čeho si vlastně vybíráte eshop, na kterém nakoupíte? Co u vás hraje prim? Nízká cena, široká nabídka, ověřenost eshopu či i to jak na vás eshop působí (hezká grafika, přehledné rozdělení produktů…)? Budu ráda za každý názor a radu.

Hezký den holky a hodné prcky :andel:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
marg
Ukecaná baba ;) 1868 příspěvků 26.06.19 00:51

Mám ráda, když si můžu zboží vyzvednout osobně v zásilkovně nebo uložence za co nejnižší cenu.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 16451 příspěvků 26.06.19 04:51

Cena a doprava zdarma. Vybírám si konkrétní produkt a je mně jedno, kde ho koupím. Např. máme osvědčené plenky a je mně jedno, zda je koupím na mallu, alze, feedu… Rozhodně či neotevře mall a nezačnou se koukat, co tam mají za plenky a které bych mohla jako třeba koupit.

beruska9
Extra třída :D 11252 příspěvků 26.06.19 05:09

Cena, doprava zdarma a v nekterych pripadech I osobni doporuceni, ale to spis u nekterych specializovanejsich, treba prirodni kosmetika apod. A jo, prehledny byt musi, pokud se nedokazu par kliknutim dostat tam, kam potrebuji, tak na to kaslu, na dlouhe nacitani a hledani nemam cas. A musi dobre fungovat na telefonu/tabletu, jeste obcas narazim na stranky, ktere nejsou prizpusobene mobilnim zarizenim, to taky hned zaviram, jelikoz jsem z 99% jen na telefonu uz.

BetyBet
Povídálka 30 příspěvků 26.06.19 05:18

Já vybírám podle způsobů doručení, beru eshop kde jde posílat na zásilkovnu nebo parcel :) Pak třeba i porovnávám cenu :)

Ijen
Ukecaná baba ;) 1932 příspěvků 26.06.19 05:30

Osobni dobre zkusenosti. Jestli by me neco donutilo vyzkouset uplne novy…no jedine zbozi, ktere fakt jinde nesezenu. Jinak automaticky moznost zaslat pres zasilkovnu, s postou nechci mit nic spolecneho, prehledne stranky vcetne mobilni verze, doprava zdarma.

Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 9495 příspěvků 26.06.19 06:21

Nizka cena vyrobku, doprava za nizkou cenu, pres zasilkovnu nebo jinak, hlavne ne čp, v obchodech, kde platím za doručení čp nenakupuju, jen jeli doprava zdarma. urcite i prehlednost, dobre vyhledavani na strankach…

andelinka1
Kecalka 149 příspěvků 26.06.19 06:41

Nerada připlácím za dobírku, takže pokud nemůžu zaplatit kartou, hledám raději jiný eshop. A tím pádem se dívám i na důvěryhodnost - hodnocení na heurece, aby mi to fakt přišlo.

a12
Hvězda diskuse 37391 příspěvků 26.06.19 07:11

Jak uz je tu bylo psano, velky plus je doprava zdarma, nebo aspon levna aby se to vyplatilo, vzhledem k tomu, ze eshopu s temahle vecma je mraky, a jsou ověřený, proflakly, tak by asi ta vec musela bejt výrazne levnejsi a s levnou dopravou abych ho koupila v nakym neznamym eshopu, nebo prostě by to museli mit jen v nem :lol: a taky by musel vypadat profesionálne, kdyz vidím eshop co vypada amatérsky, jakoze nazev eshopu vypadá jak co jsme si delali na zakladce nekde ve Wordu, plus zadny, nebo maly recenzi, tak mě to odradí.
A kdyby v takovým eshopu nebyla mozna dobirka a eshop neodpovidal na dotazy tak to bych nekoupila nic :lol:

Lucie008
Ukecaná baba ;) 1547 příspěvků 26.06.19 07:14

Aby byl přehledný, dobrá grafika a široká možnost filtrace (když něco kupuji, tak vím přesně co chci a nechci se probírat milionem produktů). Zásilkovna nebo uloženka. Pokud se jedná o oblečení, tak ať je u vrácení a výměny doprava zdarma.

páájaa2
Zasloužilá kecalka 513 příspěvků 26.06.19 07:22

Pro mě je jako z největších priorit dostupnost, tzn. dopoledne objednám a po cestě z práce vyzvednu, max. druhý den. Potom je důležitá cena, možnost vrácení zboží, rychlost jednání. Ale v podstatě Alza, Mall až by výjimky mají skoro vše a splňují tyhle parametry, nemám důvod jít jinam. Podle mě jsme jako země přeplněny eshopy, kdekdo kdo má garáž, auto a WiFi provozuje e-shop. Ale šanci mají teď už jenom specializované a unikátní weby :-)

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 623 příspěvků 26.06.19 07:27

Osobni vyzvednuti s platbou hotove/kartou nebo doprava domu nad částku zdarma. U mnou neovereneho e-shopu nikdy neplatím předem.

statecna.oslice
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 26.06.19 07:42

Cena. Cena za dopravu. Taky zasilkovna, uloženku tu nemáme, to jsme město s cca 6000 obyvatel. Nesnáším, když posílají pouze přes dpd, geis apod. Raději někde vyzvednu, než abych musela tvrdnout půl dne doma. První výměna zdarma. Jo a mám ráda, když je u konkrétního zboží vidět, kdy mi ho obchod doručí. Zboží v 90% objednávám na heuréce

bjetuschka
Kelišová 5031 příspěvků 26.06.19 07:50

Za mě určitě ověřenost a to, jak eshop působí (grafika atd.). Svou roli hraje i název eshopu. Aby to nepůsobilo amatérsky.

luckaadam
Nováček 6 příspěvků 03.07.19 15:10

Určitě je pro mně důležitá grafika a celková komunikace se zákazníkem. Eshop by měl být jednoduchý a přehledný.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama