Podvodné e-shopy, naletěly jste někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Kecalka 120 příspěvků 07.12.18 10:05
Podvodné e-shopy, naletěly jste někdo?

Ahoj holky, asi jsem naletěla podvodnému eshopu, s kterým nebyl nikdy problém, objednávala jsem pravidelně, až od poslední objednávky mi nic nepřišlo a obchod přestal komunikovat. Naletěl někdo někdy taky na podvodný eshop?
Holky bacha na stránku nejlevnějšíplenky. cz!! nic neobjednávejte!
Pište dál, na co si mají dávat ostatní maminky pozor!

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MartinaIrena
Extra třída :D 10240 příspěvků 07.12.18 10:29

Na některé uživatelky na e-miminu. Jednou jsem tady naletěla uživatele bazaru. Fotka naprosto neodpovídala zboží ve skutečnosti. Na fotce bylo povlečení do dětské postýlky, mantinely a zavinovačka. Přišlo mi jen povlečení a uživatelka požadovala za zbytek věci další peníze. Když jsem zboží obratem poslala zpátky a požadovala odstoupení od smlouvy, uživatelka mi slíbila poslat peníze na účet a samozřejmě peníze nikde. Bazárek na e-miminu si zrušila. Takže zde je její adresa:
Tereza Nováková, **** Byla tu tenkrát jako Terezaa10

edit admin - osobní údaje

pocker
Kecalka 120 příspěvků 07.12.18 10:38

Já naletěla jednou na jednu paní na bazošu a přišla jsem tak o 1300Kč což pro mě jako maminku na rodičáku je hodně. Řešila jsem to přes policii, pak soudy..a paní teď sedí ve vazbě s ostrahou.
Nyní to vypadá, že jsem přišla zase o 1300Kč, ale tentokrát přes fungovaný eshop, který má i prodejnu. Nyní to vypadá, že to půjde opět k soudu, na heurece se zbíhají další a další negativní komentáře na tento obchod.

xammy
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 07.12.18 10:42

@pocker https://obchody.heureka.cz/…-cz/recenze/

Chce to kouknout na recenze předtím než něco objednáš.

pocker
Kecalka 120 příspěvků 07.12.18 10:45

@xammy s obchodem nebyl nikdy problém,objednávala jsem několikrát až teď. Komentáře byly relativně dobré, ale od mé poslední objednávky se začaly hemžit negativní hodnocení.
Prostě z ničeho nic, obchod přestal fungovat.

Keyllah
Echt Kelišová 9759 příspěvků 07.12.18 10:45

Holky, na BAZOŠU je největší koncentrace podvoníků a zlodějů, policie to má na stole každou chvilku! Byl i případ, kdy si dotyčný takto vymyslel identitu desítek neexistujících osob a podvodem obral jiné o stovky tisíc. Od nikoho od tud bych si zboží jinak než zruky do ruky opravdu nebrala!

Příspěvek upraven 07.12.18 v 11:01

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 07.12.18 10:46

@pocker

Ahoj,

také jsem naletěla a to lonské Vánce. Našla jsem nějaké blbosti na zbožomatu a objednala jsem aniž bych nějak sondovala co je to za obchod. Udělala jsem objednávku za asi 6-7stovek a nic. Cekala jsem měsíc a pak jsem to začala řešit, bylo nás hodně. Začala jsem jim denně psát na FB, na mail a nakonec mi vrátili peníze a vtipné bylo, že přeci jen něco i došlo :lol:
Ted už si docela dávím pozor kde co beru. :nevim: Ale bohužel se někdy stane, mě tedy nikdy předtím a nikdy potom, díky bohu (pokud nepočítám podvodnici na vinted - kde měla proběhnout výměna a slečna neodeslala a smazala si profil.) :nevim:

lachtanice86
Kelišová 6658 příspěvků 07.12.18 10:47

Kupuji jen na ověřených shopech a kontroluji recenze a ne nenalitla jsem.

chs.jasmin
Echt Kelišová 7916 příspěvků 07.12.18 10:48
@MartinaIrena píše:
Na některé uživatelky na e-miminu. Jednou jsem tady naletěla uživatele bazaru. Fotka naprosto neodpovídala zboží ve skutečnosti. Na fotce bylo povlečení do dětské postýlky, mantinely a zavinovačka. Přišlo mi jen povlečení a uživatelka požadovala za zbytek věci další peníze. Když jsem zboží obratem poslala zpátky a požadovala odstoupení od smlouvy, uživatelka mi slíbila poslat peníze na účet a samozřejmě peníze nikde. Bazárek na e-miminu si zrušila. Takže zde je její adresa: * Byla tu tenkrát jako Terezaa10**

Sice je to podvodnice, ale existují zákony na ochranu osob a takto veřejně se nesmí psát adresa a osobní udaje.

Filzefina
Stálice 89 příspěvků 07.12.18 12:39

Ja naletela na nejakych postovnezdarma, nebo postazdarma uz nevim presne co to bylo za e-shop. Poslala jsem platbu a nic neprislo. Nikde zadne negativni hodnoceni. Pan vzal asi na po 20 telefon a rekl mi ze mu objednavka nekam zapadla,ze ji nasel a ze posle, no a pak mi uz nevzal tel nikdy. Vsechny negativni recenze co jsem o tom obchode kde napsala jsou smazany :?

Verunka1995
Stálice 75 příspěvků 07.12.18 13:32
..

Ahoj chtela bych se zeptat nemate nekdo zkusenost s touto strankou? Dekuji :)
 http://www.orisek.eu/…race-a-dalsi

jamik1416
Kecalka 155 příspěvků 07.12.18 16:08

Tak já jsem taky neletěla, a to docela nedávno… Omámená přáním dcerky jsem udělala objednávku a poprvé poslala peníze e-shopu předem. Těšila jsem se na super dárky k Vánocům. No do teď, po cca měsíci a půl nemám ani dárky, ani peníze a počítám s tím, že ani jednoho už se nedočkám. E-shop nekomunikuje, na email odpovídá automat a na telefon hlasová schránka, která je ovšem plná. No, je to moje hloupost, recenze jsem si přečetla až zpětně a nestačila se divit. Ale jak říká klasik : „za blbost se holt platí“ :zed: :zed:
Takže upozornění na e-shop : www.levne-hracky-eshop.cz , jsou to podvodníci :cert:

pocker
Kecalka 120 příspěvků 07.12.18 16:48

@jamik1416 To je smutné, člověk se těší na objednané zboží na Vánoce a místo dárků příjde člověk o peníze. O kolik si přišla?

MartinaIrena
Extra třída :D 10240 příspěvků 07.12.18 18:48
@chs.jasmin píše:
Sice je to podvodnice, ale existují zákony na ochranu osob a takto veřejně se nesmí psát adresa a osobní udaje.

Na to ti zvysoka kašlu. A můžeš mě klidně žalovat. Jo edit koukám, že už jsi honem běžela to nahlásit adminum. Bonnzáci jsou holt všude :poblion:

Příspěvek upraven 07.12.18 v 18:54

MartinaIrena
Extra třída :D 10240 příspěvků 07.12.18 18:50
@lachtanice86 píše:
Kupuji jen na ověřených shopech a kontroluji recenze a ne nenalitla jsem.

Asi tak. Taky už jsem dostatečně ponaučena

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >