Podnájem - zkušenost s firmou jistypronajem.cz?

14.7.22 13:38

Podnájem - zkušenost s firmou jistypronajem.cz?

Dobrý den,
chci pronajmout byt (http://bytprazska.wz.cz/) a chtěl bych se Vás zeptat, jestli nemáte někdo zkušenost s firmou https://jistypronajem.cz/?
Konkrétně, jestli to nejsou podvodníci, případně jestli znáte někoho (z celé ČR) kdo s nimi udělal obchod? Případně kontakt na něj. Potřeboval bych si je proklepnout. Všem děkuji uctivě za případné příspěvky.
PS: děti už mám 2 a to mi stačí :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24785
15.7.22 18:11

Podle mě je to zbytečnost strkat peníze nějaké firmě. Já jsem využila web bezrealitky a pohoda. Nějak nechápu tu souvislost s těmi dětmi. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15.7.22 20:11

Souhlas

RE lucad77:
souhlas, budu se zájemci jednat já osobně, u nás v HB mají zájem jen ukrajinci a mongolci, ukrajinci umí alespoň trochu česky, tak snad se domluvíme, mongolci neumí vůbec.
PS: to s těmi dětmi byl pokus o vtip :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24785
15.7.22 20:15
@zatimsingle píše:
RE lucad77:
souhlas, budu se zájemci jednat já osobně, u nás v HB mají zájem jen ukrajinci a mongolci, ukrajinci umí alespoň trochu česky, tak snad se domluvíme, mongolci neumí vůbec.
PS: to s těmi dětmi byl pokus o vtip :lol:

Jo takhle. Ha ha. :mrgreen: Ale vážně, nejlepší je si lidi vybrat sám, je to taky o štěstí sehnat slušné nájemníky. Určitě doporučuji smlouvu na dobu určitou, klidně jen na šest měsíců, a prodlužovat. Na tom webu bezrealitky jsou i návrhy na podobu smluv, co tam vše má být.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný