Podpatky - ničitelka

773
18.3.17 22:35

Podpatky - ničitelka

Ahoj holky,
nemáte některá nějaký osvědčený tip, jak si nezničit nové boty na podpatku? Ráda chodím na podpatku, ale boty hrozně rychle zničím, prostě ten podpatek prošoupu až ke kovu. Snažím se vybírat kvalitnější boty, ale mám i pár obyčejných botů, které nosím moc ráda a nerada bych je hned zničila. A náhradní podpatky nemám. A zničím téměř stejně rychle boty za pár stovek i za tisíce. Je pravda, že nesednu do auta a nevystoupím, celkem toho za den nachodím…
Jak to děláte? Nejde něčím podpatek třeba „obalit“, aby se „nesešmajdal“? Nějaké rady, triky, tipy?
Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28971
18.3.17 22:44

Ho vyměňuj častěji :nevim: i když chodím celé dny, tak rozhodně prošoupu podpatek za týden ani za dva, tak holt nevyměňuj jednou za sezonu, ale víc krát.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.3.17 22:47

Jde nechat podpatek podrazit. U obuvníka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15144
18.3.17 22:55

Tak podpatky nejsou naporad, musi se menit ty platky jak se ochodi, zajdi si do opravny obuvy a tam ti to spravi za par korun, ja menim tak jednou rocne u kazdejch bot (teda u tech co nosim casto jako zimni kozacky atd, lodicky co si vezmu jednou rocne se menit nemusi) :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
18.3.17 22:55

Také je vymenuji. Nikdy! Bych nedopustila týrat botu tak, že patnik projdu až na podpatek a to chodím a chodím. Stačí je vzít a donést na opravu, za chvilku to má hotové.
Je fakt, že nějaké značky mi vydrží bez opravy dlouho, ale ne jehly, ty se zničí raz dva..
Teď nedávno jsem šla za holcinou co na tom chodila jak pometlo a i když byla tma, tak ten zvuk kovu o chodník nešel přeslechnout. Vstávaly mi vlasy hrůzou :D

• Citovat
  • Upravit
773
18.3.17 22:57

Aby nedošlo k mýlce - vyměňuji několikrát za sezonu… Jsem schopná je ale prošoupat za týden cesty do a z práce. Což je podle mě dost rychle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15144
18.3.17 23:00

@Tate a nechavas opravovat porad na stejnem miste? Treba pouzivaj nejaky nekvalitni material, aby se rychle znicil a oni meli vetsi kseft :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
773
18.3.17 23:05

@Kriss Tina Hm, to mě nenapadlo… Chodí tam od nás z města všichni. Asi zkusím párkrát někoho jiného.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
11966
19.3.17 00:18

Najít lepšího obuvníka s kvalitnějším materiálem.

No a holt se smířit s tím, že vysoké podpatky nejsou určené pro celodenní chození po dlažbě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
19.3.17 06:34

Ano, vydrz je dana kvalitou materialu. Najit obuvnika, ktery pouziva kvalitni material.

Ja mam jiny problem… jak to delate, abyste si venku od kaminku apod. neznicily cele podpatky? Uz nekupuji boty s potazenymi podpatky, abych je nemela hned znicene. Ale i tak ty nepotazene mivam celkem rychle odrene :? Snad jsem to popsala srozumitelne ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Saatine
19.3.17 14:07

@Tate To je divné, jaké značky bot používáš? Já také hodně chodím, ale spotřebovávají se primárně opravdu jehly.

@cecetka No, přiznám se, že u lakovek jsem to zamaskovala lakem na nehty :oops:
Jinak se mi to moc neděje, silnější podpatky mi na to moc netrpí a jakmile vytáhnu lodičky, je už chodník zametený.

Zato zaručeně zničím boty ve spárách, někdy se mi stane, že tam nechám patník :/ To je pak bota zničená zcela jistě. Řeším to tak, že chodím po špičkách :D

• Citovat
  • Upravit
2684
19.3.17 17:16

@cecetka Existují průhledné chrániče podpatků zde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
19.3.17 17:33

@Sojkka A mas to odzkousene? Opravdu je to tak lehke nasadit? Vyzkousim a uvidime :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2684
19.3.17 18:21

@cecetka Já osobně zatím ne, nechala jsem nejdřív testovat sestru. :) Zblízka to samozřejmě vidět je, ale s botou na noze naprosto v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10222
19.3.17 19:19

@Sojkka Dekuji. Vubec jsem netusila, ze neco takoveho existuje :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu