Reklama

Pohodové těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

timulenka
Povídálka 26 příspěvků 23.09.10 07:25
Pohodové těhotenství?

Ahoj děvčata, mám dotaz. Jsem 25+4 a pořád je mi špatně, houpe se mi žaludek, jak ráno, tak večer, musím na to pít pořád colu, z čehož taky radost zrovna nemám, protože do chudáka malého furt leju kofein. :zed: Do toho jsem abnormálně unavená, večer musím jít spát tak o půl deváté, protože v 5:40 vstávám do práce. Hlava mě bolí jako kdyby únavou-no, prostě děs a hrůza. Vždyť druhý trimestr má být přece nejvíc pohodový, ne? :roll: A do toho mi před týdnem začalo škubat levé oko a nechce to přestat! :evil: Máte taky nějaký problém, nebo jsem zase jenom já divná? :lol:

Reklama

Reakce:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 23.09.10 07:49

Nejsi divná, já to měla taky tak :lol: Mně se přidalo pískání v uchu, které nepřešlo do dneška, děsné bolesti kyčlí, atd., atd. :lol: Upřímně byl pro mě nejpohodovější tak 7.-8. měsíc, ten poslední už ne, valila jsem se jak koule :wink:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62882 příspěvků 3 inzeráty 23.09.10 08:18

Tak já musím říct, že nejpohodovější pro mě je teď ten devátý… je fakt, že nemám nic extra bříško, moc jsem nepřibrala, ale teď je mi nejlíp… zvednul se mi trochu tlak, tak už se nemotám a vůbec nemám pocit že by za asi 10 dní mělo jít mimčo ven.

Ziza
Kecalka 464 příspěvků 23.09.10 08:20

určitě divná nejsi, mně bylo špatně celé těhotenství, zvracela jsem ještě v den porodu, nadavovala jsem se i na porodním sále… děs běs…Já taky nevím, co je pohodové těhotenství, a to ani u jednoho z dětí. Z.

Jana206
Nadpozemská drbna 26366 příspěvků 23.09.10 08:28

Já jsem u druhého těhotenství trpěla navolnostmi a zvracela snad od začátku do konce :-)
Unavená jsem byla taky hodně.

Bronny
Ukecaná baba ;) 1861 příspěvků 23.09.10 08:43

Co to je pohodové těhotenství??? :mrgreen:
To neznám! Nejdřív prášky na udržení plodu, bolesti podbřišku, nevolnosti, bolení zad, migrény, otoky nohou a ruku, brnění prstů a necitlivost v prstech, nálady atd. atd… takže na ten pohodový měsíc pořád čekám!!! :oops:

timulenka
Povídálka 26 příspěvků 23.09.10 09:26

Ha, to jsem ráda, že v tom nejsem sama! Ne, teda, že bych to někomu přála! :-D Ovšem je to fakt děs, první tři měsíce jsem akorát najednou vypadala strašně otyle, po ránu jsem zvracela a vůbec to bylo hrozné. Pak se to na jeden chvilku uklidnilo a poslední měsíc je to tu zas! :poblion: Hrůza, děs. Motání hlavy mám taky jako blázen, tlak teda 115/70, to zase není tak nízké, ne? 8-o

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 62882 příspěvků 3 inzeráty 23.09.10 09:42

Ne, tlak je OK, ten mám teď v tom devátém měsíci a jsem spokojená jak šel nahoru :-) jinak jsem celé těhu měla tak 80/50 až 90/60, ale zas pokud máš normálně sklon k vysokému tlaku, tak i tohle může být pro tělo nezvyk.

Bersaba
Echt Kelišová 7664 příspěvků 23.09.10 09:57

Já měla z těhotenství pohodovej všeho všudy jeden měsíc - šestej. Přestaly mi ty strašlivý nevolnosti, bříško bylo tak akorát, že už se bylo čím chlubit, ale člověk ještě nefuněl, malá se už hýbala, ale ještě nekopala jako kůň, bylo krásný jaro… To jsem si fakt užívala. Pak přišla hrozba těhotenský cukrovky, různý bolení, pak hospitalizace kvůli krvácení a klidovej režim doma v posteli, ten konec prostě už nic moc. Ale v tom šestým měsíci jsem si říkala, že takhle těhotná bych mohla bejt klidně i dva tři roky. :lol:

rozmary 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 11:05

Ahoj,hodně maminek trpí celé těhu a co na to říká tvůj doktor?Přeci když je ti takhle mizerně,tak už by tě měl nechat doma ne?Já si teda neumím představit že bych v 26tt chodila do práce,vhledem k tomu že mám náročné zaměstnání a obě těhu jsem měla rizikové,tak jsem zhruba od třetího měsíce doma.Určitě bych to ale s doktorem probrala být tebou :think:

timulenka
Povídálka 26 příspěvků 23.09.10 12:20

Joooooooo, to on by mě aktivně doma nechal, pořád se mě ptá, jestli chci chodit do práce, ale já si upřímně řečeno neumím představit, že bych seděla doma na zadku! Co bych dělala? 8-o Já musím mít kolem sebe lidi. A když sedím u počítače, tak mi příjde zbytečné zůstavat doma! :nevim:

rozmary 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 13:01

No tak to jo,já jsem skoro pořád spala,taky jsem si myslela že se budu nudit,ale tak nějak to šlo.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Příště se uvidíme na Mikuláše a třeba Řepka přijde s čertem, řekl obhájce. Myslel tím Kačku?

Poté, co skončil soud s obžalovaným Tomášem Řepkou a byl odročen na 6.... číst dále >

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >