Pokles dělohy delší dobu po porodu

Anonymní
21.12.21 19:18

Pokles dělohy delší dobu po porodu

Čauky, bude mi za nedlouho 40. Loni mi Dr oznámil, že mám pokleslou dělohu ( neustálá bolest v podbřišku). Prý mám posilovat pánevní dno, ale sám mi řekl, že to moc nefunguje. Po porodu jsem již 5let. Bohužel mi to způsobuje zdravotní problémy. Čípek mám ve vodorovné pozici. Prakticky po ovulaci mi děloha utlačuje močový měchýř (nemůžu se úplně vyprázdnit) bolest beder (až do otoků plotének) to vše každý měsíc. Klasické bolesti břicha atd nepočítám. Ráda bych ještě mimco, ale takhle to spíš vypadá na odejmutí :?

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
21.12.21 20:08

Mam to podobne :roll: moje dr mi rekla, ze na odbrani jsem mlada, tak jen cekam, az zestarnu :nevim:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.