Pohlaví podle UZ

123
9.1.20 08:55

Pohlaví podle UZ

Ahoj holky, chci se zeptat na názory :) Na fotce je UZ ze 13tt screeningu, když jsem se pana doktora ptala jestli to mezi nožičkama je pindik a jedná se o kluka, odpověděl že to nebude komentovat že to mam sama (on prý dává vždy jen fotky a pohlaví neříká), vydedukovali jsme z toho tedy že to bude chlapeček když nás v tom nechal. Včera mi moje gynekoložka potvrdila holčičku ve 21tt, že by se vsadila na sto procent. Fotku bohužel nemám, ale pindika jsme neviděli, tak nevím co je to na té první fotce ze 13tt :think:

Příspěvek upraven 09.01.20 v 09:22

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

9.1.20 09:09

No :think: bud je to pindik nebo nos :lol: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13785
9.1.20 09:09

Ve 13tt totiž žádného pindika ani mít nemůže. V tomhle týdnu se pohlaví odhaduje podle sklonu pohlavního hrbolku. A pokud to dr nekomentuje tak si prostě není jistý :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
9.1.20 09:13

@Kriss Tina On to prý tenhle doktor schválně neříká nikomu, ať si to prý každej určí sám :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1403
9.1.20 09:18

Vůbec nechápu jak ta fotka patří, ale pindika v 13tydnu ještě určitě vidět nemůžeš. Počkej na utz ve 20týdnu a tam už to bude jasnější.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
9.1.20 09:22

@JancaS84 je to zespoda nožičky a zadeček focené. Jo to jsem zapomněla zmínit vlastně, že jsem právě byla včera 21tt na utz a tam právě doktorka přesvědčená na holčičku, tak mě mátla ta starší fotka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17743
9.1.20 09:24
@Anonym K píše:
@JancaS84 je to zespoda nožičky a zadeček focené. Jo to jsem zapomněla zmínit vlastně, že jsem právě byla včera 21tt na utz a tam právě doktorka přesvědčená na holčičku, tak mě mátla ta starší fotka.

takhle brzo nemá žádného pindu, jinak bych věřila té holce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1213
9.1.20 09:26

@Anonym K mam dve fotky ze stejneho uhlu jako ty z prvotrim. screeningu. Na jedne mezi nohama nic neni a na druhe ano. Pohlavi vedet nechceme, ale ja odhaduji, ze to je pupecnik ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48855
9.1.20 09:39

Jak již psáno, ve 13.tt tam prostě pindík není, holky a kluci vypadají stejně. A pokud to doktor neurčuje, tak to neurčuje. Jestli si je ve 21.tt dr. jistá holkou, tak to s největší pravděpodobností bude holka a nechápu, proč spekuluješ nad tím, žes to ve 13.tt nevěděla :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5098
9.1.20 10:00

Ve 13tt maji obe pohlavi pohlavni hrbolek, jen ruzny sklon. Opravdu nema pindika. Takze ver spis doktorce ve 21tt ;) nekteri doktori to ve 13tt ani odhadovat nechteji (neberu ted tveho, ktery to nechce teda rikat nikdy).

Příspěvek upraven 09.01.20 v 10:01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
9.1.20 10:01

@ugluk Spekuluju protože jsem ukazovala fotku známé co je porodní asistentka a ta mi řekla že to určitě kluk, protože prý u ve 13tt to jde dobře vidět, proto mě překvapilo že mi včera doktorka řekla něco jiného, takže děkuju všem za názory :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5098
9.1.20 10:02
@Anonym K píše:
@ugluk Spekuluju protože jsem ukazovala fotku známé co je porodní asistentka a ta mi řekla že to určitě kluk, protože prý u ve 13tt to jde dobře vidět, proto mě překvapilo že mi včera doktorka řekla něco jiného, takže děkuju všem za názory :)

A ty si tak prejes kluka nebo proc to resis? :) I dr se muze seknout, to same PA. Ve 21tt, pokud se dobre miminko natoci, to jde poznat uz fakt lip. Ve 13tt se tam muze plest i ten pupecnik a fakt je tam hrbolek, ne pindik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11838
9.1.20 10:21

@Anonym K a ty fakt věříš víc nějaké asistentce než lékařce, která dělá několik ultrazvuků denně? Ve 21tt je pohlaví jasně patrné, na rozdíl od 13tt, kdy není vyvinuté vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
9.1.20 10:28

@Kukacka123 @Janli Jojo holky máte pravdu, mě prostě zmátla ta známá která to vybalila přesvědčivě, samozřejmě věřím doktorce, mimčo se natočilo hezky, děkuju :blush:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48855
9.1.20 11:08

@Anonym K a porodní asistentka dělá pravidelně prvotrimestrální ultrazvuky a ví víc než všichni doktoři na světě, kteří tvrdí, že ve 13.tt prostě v pohledu sdola děti vypadají stejně a „pindíka“ tam mají vidět obě pohlaví? Hodím ti sem nějaké fotky z knížky, schválně, jestli poznáš, co je holka a co kluk.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama