Podpora během snažení se

18
7.11.20 21:25

Podpora během snažení se

Ahojky :hug:
S přítelem se snažíme o mimčo nějaký měsíc. A psychicky to občas nesu zle. Když jsem četla podobné diskuze, prý je v tom podpořilo to, že si psaly s ostatníma kterým se taky nevede a prostě si o tom všem psaly např. přes fb. Chci se zeptat jestli by se někdo takový nenašel? :roll: občas si v tom příjdu sama když vidím všechny okolo s mimčem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
864
7.11.20 23:02

Přidej se do nějaké snažilkovské diskuze ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
8.11.20 15:35

@Malia_a ahoj 😊 taky už je to pár měsíců, co čekáme na dvě čárky 🙏🏻 od kdy jste se začaly snažit a kolik ti je? 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
8.11.20 16:48

Ahojky :mavam:
S manželem se snažíme o první miminko 2 roky. Zkoušela jsem všechno možné od pití čajů maliníku, kontryhelu, kapky gynex, ptačího jeřábu, kyselinu listovou..opravdu po tom moc toužím. Všichni říkají že se na to nemá myslet ale to nejde když každá druhá co znám je tehotna a nebo už dítě má :( snažím se to brát s nadhledem a nepropadat panice ale ne vždy se to daří. Nejvíc mě deptala moje vlastní sestra ( což mě nejvíc mrzí) že ona se alespoň může pyšnit že je těhotná narozdíl ode mne :,(…mám nepravidelnou menstruaci. Doktorka přišla na to že mi chybí hormon druhého cyklu. Zkoušeli jsme tolika různých prášku a vždy zabrali jen jednou max dvakrát a nic až teď beru duphaston a ten mi pomáhá delší dobu. Kdykoliv si udělám ovulační test tak mi vyjde vždycky duch. Bojím se abych vůbec ovulaci měla. Největší problém je asi opravdu ta psychyka člověk když hrozně moc touží tak to holt nejde :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
8.11.20 19:43

My se snažíme od září, tak teď bude 3. pokus. Prášky jsem vysadila už před 2 lety, ale pořád není cyklus úplně pravidelný, tak teď zkouším ovu testy a měřit BT. Co vy testujete nebo necháváte volný průběh? Já zatím beru jen Superfolin (kvůli naštěpené listovce) a manžel nějaké tabletky na zvýšení testosteronu. Zatím mě to úplně nestresuje, ale pokud se do půl roku nepovede, tak asi začnu řešit s doktorkou, kdyby byl nějaký problém, tak ať ho řešíme co nejdřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
8.11.20 20:05

Ahoj, tak my máme za sebou tříleté snažení a třetí IUI. Stále bez //. Některé měsíce jsou dost náročné. Vždy mě zamrzí, když přijde nějaká kamarádka s tím, že je těhotná a to na první dobrou. Zkoušeli jsme vše možné. Několikrát jsme byli na dovolené, 2× jsem změnila práci, začala jsem hrát na kyraru, přestěhovali jsme se, pořídili jsme si dva psy, dvě suchozemské želvy a axolotly, několikrát jsem začala běhat, jedla a pila všechny vitamíny a čaje, které existují, sestavuji si vývod předků a cvičím jógu. Ale nejvíc mi pomáhají diskuze tady na emiminu. Je totiž spousta holek, které jsou na tom hůř než já, takže mi přijde nefér fňukat (rozhodně to teď není proti nikomu myšlené) a spíše se snažím myslet pozitivně a říkám si třeba příští měsíc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
8.11.20 20:21

@Catherine22 tak přeji ať se brzy zadaří, neumím si představit čekat 3 roky :( já si dala snad realistický cíl (i když to nikdy nikdo neví) do 2 let, ale vím, že po půl roce snažení už začnu být nervózní a budu hledat všemožné způsoby jak to podpořit… já si zatím testování docela užívám, protože mám ráda vše naplánované, ale už nám letos kvůli covidu nevyšla svatba ani líbánky :cert:, tak doufám že aspoň to mimčo se nám zadaří jinak z toho příští rok už asi zešílím. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
8.11.20 20:48

@Ardilera My jsme svatbu zvládli, ale líbánky jsme také museli odložit. Take jsem si nedokázala takhle dlouhé čekání představit, ale ono když se nedaří, tak se můžu stavět klidně na hlavu a nevyjde to. V téhle době už jsme chtěli přemýšlet nad druhým potomkem. Pro mě byl nejhorší právě druhý rok snažení, to přišlo pár psychicky dost náročných měsíců. Ale po čase jsem se smířila s faktem, že tak jako v životě musím čekat na vše, tak si musím počkat i na to vytoužené miminko :roll: :srdce: Rozhodně ti přeji, ať vám se zadaří o hoooooodně dřív než nám a nemusíš zažívat smutek, a beznaděj nás dlouhosnažilek :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14
9.11.20 09:31

My se snažíme půl roku. HA jsem vysadila po několika letech, ale cyklus mi hned naskočil bez problémů. Tak jsem si myslela, že to celé bude rychlejší. Mam gynex a kontryhelovy čaj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
10.11.20 06:42

My se teď snažíme s přítelem od září o druhé. Malý má aktuálně rok, ale chceme je mít blízko věkové u sebe. :) první se nám povedl během necelých 3 měsíců, co jsme přestali řešit ochranu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.11.20 12:06

My se teda snažíme 7 měsíců. Je mi 20let a nikdy jsem HA nebrala. Vím že psychiky je mocná, ale občas se obávám že to psychikou jen nebude :,( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
11.11.20 14:53

@Veronika_K95 bude mi 20. Snažíme se 7měsíců…a jak jsem psala výše, nikdy jsem HA nebrala :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
170
11.11.20 22:26
@Malia_a píše:
My se teda snažíme 7 měsíců. Je mi 20let a nikdy jsem HA nebrala. Vím že psychiky je mocná, ale občas se obávám že to psychikou jen nebude :,( :,(

Tak to máte ještě čas :) zkoušíš ovu testy a měřit bazální teplotu, abys věděla kdy máš ovulaci? Ten graf BT je pak fajn ukázat doktorce na pravidelné prohlídce, může pak zjistit kde je problém. Většina genekologů to ale dřív jak po roce snažení neřeší, obvlášť když si ještě mladá. Zkus to třeba podpořit jógou od mojžíšové a kotryhelovým čajem, ten tu pije spoustu snažilek ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama