Reklama

Nezvládám dítě

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 07:23
Nezvladam dite

Uz nevim kudy kam…, proto zkousim vas.
Mam 3 deti, dve skoacky a 7 mesicni dite.
Nevim cim zacit, ale prijde mi, ze neni normalni.
v noci se dnes budil…minimalne 15×. 90% nakojim, nekdy hladim nez usne.
Coz o to.
Ale dny jsou taky zahul. Prijde mi jak nervozni mimino, malo se smeje. Nezahraje se. Nemuzu ho polozit nikde.Na sedacku, rve.
Na posteli s nim byt-rve. V lehatku, houpatku, na zemi,…mam problem dat mu jist. Pritoze ro musim vychytat, ne podle hladu, ale jeho nalady. Obcas ho rozhodi jenom to, ze mu dame bryndak…
Nic co udelam neni dobre.Muz pomaha hodne, snazi se byt doma co nejvice, koupeme vzdy spolu..atd.
Myslim, ze je protivny tim, ze je permanentne nevyspaty.
Pres den max. hodina asi na 3krat.
vzbudi se a breci. Pokazde.
Nevim co delam spatne..
I starsi deti se v noci hodne budily, ale pres den jsme si hraly, bylo to uplne jine.
Nechci porovnavat…ale vlastne to delam..
Nevim jak mu i sobe pomoct…trochu mam obavy, jestli je tohle normalni.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 26.07.18 07:29

A zkoušela jsi třeba nosit v šátku nebo manduce? Třeba by se u tebe uklidnil.

aleaa
Kecalka 309 příspěvků 26.07.18 07:30

Nebolí ho něco? Vývojově je v pořádku? Nebo chce být prostě s tebou. Zkus šátek, zam i pospí.

BaMaK
Závislačka 2752 příspěvků 31 inzerátů 26.07.18 07:33

Dneska sem přidali videonávod od nějakéo amerického doktora, jak zklidnit plačící mimčo-zkus to a dej vědět, jestli to opravdu tak funguje :-)

Beckyttine5
Kecalka 163 příspěvků 26.07.18 07:36

Pokud jsi nezkoušela, tak zkus spát s ním..tím myslím i přes den.. když dám svoje mimco spát a sama jdu zatím něco uklízet, tak mi spi max. 15-20 minut..když jsem s ním, tak i 2 hodiny..to stejné v noci. Budi se a ujišťuje, zda tam jsem… když ne, je hned vzhůru už neusne.. a když mě tam má, spi klidně dál…vím, je to nepraktické, nic doma neudělas, ale je to jen na pár let :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 07:37

on neni vylozene placici.on je uknourany, protivny…
mam satek…ale na doma ne.spis ven.
vyvojove …no neplazi se, nepase dobre..ale zadna velka anomalie,chodime cvicit na posileni brisnich svalu.ma vvv srdce ale to nesouvisi

Kalla1412
Echt Kelišová 8586 příspěvků 26.07.18 07:39

Ahoj, tento stav určitě není " normální". Snažila bych se vyloučit zdravotní příčinu - neurologickou. Rozhodně neváhej a najdi si dobrého homeopata pokud nechceš tahat mimi po doktorech…ty si zoufalá, on to cítí, to je kolotoč ze kterého nejde ven…

sinapis.alba
Ukecaná baba ;) 1083 příspěvků 26.07.18 07:43

hu, takhle to zní skoro jak angelman syndrom 8o nemůže mít nějakou neurologickou poruchu? nějkaou poruchu spánku? kdyby se vyspal, byl by asi přátelštější :nevim: (toho angelmana neber vážně, jen mi ho to trochu připomnělo)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 07:43

@Beckyttine5 dekuji.on usne pouze houpanim v lehatku :,(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 07:44

@sinapis.alba nevim.co to je, jdu googlovat.Dekuji

Beckyttine5
Kecalka 163 příspěvků 26.07.18 07:46

Souhlasím s výše napsaným, jsi z toho určitě nervózní, nevyspaná, dítě to vycítí a pak je taky nervóznější… začarovaný kruh…

Maritina
Kecalka 136 příspěvků 26.07.18 07:49

Jestli mu treba nelezou zuby,zkusila bych dat nurofen sirup a namazat dasne calgelem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.07.18 07:51

mozna stoji za zminku, ze to neni tak davno, co se budil jenom 3,4 krat v noci. Pres den byl narocny vzdy..to jo. Kdybych mela nosice, bylo by vsechno lepsi…
hracky ho moc neberou .pouze my..nase grimasy, povidani…je to muj opicak :srdce: :?

Beckyttine5
Kecalka 163 příspěvků 26.07.18 07:52

tak vidíš… chce společnost… a velmi pravděpodobné jsou i ty zuby, to bývají mimča mrzutější

Maritina
Kecalka 136 příspěvků 26.07.18 07:53

Jeste me napada,ze muze mit zanet ucha,to pak deti porad placou a v noci se budi bolesti.I pres den jsou otravene.Male mimco si na ucho nesaha,takze se to spatne poznava.My uz to zazili dvakrat.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama