Čauky, bude mi za nedlouho 40. Loni mi Dr oznámil, že mám pokleslou dělohu ( neustálá bolest v podbřišku). Prý mám posilovat pánevní dno, ale sám mi řekl, že to moc nefunguje. Po porodu jsem již 5let. Bohužel mi to způsobuje zdravotní problémy. Čípek mám ve vodorovné pozici. Prakticky po ovulaci mi děloha utlačuje močový měchýř (nemůžu se úplně vyprázdnit) bolest beder (až do otoků plotének) to vše každý měsíc. Klasické bolesti břicha atd nepočítám. Ráda bych ještě mimco, ale takhle to spíš vypadá na odejmutí
Čauky, bude mi za nedlouho 40. Loni mi Dr oznámil, že mám pokleslou dělohu ( neustálá bolest v podbřišku). Prý mám posilovat pánevní dno, ale sám mi řekl, že to moc nefunguje. Po porodu jsem již 5let. Bohužel mi to způsobuje zdravotní problémy. Čípek mám ve vodorovné pozici. Prakticky po ovulaci mi děloha utlačuje močový měchýř (nemůžu se úplně vyprázdnit) bolest beder (až do otoků plotének) to vše každý měsíc. Klasické bolesti břicha atd nepočítám. Ráda bych ještě mimco, ale takhle to spíš vypadá na odejmutí