Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@Barevné klubíčko píše: Více
Já jsem popsala jak na to šla pracoviště
v Praze to řekli aniž bychom se ptali, v Brně jsem se na konec jen optala na potvrzení.
@Temnástranasíly píše: Více
Jj tak to nebyla přímo odpověď na tebe… Mě je jasné, že bys byla ráda za jakékoli pohlaví
spíš celkově na tuhle diskuzi a hlavně na zakladatelku…
@Barevné klubíčko píše: Více
Jj u případného druhého si říkám, že by možná bylo stejné pohlaví i lepší, aby děcka měla lepší vztah? My máme s bráchou skvělý vztah v dospělosti, byť nějak extra nekomunikujeme, ale uděláme pro sebe vzájemně cokoliv. Jako děcka jsme se mydlili hlava nehlava ![]()
@Temnástranasíly píše: Více
stejné/rozdílné pohlaví vůbec nic neznamená co se dobrého vztahu týče, sestra je skoro stejně stará (skoro přesně na den o rok a půl mladší) a prakticky žádný vztah jsme nikdy neměly a teď to ona svým jednáním dohnala k tomu, že jsem se rozhodla ji žalovat, když se s ní nedá domluvit
@Temnástranasíly píše: Více
Jj my to máme s bráchou stejně… Hlavně až teď v dospělosti si rozumíme. Ale to je i tím, že máme velký věkový rozdíl… Jinak my druhé zatím neplánujeme, pokud vůbec někdy ![]()