Polohovací lehátka

10054
12.11.06 17:12

Polohovací lehátka

Máme malinký byt, takže místo druhé postýlky bych ráda využila pro mimíska takové to polohovací lehátko. Poradíte mi někdo, které je fakt dobré? Předpokládám, že mimísek v něm, alespoň ze začátku bude trávit dost času, tak aby v něm měl pohodlí.
Díky za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

283
12.11.06 17:35

Nechci být nějaký puritán, ale nám při odchodu z porodnice, neuroložka, rehabilitační i doktor přes kyčle nezávisle na sobě řekli, že jestli máme polohovací lehátko, tak ho prý máme vyhodit, že je to vrcholně nezdravé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
12.11.06 17:46

Jé tak to slyším poprvé. Ale díky za tip - já myslela, jak tím lehátkem krásně vyřeším nedostatek místa v bytě :cry:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
12.11.06 17:53

No ja to teda slysim taky poprve. A co ho dat do kosiku? Ten nezabere moc mista. Myslim takovej ten na koleckach, pro miminka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
12.11.06 17:57

Jo vidíš - košík by taky mohl být. Ale bez koleček, abych si ho mohla dát v kanceláři na stůl :D
Lidunko a máš krásného chlapečka - je fakt nádhernej :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
12.11.06 18:00

Nebo neco takovehleho a vyresis dve mouchy jednou ranou… nevim sice kolik to stoji ale na tom podstavci je korbicka z kocarku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1935
12.11.06 18:02

Maj to tady na tech web. strankach. Firma Prego prego nebo co to je :-), kolecka to nema a na stul to muzes vrznout taky…(je to 4 od zhora)
http://www.malli.cz/index.html?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
980
12.11.06 18:25

Blanci - Tak to jsem teda ještě nešlyšela že by to byla tak špatá věc pro mimi.A když se tě na to ptalo víc doktorů z jedné nemocnice tak se mi to spíš zdá podezřelé.

Potápko - zajdi si do pár dětských obchodů a pár si jich ošahej.Každé je opravdu jiné.Já měla na Tadeáška dobře pevné a mělo i vibrování pro uklidnění.Některá lehátka nemají skoro pevná záda a to se mi opravdu nezdá vhodné.My jsme lehátko užili od 3m(když vyrostl z košíku) do 7m kdy mohl ležet jen na zemi protože měl už moc pohybu.Do 10,5m jsem polohovací lehátko využila na krmení.Až teď jsme kupovali jídelní židličku.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
12.11.06 19:40

Ahoj,
my měli lehátko Primi Sogni, nemůžu si ho vynachválit. Zpočátku jsme ho používali i nakrmení, když jsme začínali s mrkví. Je ale pravda, že v šestinedělí tam holky nebyly vůbec a pak omezenou dobu. Malé dítě ale hodně spí a to bude stejně v postýlce, ne?
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
12.11.06 19:45

:D :D ahojky

my ho pořídili už starší dceři od asi 2 měsíců a ta v něm lebedila i při krmení v roce…
malý v něm taky trůnil a doteď si s ním hraje, že do něj sám leze a sedá…

Děti nemají ani neměly problémy s kyčlema ani páteří 8O Tak nevím, ale na lehátku nevidím nic špatného…
Anebo autosedačku „vajíčko“ využít jako to lehátko … kamarádka ma taky dcerku „vyrostlou“ na sedačce a bez problémů jako mé děti …

• Nahlásit
  • Citovat
3744
12.11.06 21:24

Malou jsem měla v léhátku, které bylo napolohované narovno. Byla s námi (tak si to přál hlavně malý, jinak mi ji budil) a všichni byli spokojeni. Později to mělo tu výhodu, že malá nemusí ležet na zemi. Kolikrát se mi lehátko vyplatilo, když jsme měli „vášnivou“ noc a já se s malou stěhovala spát do obýváku.
Evka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ha
513
13.11.06 11:39

Tak u nás je lehačka to nejvyužitější, co jsem pro malou koupila :D . Je v něm od úplného začátku. A doposud v něm spí přes den usíná v noci…a to už bych nejraději, aby spala ve své posteli :evil: . Je na něj úžasně zvyklá a zabere v něm bez problémů.
Je už i zničené a už bylo i párkrát prané :wink:

O nevhodnosti slyším naprosto poprvé.

Jsou jich milion druhů, tak doporučuji taky zajít do obchodu, odzkoušet a vybrat.
Já kdybych to tušila, tek koupím nějaké lepší :wink: …koupila jsem ji v Auchan to nejlevnější 8O

Pa, pa
Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
13.11.06 17:35

Já jsem se už po obchodech dívala, ale je toho tolik, že vůbec nevím, jakou značku koupit. Je mi jedno od jakého výrobce, na ceně taky moc nezáleží. Ale chci, aby bylo lehátko stabilní a aby šlo dát do vodorovné polohy.
Je něco na co si dát při výběru pozor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10054
17.12.06 16:59

A co říkáte na tohle lehátko - stojí dva tisíce a je od Chicca?
http://www.autosedacky-kocarky.cz/…9-poetic.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27
19.12.06 20:07

Chicco lehatko

Tak zrovna toto lehatko od Chicca mam a je paradni, dle me jedna z nejlepsich veci, ktere jsem po porodu poridila… mimi ma dnes 6.5mesice, tak uz na nem prikrmuju, do te doby mi v nem trunil kdykoliv jsem potrebovala neco udelat treba v kuchyni… i dnes, kdyz se potrebuji treba vysprchovat, dam ditko do lehatka, je se mnou v koupelne, kouka, hraje si s hrackama… mam ditko, ktere v postylce samo nevydrzi ani minutu, takze pro tyto ucely idealni:o) Jen je asi oproti jinym lehatkum trochu mekci, nemuzu to ale srovnat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama