podprsenka na kojení

ED
64
25.8.04 18:14

podprsenka na kojení

Ahoj holky,

chtěla bych poprosit o typ, kde se dá sehnat kojící podprsenka za slušnou cenu v Praze. Byla jsem se zatím podívat v dětské pasáži, ale tam stojí kolem 700 a více korun.
Nesehnala jste některá někde levnější? Stačí mi úplně obyčejná a moc se mi proto nechce dávat tolik peněz za jednu, když bych měla mít podle všeho nejméně dvě.
Díky za rady

Evík 28tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
25.8.04 18:27

AHOJ.
JÁ UVAŽUJU O TOM,ŽE SI OBJEDNÁM PODPRSENKU PRO KOJÍCÍ MAMINY Z KATALOGU QUELLE.TED HO NEMÁM PO RUCE, ALE MYSLÍM ŽE TAM JSOU DVĚ V BALENÍ A JEDNA VYJDE OKOLO 200KČ.TO SI MYSLÍM JE SLUŠNÁ CENA.
TAK SE MĚJ AHOJKY
HELČA A MATĚJ 33tt

• Nahlásit
  • Citovat
Radina
25.8.04 18:29

Ed, z vlastní zkušenosti ti musím povědět, že do podprsenky se vyplatí investovat. U prvního mimča jsem měla takové ty obyčejné bavlněné, sice se dobře praly, ale v halenkách to vypadalo příšerně. V druhém těhu jsem si koupila dvě mateřské krajkové podprsenky s kosticemi a nemůžu si je vynachválit. Sice mě jedna vyšla něco kolem 900,– a chvilku jsem toho litovala ale teď jsem ráda že je mám. Sice je musím prát v ruce, ale za tu parádu a pohodlí to opravdu stojí. Krásně drží tvar, dobře podpírají prsa, která to moc potřebují a ty bavněné příšernosti z prvního těhu jsem vyhodila (stejně byly dobré jenom na to, aby držely kolečka na odkapávající mlíko). Myslím že je to značka Anita, ale nejsem si jistá, protože ze všeho hned odstřihávám cedulky :roll:
Fakt na podprsenkách nešetři (to ti radí spořínek Radka :wink: )

• Nahlásit
  • Citovat
595
25.8.04 20:16

Na http://www.astratex.cz/ je nabídka prádla pro maminky. Já měla bavlněnou od Timo. Ale jak píše Radka, dnes bych už koupila jen nějakou pěknou, ve které se nemusím stydět venku, i když je vycpaná těmi velkými vložkami. Já musela nosit jen tmavé oblečení, pod kterým to neprosvítalo. Bez vložek to nešlo, protože pak mi mléko odkapávalo i po odstříkání. :oops: :oops: :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2133
25.8.04 20:57

Ahojky,
když se Ondra narodil, měla jsem dvě takové ty obyčejné bavlněné, ale protože jsem zvyklá na kvalitní prádlo a i v těhu jsem mohla nosit všechny svoje normální podprsenky, tak jsem si cca po měsíci utíkala koupit krajkovou s kosticemi od Anity. Tuším, že stejnou jako má Radka. Teď už ji nosím víc než rok, stále je skvělá, perfektně drží tvar a i když prsa už jsou trošku menší, tak v ní pořád vypadám dobře. Když jsem si ji vyzkoušela poprvé, měla jsem hned pocit, že mám zase normální prsa, a že v ní nevypadám jak hraběcí kojná - jako v těch obyčejných. Prostě doporučuju, rozhodně se to využije.
Sylva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
302
26.8.04 13:05

Ahojky. Holky mají pravdu, že se vyplatí trochu invstovat. Na doma možná stačí obyčejná bavlněná, ale na ven je lepsí koupit nějakou dražší. Dobrá je značka Anita a prodává se v Puntanele na Zličíně. Protože jsem vždycky nosila podprsenky černé barvy, tak jsem se nemohla smířit s bílou. Nakonec jsem jí sehnala praávě na Zličíně, stála kolem tisícovky. ale pěkně drží a ani ty blby kolečka pod ní vidět nejsou. :wink:

Anny a Olivie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
80
26.8.04 13:17

Ed, jestli můžu, tak po dvou dětech říkám rovnou - na kojicí podprsence NEŠETŘIT, úplně stačí 2, ale chce to opravdu něco kvalitního. Každý den se perou (tj. obyčejná je za chvilku jako kus hadru) a měly by také dobře vypadat ;-) Znám holky, které řekly, že žádnou kojící nepotřebovaly a nosily stejné jako před porodem. Ale mě se kojící p. osvědčily. Doporučuju právě tu značku ANITA.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
26.8.04 14:01

Ahoj Ed,

já jsem koupila docela obyčejnou podprsenku (ani ne za 300,–) v krámku na poliklinice na Proseku a byla jsem s ní tak moc spokojená, že jsem si koupila další dvě. Mám je teď na druhé mimčo, krásně drží tvar, takový prsa jsem ještě neměla :lol: . Bohužel nevím, co to je za značku, taky odstřihávám cedulky. Já jsem s nima maximálně spokojená.

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
26.8.04 21:57

Ahojky,
já jsem kupovala v Praze v Globusu - úplně obyčejné bavlněné podprsenky pro kojící maminky. Byla jsem s nimi spokojená a vůbec nebyly příšerné, prostě hladké a bez kostic. Jedna stála okolo 200,– Kč, myslím, že i míň. Tak mrkni do Globusu.

Měj se

Jana

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
27.8.04 14:39

Podprsenka na kojení

Moje příbuzná mě ubezpečila,že podprda na kojení byla pro ní zbytečnost,vystačila si i s normální podprsenkou a to měla prý asi sedmičky.. :D :) :o

• Nahlásit
  • Citovat
Radina
27.8.04 17:57

Myslím že jde taky o to vypadat dobře a ne o to mít nějakou… . Aspoň u mě to tak je a myslím, že se mnou bude souhlasit spousta dalších :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
ED
64
27.8.04 18:12

Díky všem za příspěvky. Ještě nevím, kterou přesně zvolím, ale asi
půjdu zlatou střední cestou.
Moc mě vždycky potěší, když sem napíšu dotaz a někdo odpoví. Hned
mám lepší pocit. Je fajn mít se koho s různými dotazy obrátit, nemyslíte?

mějte se krásně a opatrujte se, zatím pa

Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
27.8.04 22:12

Podprdy

Taky jsem si zakoupila ty bavlněné, jednu s kosticemi a druhou bez, ale nepoužívám je ani jednu, fakt jsou vidět ty „kolečka“ pod tričkem…ble. Teď jsem objevila tyakové ty elastické, bezešvé podprsenky a jsou super!!! Stojí kolem 200, i míň a jsou zdá se mi mnohem praktičtější než kojící podprdy. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
830
28.8.04 09:53

Vložky do prsenky jsem používala asi dva měsíce, pak už nebyly nutné.
A jak píše anonymní, že její známá nepotřebovala podprdu, když měla sedmičky, to je jasný, prso jednoduše vytáhne a je to, ale co holky, co mají prsa malý, těm nezbývá, než prsenku „otevřít“ :lol: .
Moje kamarádka taky radši používala elastickou sportovní, mě víc vyhovuje klasická (mám bez kostic).

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama