POLAC - studium

Anonymní
24.4.21 09:07

POLAC - studium

Dobré ráno,
Mohu mít na Vás dotaz?
Zajímalo by mě, zda je obtížné se dostat na policejní POLAC a zda je obtížné ji vystudovat? Moc Vám děkuji za názor.
Tento rok se tam hlásím a ráda bych uspěla. Mám obor Bezpečnostně právní činnost.
Moc Vám děkuji za názor.
Přeji příjemný zbytek dne.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1290
24.4.21 10:29

Končím druhý rok tohoto oboru. Jak je těžké se dostat-netusim, jsem z bezpečnostního sboru a my to měli na doporučení vedoucího. Studium je teď pro mě o dost lehčí, tím, že nemusím dojíždět na přednášky, ale o to horší jsou pro mě zkoušky na dálku přes PC. Každopádně na rovinu říkám, že s prací, s dítětem atd je to trochu náročnější. A myslím si, že kdybych musela ještě dojíždět na přednášky, tak už tam asi dávno nejsem. Teď už to vzdát nechci..
Pokud ses ze služebního, tak je to lépe srozumitelné. Civilové to mají dosti těžší, tím, že nemají příklad až praxe. Kdyžtak se ptej…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.4.21 11:08
@Zuzkka píše:
Končím druhý rok tohoto oboru. Jak je těžké se dostat-netusim, jsem z bezpečnostního sboru a my to měli na doporučení vedoucího. Studium je teď pro mě o dost lehčí, tím, že nemusím dojíždět na přednášky, ale o to horší jsou pro mě zkoušky na dálku přes PC. Každopádně na rovinu říkám, že s prací, s dítětem atd je to trochu náročnější. A myslím si, že kdybych musela ještě dojíždět na přednášky, tak už tam asi dávno nejsem. Teď už to vzdát nechci..
Pokud ses ze služebního, tak je to lépe srozumitelné. Civilové to mají dosti těžší, tím, že nemají příklad až praxe. Kdyžtak se ptej…

Já jsem z gymnázia. Tento rok dělám maturitu s chtěla bych se hrozně dostat právě sem.
Mám sice i záložní školy, ale policejní mě hodně láká. Učení mi nevadí, vlastně mě to baví, ale na druhou stranu si nemyslím, že bych byla nějak hodně chytrá. Spíš průměr, ačkoliv mívám samé jedničky. Pokud bych se sem nedostala, šla bych na jinou vysokou školu s potom to zkusila znovu.
Moc děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
1290
24.4.21 14:00
@Anonymní píše:
Já jsem z gymnázia. Tento rok dělám maturitu s chtěla bych se hrozně dostat právě sem.
Mám sice i záložní školy, ale policejní mě hodně láká. Učení mi nevadí, vlastně mě to baví, ale na druhou stranu si nemyslím, že bych byla nějak hodně chytrá. Spíš průměr, ačkoliv mívám samé jedničky. Pokud bych se sem nedostala, šla bych na jinou vysokou školu s potom to zkusila znovu.
Moc děkuji za odpověď.

Tak hned po stredni to bude ok ☺ býval tam nával aktuálně nevím, jaka jsou čísla hlášených a přijímaných.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat