Pohlavní styk po císařském řezu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.9.21 07:53

Pohlavní styk po císařském řezu

Prosím, jak jste to měli s pohlavním stykem po sekci?
Já mám už skoro 5 měsíců po sekci a jsem dole strašně jakoby stažena. Problém tam dát prst, párkrát to bylo nepříjemné, takže teď se bojím ještě víc.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
864
16.9.21 08:09

Řekla bych, že je to hodně o psychice…Člověk si to nepřipouští, ale normálně se bojí…a vzhledem k tomu, že ti to bylo nepříjemné a jdeš do toho už s tím, že to tak bude znovu, to pak hlava dělá divy…my na to šli hodně opěrné chvilku po šestinedělí a ze začátku to nebylo zrovna příjemné a to nemluvím o tom jak těžké bylo při tom nemyslet na mimčo, jizvu a užít si to :lol: co zkusit nějaký lubrikant? Třeba to půjde líp…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 08:11

@iwinek no já vím, že hlava dělá dost no. Jo lubrikační gel na všechno. No budu to muset vyřešit se svojí hlavou no :)

• Citovat
  • Nahlásit
1018
16.9.21 08:12

Cca po 3 měsících :-) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23478
16.9.21 08:12

První sex po císaři byl horší než po normálním porodu. To sem si zas připadala jako panna. Ty další už byly naprosto v pohodě, takže je potřeba si dát s partnerem čas, pořádně se vzrušit, použít lubrikant a ono to půjde… ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
864
16.9.21 08:15
@Anonymní píše:
@iwinek no já vím, že hlava dělá dost no. Jo lubrikační gel na všechno. No budu to muset vyřešit se svojí hlavou no :)

Třeba někdo pořadí i něco jiného, ale pokud je tam dole vše v cajku (po zdravotní stránce) viděla bych to na tu hlavu… No uvidíš jestli přijdou další rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14975
16.9.21 08:16

Mas uz MS? Ja mela problemy s bolestivosti, dokud jsem nedostala prvni MS. Pak uz dobre. Takze mi zpetne prislo, ze vyschla slizlice byla dana hormonalne :think:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 08:18

@iwinek no v pořádku mám atrofii, protože kojim. Je to tam suchý. Doktorka mi doporučila Hydrofemin plus na zvlhčení sliznice. Jinak říkala, že v pořádku.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 08:19

@Hobitka no právě nemám. Kojim, mám atrofii a je to suchý jak cesta. Doktorka mi doporučila Hydrofemin plus, ale stejně mám strach.

• Citovat
  • Nahlásit
1085
16.9.21 08:24
@Janli píše:
První sex po císaři byl horší než po normálním porodu. To sem si zas připadala jako panna. Ty další už byly naprosto v pohodě, takže je potřeba si dát s partnerem čas, pořádně se vzrušit, použít lubrikant a ono to půjde… ;)

Přesně!!! Já teda rodila jen jednou a císařem a první sex byl fakt strašnej, pár dalších pak horší a pak už taky dobrý :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 08:28

@TeSudička jsem si říkala, že se spodkem když to.teda bylo císařem nebude problém, ať žije naivita 🙂

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 08:31

Po prvnim cisari zadna zmena, po druhy des bes. Trvalo tak pul roku, nez jsem ze sexu neco mela, i s lubrikantem to bylo na houby.

• Citovat
  • Nahlásit
1085
16.9.21 09:28
@Anonymní píše:
@TeSudička jsem si říkala, že se spodkem když to.teda bylo císařem nebude problém, ať žije naivita 🙂

Jjj, taky jsem se tomu strašně divila, když sla dcera únikovym východem :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 09:33

@TeSudička 😁 😁 😁

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.9.21 13:20

Mě to nebolelo až 18 měsíců po porodu. Řešila jsem to i na gynde, prej to tak někdo mívá. Doporučila jemné zacházení, dlouhou predehru a i gelik, kdyz by bylo potřeba.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat