Pořád ho mám ráda

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 16:58

Pořád ho mám ráda

Ahojte,

předminulý rok, jsme po pár měsících s partnerem ukončili nás vztah. Poté rok jsme si občas napsali, potkali se, vyspali a zkusili znovu vztah vrátit, jen já prostě dostala strach, ani nevím pořádně z čeho asi z možného ublížení (nesu si to z bývalého vztahu) raději utíkám z toho hezkého a vztah ukončila. Jenže mě ten člověk chybí… Mam mu to napsat? Že mi chybí?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8319
9.1.22 17:48
@Anonymní píše:
Ahojte,předminulý rok, jsme po pár měsících s partnerem ukončili nás vztah. Poté rok jsme si občas napsali, potkali se, vyspali a zkusili znovu vztah vrátit, jen já prostě dostala strach, ani nevím pořádně z čeho asi z možného ublížení (nesu si to z bývalého vztahu) raději utíkám z toho hezkého a vztah ukončila. Jenže mě ten člověk chybí… Mam mu to napsat? Že mi chybí?

Po 2 letech? A on je sám? Nebo jak si to prefstavuješ?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 18:29
@Kockazvysocan píše:
Po 2 letech? A on je sám? Nebo jak si to prefstavuješ?

Tedkom nevím, jak to má… Byli jsme v kontaktu naposledy vloni v listopadu. V listopadu to vlastně skončilo.

• Citovat
  • Nahlásit
6
9.1.22 18:48

Určitě mu zkus napsat :) Za to nic nedáš, ale nevnucuj se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
10.1.22 10:39

Já jsem si tím taky prošla, už několikrát, s tím rozdílem, že my už máme děti. Prvnímu bylo cca půl roku když jsme se rozešli. Po nějaké době jsme se kvůli synovi začali vídat, jenže jsme se k sobě zase vrátili. Pak jsem odešla znovu asi po měsíci. Jenže jsem se zas vrátila, a zase jsme se rozešli, jenže já zjistila že jsem těhotná. Dlouho jsme byli od sebe, on už žil s někým jiným ale jak jezdil za synem začali jsme spolu spát a těsně před porodem jsme se k sobě vrátili :mrgreen: už je to půl roku a doma vše klape bez problémů. Děti mají kompletní rodinu a my jsme šťastní :) jen jsme si museli ujasnit pár věcí díky kterým to vždy skončilo :) vždy se vše dá vyřešit tak neváhej a zkus mu napsat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8145
10.1.22 11:30
@Dany.dee píše:
Já jsem si tím taky prošla, už několikrát, s tím rozdílem, že my už máme děti. Prvnímu bylo cca půl roku když jsme se rozešli. Po nějaké době jsme se kvůli synovi začali vídat, jenže jsme se k sobě zase vrátili. Pak jsem odešla znovu asi po měsíci. Jenže jsem se zas vrátila, a zase jsme se rozešli, jenže já zjistila že jsem těhotná. Dlouho jsme byli od sebe, on už žil s někým jiným ale jak jezdil za synem začali jsme spolu spát a těsně před porodem jsme se k sobě vrátili :mrgreen: už je to půl roku a doma vše klape bez problémů. Děti mají kompletní rodinu a my jsme šťastní :) jen jsme si museli ujasnit pár věcí díky kterým to vždy skončilo :) vždy se vše dá vyřešit tak neváhej a zkus mu napsat :)

Vždy se vše vyřešit opravdu neda :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
12.1.22 10:00

@mackA159 každý to má jinak, někdo je schopný odpustit nevěru, někdo ne. můj přítel byl gambler, prohrál na automatech přes pul mega a taky jserm nad tím mávla rukou. Dle mého se dá vše nějak vyřešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat