Pomalejší srdíčko a mladší plod dle utz

691
21.4.16 14:22

Pomalejší srdíčko a mladší plod dle utz

Ahoj holky, byla jsem dnes po 14 dnech na druhe kontrole u dr. A jsem z kontroly trochu rozpacita. Mimi jsem videla, oproti cernemu fleku posledne velky rozdil a srdicko bilo, ale dr. rikala, ze bije jen pomalu a nepravidelne, coz muze byt (udajne) tim, ze se teprve rozjizdi. I podle minule kontroly i podle dneska to vypada, ze je mimi o tyden az dva mladsi nez by melo byt dle ms (ms byla 24.2.), takze je to mozny, ale taky je mozny, ze je proste slaby a odejde… Nemate nekdo podobnou zkusenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1911
21.4.16 14:31

A v kolikátém tt bys měla dle MS být a v kolikátém dle UTZ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
21.4.16 14:47

@Debie dle ms v 8., dle utz asi 6. Dr. To rikala uz na prvni kontrole, ze to nesouhlasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
21.4.16 14:47

@Debie dle ms v 8., dle utz asi 6. Dr. To rikala uz na prvni kontrole, ze to nesouhlasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1911
21.4.16 14:55

Tak pokud 6.tt,tak to může být ještě jen blikání…
Kdy jdeš na další kontrolu? Za dva týdny by to mělo být jasné ;)!
Hodně štěstí! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
21.4.16 14:58

@Debie uz pristi patek. Dr. rikala, ze uz by se to melo rozjet do te doby, tak snad. Jsem z toho takova presla, i kdyz mi prislo, ze dr. spis veri, ze je mimi opravdu jen mladsi. Tak dekuji za radu :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7837
21.4.16 15:08

@blama1 24.2. tedy byla poslední MS. A pamatuješ, kdy jsi našla na testu 2 čárky? To je docela důležitý…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8816
21.4.16 15:10

Ja jsem mela rozdil 3 tydny mezi MS a UTZ a mam zdraveho kluka.
Zbytecne stresovani tema kontrolama takhle brzo :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
691
21.4.16 16:17

@Izie jojo. Dve carky prvne na Zeleny ctvrtek 24.3.Ja jsem si puvodne myslela, ze mimi je ze sexu 12.3., dalsi byl 16.,19. A 21., ale to byl asi pozitivni test zase pozdeji, tak nevim. :nevim: fakt je, ze na prvni kontrole jsem byla 7.4., to jsem mela dle ms byt 6+1 a bylo sotva neco videt. To uz dr. rikala, ze by dle ma melo byt videt mnohem vic a ze je zvedava za 14 dni. Dnes mi ukazovalala gestacni vacek a v nem mini plod a tam blikalo srdicko. Jak moc nebo malo nejsem schopna posoudit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7837
22.4.16 09:04

@blama1 Podle toho, co píšeš, to vypadá, že těhotenství je podle MS. Test se ti ukáže hezky pozitivní asi od 13 DPO :(
V listopadu jsem měla to samé, byla jsem si jistá, že ovulka vycházela na určitý den, ale doktor mi říkal, že je to mladší těhotenství. Srdíčko tlouklo hodně slabě a při dalším UZ už vůbec :,(, takže následovala revize.
Snad to nebude tvůj případ a při dalším UZ už bude vše v pořádku. Držím palce!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1746
22.4.16 18:41
@Izie píše:
@blama1 Podle toho, co píšeš, to vypadá, že těhotenství je podle MS. Test se ti ukáže hezky pozitivní asi od 13 DPO :(
V listopadu jsem měla to samé, byla jsem si jistá, že ovulka vycházela na určitý den, ale doktor mi říkal, že je to mladší těhotenství. Srdíčko tlouklo hodně slabě a při dalším UZ už vůbec :,(, takže následovala revize.
Snad to nebude tvůj případ a při dalším UZ už bude vše v pořádku. Držím palce!

já měla test pozitivní u obou dětí už 9 DPO, takže bych zatím nevěšela hlavu. Uvidíš za týden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9269
22.4.16 18:44

Já měla to samé a nedopadlo to. Za týden těhotenství zamlklo. Ale věř, může to být i méně kvalitním ultrazvukem. Moje dr. má snad 100 let starý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
8.12.17 13:32

Ahoj holky, taky se chci poradit. Byla jsem na ultrazvuku a byla vidět jen dutinka, ani váček a prý tak 5.týden. Ted u své Dr. po 14ti dnech a viděli jsme plod 4mm i jak tlouklo srdíčko. Ale nezdál se jí to, že by cekala, že se bude vyvíjet rychleji a srdíčko taky tlouct rychle, že to odpovídá tak 6plus1, podle MS bych měla být 8plus1. Ale otěhotněla jsem po vysazení HA. Má přijít za týden a uvidíme, co bude. Tak hledám naké další informace alespon :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9269
8.12.17 16:34

@Milenda Počkala bych na ten utz za ten týden. Nikomu bych to zatím neříkala, ale když bije srdíčko, tak je pořád naděje. Záleží i na kvalitě ultrazvuku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.12.17 16:48

@Milenda po vysazení nevíš jak masdlouhy cyklus. klidne mohla byt ovulace pozdeji.mela sem to stejne. otehotnela sem hnd po vysazení a ovulaci mela cca o 10 dni posunutou, takze to nesedelo dle posledni menstruace.vse v pohode. vubec se nenervuj :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat