Poprvé maminkou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 26.07.18 13:01
Poprvé maminkou

Téma pro všechny maminky, nejen pro prvomaminky :). Zároveň je založena i skupina Maminky maminkám, tak maminy, neváhejte a pojďte si vyměňovat rady, vychytávky, nápady. :)

Reakce:
NikysekR
Extra třída :D 10452 příspěvků 12 inzerátů 26.07.18 13:42

:mavam: Já už jsem dvojnásobná mamka, tak rady atd. klidně přidám ;) Jen musíš napsat, co tě zajímá ;)

Niikkaa
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 26.07.18 15:09

Ahojky, tak to gratuluju mamko:)…spíš jsem myslela, že by to bylo i pro ostatní, co by je zajímalo, ale to se musí ještě někdo přidat. :) My teď trochu bojujeme s prdíkama, není to sice vůbec tak hrozný, ťuk, ťuk, ale, když to přijde, tak se malinkej kroutí jak žížalka :( Myslím si, že je to tím, že prostě moc hltá. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Výlet Meghan Markle stál 10 milionů. Dělá chyby jako Diana, tvrdí její tajemník

Celý svět sledoval výlet do New Yorku, který si Meghan Markle udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >