Reklama

Utrogestan

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 22.09.10 19:33
UTROGESTAN

Ahojte. Nemáte náhodou někdo zkušenost s utrogestanem? Já ho užívám cca týden vaginálně, ale proto,že mi dělá paseku mi dnes dr řekl,že ho mám brát perorálně.V letáku je ale psáno, že v těhu se může užívat pouze vaginálně. Tak nevím…já nějak těm doktorům moc nevěřím :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Reakce:

Veruš1
Extra třída :D 13101 příspěvků 22.09.10 19:42

Já ho brala i před těhotenstvím a v těhotenství perorálně, dr. říkal, že to nevadí.

pavlak5
Ukecaná baba ;) 1853 příspěvků 22.09.10 19:45

taky jsem ho jedla v těhotenství .

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 19:47

Já jsem ho brala tak i tak.
Při zavádění mi vadil ten výtok a při polykání mi po něm bylo blbě takže jsem se vrátila zase k zavádění!

Je jen na tobě jak ti užívání vyhovuje :wink:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 22.09.10 19:48

mne se po nem delalo hrozne soufl, jinak se pry muze aplikovat obema stranama :)

rozmary 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 20:03

Spodem je to prý účinější,pokud teda nemáš zánět :wink:

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.09.10 20:04

Já jsem ho bohužel dostala při zavádění :roll:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 22.09.10 20:11

Já ho vždycky polykala. Akorát mi po něm zezačátku bylo zle a hlavně se mi motala hlava a byl jsem ospalá.

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 22.09.10 20:52

No to mi neříkejte!!! Mě je průběžně zle celý den a aby mi bylo zle ještě z léků…pomóóóóć. Já mám po tom bezva výtok (pálí,svědí).

RachelSunny
Závislačka 2957 příspěvků 22.09.10 21:20

Brala jsem ho první 3 měsíce, zaváděla, výtok teda byl, protože je to vlastně kulička plná nějaké tekutiny, ale stačila na to slipovka a ok, ale můžeš to i polknout, těhulím z toho může natahovat, jinak by to vadit nemělo, ještě jsem slyšela, že může snižovat tlak a působit malátnost, ani jedno z toho jsem neměla.

Adaneli
Extra třída :D 14147 příspěvků 22.09.10 21:55

Chodila jsem do centra asistované reprodukce a Utrogestan jsem si první tři měsíce zaváděla vaginálně a problémy jsem žádné neměla, tedy kromě výtoku, což bylo trošku nepříjemné, ale přežít se to dalo. Když se polyká, tak jsem četla, že se po něm dělá špatně. Ale říkám si, že v Gennetu jsou odborníci a kdyby bylo lepší Utrogestan polykat, tak by mi to snad řekli.

Rozalinka
Kecalka 139 příspěvků 23.09.10 11:32
Ivča78 píše:
Chodila jsem do centra asistované reprodukce a Utrogestan jsem si první tři měsíce zaváděla vaginálně a problémy jsem žádné neměla, tedy kromě výtoku, což bylo trošku nepříjemné, ale přežít se to dalo. Když se polyká, tak jsem četla, že se po něm dělá špatně. Ale říkám si, že v Gennetu jsou odborníci a kdyby bylo lepší Utrogestan polykat, tak by mi to snad řekli.

Ivčo, já ho musím baštit právě kvůli tomu výtoku (pálení,svědě­ní).Jinak bych ho taky raději zaváděla, samotný výtok by mě určitě nerozhodil.

VERONIKA 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.09.10 14:19
Ivča78 píše:
Chodila jsem do centra asistované reprodukce a Utrogestan jsem si první tři měsíce zaváděla vaginálně a problémy jsem žádné neměla, tedy kromě výtoku, což bylo trošku nepříjemné, ale přežít se to dalo. Když se polyká, tak jsem četla, že se po něm dělá špatně. Ale říkám si, že v Gennetu jsou odborníci a kdyby bylo lepší Utrogestan polykat, tak by mi to snad řekli.

No jo, jenže v každém CARu mají jiné názory :think: :nevim:

Já jsem chodila taky do CARu a co dr. to měl jiný názor takže jednou my jeden řekl zavádět, druhý polykat a když jsem se ptala třetího tak mi řekl, že je to úplně jedno, že záleží jen na tom co komu vyhovuje :wink:

Adaneli
Extra třída :D 14147 příspěvků 24.09.10 13:13

No, je fakt, že co doktor, to názor. S tím jsem se už taky setkala. Tak když píšete, že by to mělo působit stejně, tak je to asi jedno. Už jsem tu taky jednou četla, že těhulka Utrogestan polykala a bylo to v pohodě. Hlavní je, aby ti po tom nebylo nějak extrémně blbě od žaludku.

Andulinečka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.09.10 14:08
Rozalinko

Tak já brala utrogestan pro jistotu na udržení těhotenství a taky,že jsem trošku ze začátku špinila.Polykala jsem ho každý den třikrát až do 16.týdne a vše v pořádku.Prý stačí užívat do 13.týdne to jsem někde četla,že potom už je zbytečný,že funkci přebírá placenta ale já ho brala až do toho 16.tt a v pohodě,bylo to pro mě i pohodlnější polykat než zavádět a taky mi doktor řekl,že ho mám polykat asi to záleží na doktorovi,pokud Ti řekl zavádět tak zaváděj.Přeji krásný těhotenství. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >