Jak jste spokojené s kosmetikou Nivea

Luuca L
19.4.21 10:37

Nivea -spoojenost

Ahoj, tak ještě se zeptám konkretne na tuto značku, abych si udělala obrázek. Jak jste s Nivou spokojené, já moc, používám na děti i sebe, mám doma jen Niveu od všeho možného. Jak jste spokojené vy? :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1857
19.4.21 10:46

Já jsem spokojená. Používám u sebe i u dětí. Krásně voní. Jen šampony mi moc nevyhovují tam používám jinou značku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 10:48

@zuza92 A co vše používáte? Já chtěla přejít z Nivey na Baleu, ale nevím :think: dětem Nivea taky sedí pěkně

• Citovat
  • Nahlásit
1270
19.4.21 10:52

Niveu používám a za mě spokojenost… Krémy šampony Deo.. Jedině Nivea, krásně voní 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 10:53

@Misasisi Takže všechnu kosmetiku máte jen od Nivey?

• Citovat
  • Nahlásit
1857
19.4.21 10:56

@Luuca L pro sebe používám odličovač, takový ten univerzální krém v plechovém obalu, krém na obličej s vitaminem C a sprchový gel to ale střídám zrovna s tou Baleou z DM, peeling na obličej, a zpevňující tělové mléko. Občas koupim nějakou pleťovou masku. Já zkoušela i tu Baleu, ale vrátila jsem se zpět k nivee. Děti používají jen sprcháč a šampon. A v zimě krém na obličej do mrazu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1857
19.4.21 10:57

Joo a ještě deodorant a b. b. krém :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 10:57

Tak jsem ráda, že čtu, že Nivea je dobrá značka :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
3313
19.4.21 10:58

Niveu pleťovou vodu (modrou) a dvousložkový oční odličovač (modrý i růžový), vyhovuje mi hlavně ta vůně.
Deo sprej Fresh, protože ten jediný má tu klasickou a typickou vůni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1270
19.4.21 10:59

@Luuca L ano vše používám jen Nivea krémy odličovací vody šampony vše ta znacka mi vyhovuje, dříve sem používala jen Lancome.. Ale zbytečně drahé a přišlo mi že to nevyhovuje me pleti..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
19.4.21 11:01
@Luuca L píše:
@zuza92 A co vše používáte? Já chtěla přejít z Nivey na Baleu, ale nevím :think: dětem Nivea taky sedí pěkně

Nive a Balea je podle mě jak nebe a dudy. Od Baley jsou fajn sprchová mýdla a normální mýdla na ruce a třeba pěna do koupele, prostě takové ty věci, co od nich očekáváte málo, pokud nemáte problematickou pokožku. Mají i různé blbinky pro děti do vany. Ale třeba, co se týče šamponu a i krémů, tak používám jiné značky. Ale je to hodně individuální, co člověk, to jiný názor, takže Vám asi nezbyde nic jiného než vyzkoušet. Jak někdo v minulé diskuzi psal, že od baley používá všechny zubní produkty, tak mně na zuby od nich nevyhovuje nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 11:02

@Luckandlove no zůstaneme u té Nivey ❤️ jsme sní spokojené, sice je dražší jak Balea, ale vydrží tak je to jedno

• Citovat
  • Nahlásit
16519
19.4.21 11:15

Ne, nikdy mi neseděla a vzdy mi smrdela. Doma nemám nic a mit nechci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Luuca L
19.4.21 11:16

@lachtanice86 aha, no i to se může stát :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
5223
19.4.21 11:19

Za mě je určitě lepší kosmetika než nivea, balea…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat