Reklama

Poprvé maminkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 26.07.18 13:01
Poprvé maminkou

Téma pro všechny maminky, nejen pro prvomaminky :). Zároveň je založena i skupina Maminky maminkám, tak maminy, neváhejte a pojďte si vyměňovat rady, vychytávky, nápady. :)

Reklama

Reakce:

NikysekR
Extra třída :D 10272 příspěvků 3 inzeráty 26.07.18 13:42

:mavam: Já už jsem dvojnásobná mamka, tak rady atd. klidně přidám ;) Jen musíš napsat, co tě zajímá ;)

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1446 příspěvků 26.07.18 15:09

Ahojky, tak to gratuluju mamko:)…spíš jsem myslela, že by to bylo i pro ostatní, co by je zajímalo, ale to se musí ještě někdo přidat. :) My teď trochu bojujeme s prdíkama, není to sice vůbec tak hrozný, ťuk, ťuk, ale, když to přijde, tak se malinkej kroutí jak žížalka :( Myslím si, že je to tím, že prostě moc hltá. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama