Společné bydlení a první problémy

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.1.22 15:59

Společné bydlení a první problémy

Ahoj,
je tady celkem hodně diskuzí ohledně společného bydlení. Já se jdu spíš vypovídat a nebo najít řadu “psychologů” :D
S přítelem jsme spolu rok a půl, scházeli jsme se zezačátku tak 1-2× týdně, vždy u něj. Potom to bylo na celé víkendy. Poslední půl rok i 5-6 dní v týdnu a vše super. Nikdy jsme se nepohádali.
K Vánocům jsem dostala klíčky a mluvili jsme spolu o společném bydlení, že by byl čas to posunout.
Dnes je to 9. den! co jsem u něj a už to skřípe :potlesk: ale hlavně z jeho strany. Já vlastně ani nevidím problém.
Začalo to tedy už včera, kdy jsme se byli projít a byla mi zima a nechtěla jsem dlouho stát na místě. On hledal v telefonu nejbližší trasu domu a já mu říkám, že vím kudy a jestli můžeme jít, že je mi zima. Tak jen řekl, že mám zase náladu a od té doby dusno. Přišli jsme domu, dusno. Popřáli jsme si dobrou noc, ráno zase dobré ráno. Ale pořád je odměřený. Dnes celý den taky. Něco si v bytě kutil a ptala jsem se, jestli chce s něčím pomoct nebo něco přinést. Tak nechtěl. Sice odpověděl, ale stále dusno. Před chvílí se sebral a že jde ke kamarádovi. A já tady tak sedím sama a říkám si, jestli to má cenu.

Je úplně v klidu možné, že přeháním. Před ním jsem žila s ex 3 roky a vždy když bylo takhle dusno (a to jsem taky nic neudělala, nic neřekla), tak se se mnou pak chtěl ex rozcházet a bylo to vždy tak jednou za dva měsíce. Takže jsem byla nanervy a čekala, kdy to přijde.

Současný přítel je skvělý, ale já teď nevím, jak se k tomu postavit. Určitě musíme zlepšit komunikaci!
Určitě jsem mu narušila prostor, byl zvyklý žít do 30 let sám, ikdyž měl přítelkyně, tak s žádnou ještě nebydlel.

Jsem tedy momentálně i na neschopence, takže celý čas u něj, on během týdne na homeofficu. Řekněte mi prosím, že je to normální a jen přeháním :zed: protože je mi strašně líto, že by se to mělo tak brzy pokazit.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9.1.22 16:02

Prostě si sedněte a zeptej se ho, co mu vadí. Nebo proč se chová divně.
A pověz mu, že ho miluješ a chceš, aby to mezi Vámi klapalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
9.1.22 16:09

Proboha jak někdo nemůže trefit domů :mrgreen: to jste byli někde hodně daleko? Což pěšky pochybují :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
971
9.1.22 16:14

Řekla bych, že má ponorku. Je dobře, že si šel dělat své věci a ty si zase udělej své. Musíte si zvyknout. Ono si to sedne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2988
9.1.22 16:23
@Anonymní píše:
Ahoj,
je tady celkem hodně diskuzí ohledně společného bydlení. Já se jdu spíš vypovídat a nebo najít řadu “psychologů” :D
S přítelem jsme spolu rok a půl, scházeli jsme se zezačátku tak 1-2× týdně, vždy u něj. Potom to bylo na celé víkendy. Poslední půl rok i 5-6 dní v týdnu a vše super. Nikdy jsme se nepohádali.
K Vánocům jsem dostala klíčky a mluvili jsme spolu o společném bydlení, že by byl čas to posunout.
Dnes je to 9. den! co jsem u něj a už to skřípe :potlesk: ale hlavně z jeho strany. Já vlastně ani nevidím problém.
Začalo to tedy už včera, kdy jsme se byli projít a byla mi zima a nechtěla jsem dlouho stát na místě. On hledal v telefonu nejbližší trasu domu a já mu říkám, že vím kudy a jestli můžeme jít, že je mi zima. Tak jen řekl, že mám zase náladu a od té doby dusno. Přišli jsme domu, dusno. Popřáli jsme si dobrou noc, ráno zase dobré ráno. Ale pořád je odměřený. Dnes celý den taky. Něco si v bytě kutil a ptala jsem se, jestli chce s něčím pomoct nebo něco přinést. Tak nechtěl. Sice odpověděl, ale stále dusno. Před chvílí se sebral a že jde ke kamarádovi. A já tady tak sedím sama a říkám si, jestli to má cenu.

Je úplně v klidu možné, že přeháním. Před ním jsem žila s ex 3 roky a vždy když bylo takhle dusno (a to jsem taky nic neudělala, nic neřekla), tak se se mnou pak chtěl ex rozcházet a bylo to vždy tak jednou za dva měsíce. Takže jsem byla nanervy a čekala, kdy to přijde.

Současný přítel je skvělý, ale já teď nevím, jak se k tomu postavit. Určitě musíme zlepšit komunikaci!
Určitě jsem mu narušila prostor, byl zvyklý žít do 30 let sám, ikdyž měl přítelkyně, tak s žádnou ještě nebydlel.

Jsem tedy momentálně i na neschopence, takže celý čas u něj, on během týdne na homeofficu. Řekněte mi prosím, že je to normální a jen přeháním :zed: protože je mi strašně líto, že by se to mělo tak brzy pokazit.

Myslím, že je zvyklý si všechno řídit sám, jet podle své hlavy. Měl myšlenkově pochody, že to najde na mobilu a půjdete podle toho co on najde. A ty jsi mu vlastně řekla, že nestojíš o to, co tam najde, " že je pomalý a proto ti je zima". Nemáš na něj trpělivost. To ho asi urazilo. Zkus příště být více k němu trpělivá ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Floralys
9.1.22 16:23
@Anonymní píše:
Ahoj,

Nech ho být, to vyšumí. Večer se v ložnici zamykej a když to vydržíš týden, zkrotne jako beránek. :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 16:24

@JiříkMazlík
Okruh 20km, ani jeden nepocházíme z města, kde spolu současně jsme. Takže opravdu nevěděl. :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
322
9.1.22 16:28

Doufám, že se vrátí alespoň pořádně nalitej :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
9.1.22 16:30
@Floralys píše:
Nech ho být, to vyšumí. Večer se v ložnici zamykej a když to vydržíš týden, zkrotne jako beránek. :mrgreen:
Aby po tom neměl jen silnější pravačku :mrgreen:
@Anonymní píše:
@JiříkMazlík
Okruh 20km, ani jeden nepocházíme z města, kde spolu současně jsme. Takže opravdu nevěděl. :roll:

Ale je škoda že nezkusil důvěřovat tobě když jsi věděla kudy kam ;) a nebo mohl hledat za chůze :lol: doporučuji pro příště aplikaci mapy.cz ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
415
9.1.22 16:31

Jestli řekl, že máš zase náladu, tak to vypadá, že ho možná trochu prudíš. Což může bejt pravda anebo taky nemusí. Sedněte si a promluvte si. Zeptej se ho, co mu vadí. Ale láskyplně:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
9.1.22 16:39

Rok a půl jste se nepohadali a teď s Tebou dva dny nemluví, protože Ti byla zima 8o? To fakt? Není zakopaný pes trochu někde jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6082
9.1.22 16:43

Za mě, před dvaceti, když jsme začali bydlet s manželem, tak jsem toto nezažila. Bylo nám 20 a bylo to super. Žádné hádky. On vlastně přišel bydlet ke mě. Teď po dvaceti letech, žiji 2roky s někým jiným. Někdy i teď po těch dvou letech to dře. Už na něj dlažbu, když prudí. Bydlí u mě. A ano máš pravdu, takto se chlapi chovají, když jsi nejsou jisti rozhodnutím, které udělali a litují. Prostě to buď bude dobré a nebo půjdeš pryč. Příprav se na to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
9.1.22 16:43

Já myslím, že si na tu novou situaci - společné bydlení - musíte prostě zvyknout. Dejte tomu čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 16:45

@Piju čaj
Ano, taky mi přijde, že ho prudím, ale nevím čím :D
To už dřív mi řekl, že mám taky nálady, ikdyž jsem mu tvrdila, že ne. A když jsem se ho ptala, co tím tedy myslí, ty “nálady”, tak řekl, že to radši nebudeme rozebírat. :think:
Protože dle mého jsem hodně tolerantní a jen tak něco mě nenaštve. Po protějšku bych nikdy neřvala a máloco mě urazí. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.22 16:47

@Freeandwild
Opravdu jsme se nepohádali.
Nebo jestli mu vadil můj tón, jak jsem mu to řekla? :nevim: ale to mi přijde zase na hlavu, vždy byl a choval se normálně. Jsem z toho vyvedená z míry.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat