Podpůrný těhotenský pás - od kdy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
3451
14.12.12 12:11

@MuffinkaM aha tak to jo děkuju za rady :) tak to já to teda určitě ozkouším :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7512
14.12.12 12:17

@Verunecka289 Nemáš zač. Já jsem s ním byla spokojená. Nosila jsem ho hlavně, když jsem třeba vařila nebo uklízela, tzn. delší stání. Nebo naopak když jsem měla víc chodit (nákupy). Doma většinou ne, pokud mě nic nebolelo. To vysleduješ. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3451
14.12.12 12:27

@MuffinkaM no při tom vaření a úklidu je fakt že ty záda cítím a nákupy ani nemluvím :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3615
14.12.12 12:49

@Verunecka289 já měla ten pás na bříško, jak jsem psala, všecko mě to dole tlačilo.
A na bolesti v zádech mi pomáhalo hlavně cvičení. úplně primitivní, žádné těžké. kočičí hřbety a tak. Mrkni se na toto:
http://cvicime.cz/…le-mojzisove
samozřejmě necvičit ty cviky na břichu.

Jo a chtěla jse dodat, co vím, tak ten pás cellacare je takový pevný, podle mě se určitě nedá dát pod oblečení.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3451
14.12.12 13:52

@Moni123 děkuju vyzkouším tak snad to pomůže :) aha tak to chce asi do nějaký prodejny a „omakat“ že :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12067
14.12.12 15:26

Holky dekuju za vase nazory, fakt moc :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3615
14.12.12 16:57

@Verunecka289 určitě :lol: já byla na tom tak, že jak jsem si to na sebe dala, nechtěla jsem sundat :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
30.7.15 09:52

Ahoj, jsem v 35tt a bříško uz me docela táhne dolu, nemohu ani dělat běžné věci jako vaření a tak a uvažuji o koupi pásu viz odkaz http://www.nejbaby.cz/…-pas-farlin/… Mate s nim někdo zkušenosti? :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7512
30.7.15 10:08

@bayli U obou těhotenství jen ty neljepší! :palec: Vyhovovalo mi, že je široký, a ty dva pásky na zapnutí ho pěkně drží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
30.7.15 10:11

@MuffinkaM opravdu, tak ze bych si ho fakt zkusila koupit… bříško me začalo táhnout dolu až teď tak 3 den jsem vyřazena z provozu, v leze je mi nejlip, treba mi to pomůže… :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
139
30.7.15 15:35

@MuffinkaM a muzu se jeste zeptat jak ho nosit aby plnil funkci ale neublížilo to mimcu? :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7512
30.7.15 15:43

@bayli jako na ty fotce. Podepre brisko, neni, jak by ublizil. Nezaskrti jako treba pasek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
PHV
1319
18.1.19 13:28

Ahoj,potřebuju poradit kdo má zkušenosti s pásem. Začínám 28tt a prakticky není minuta kdy bych neumírala na záda :lol: ta kříž a bedra mě jednou zničí, v prvním tehu to vůbec nebylo. Četla jsem o těch podpůrných pásech, ale je jich tolik že nevím který je dobrý. Poradí někdo?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Twixinka
18.1.19 13:34

@PHV žádný :D taky jsem trpěla na záda, ale doktorka mi říkala, že jen zbytečně vyhodím peníze, lepší je jít plavat nebo cvičit nějaké cviky na záda pod dohledem zkušeného lektora ;)

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty