Pořád stejný pohled na UTZ + fotky

11
22.5.20 09:37

Pořád stejný pohled na UTZ + fotky

Ahoj všichni,

měla bych dotaz a zajímalo by mě, jestli to tak některá z vás taky měla.
Byla jsem na UTZ v 9., 13., a teď v 16. TT a malý vypadá na UTZ pořád stejně. Jako jo, roste, ale přijde mi, že je pořád ve stejné poloze a pořád tak koukám vlastně na ten stejný pohled.
Mám tři fotky a i když je to pokaždé skoro měsíc od sebe, tam mám prostě pořád dost podobné fotky.
Nemluvě o tom, že na ty fotky nevypadají tak jako ty, které vidím u většiny těhotných. Kdy jde pěkně vidět tvar hlavy miminka, nos, brada, čelo,…u mě to prostě vypadá divně :,( může to být třeba typem přístroje, který doktor používá?
Nechci aby to znělo nevděčně, jen jsem takové fotky h nikoho ještě neviděla a mám strach, jestli je to takto v pořádku.

Prosím tedy o nějaké názory a zkušenosti. Moc děkuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1552
22.5.20 09:40

Neřeš kraviny. V 16tt fakt není rozpoznat brada čelo a nos. Kdyby bylo něco v nepořádku, upozorní té doktor

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3554
22.5.20 09:41

Ty se musis hodne nudit..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
22.5.20 09:42

Tak se mu tak leží dobře..neres hloupousti :lol: buď ráda že čekáš mimčo.. ;) a nechápu co ti na těch fotkách přijde stejný.. Každá je z jiného úhlu. A jde krásně vidět jak roste… Nechápu co bys chtěla :lol: někdo tam má jen flek, protože má dr nekvalitní utz..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8385
22.5.20 09:45

Detailní fotky jsou vidět fakt až daleko déle, vždyť jsi teprve v 16.tt. My třeba ale žádnou takovou nemáme, protože si obě děti buď držely ruce před obličejem a nebo ho měly zabořený v placentě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4623
22.5.20 09:47

Asi má opravu nekvalitní pristroj, podivej se na mojí fotku z 9.tt :mrgreen: pak si můžeš zaplatit třeba 3D nnebo 4D ultrazvuk, abys měla hezkou památku, ale to je lepší až tak po tom 25.tt hlavní je, že je prcek v pořádku a zdravý.

Příspěvek upraven 22.05.20 v 09:56

ttt
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
22.5.20 09:53

Tak mě nemusite hned soudit přece. Jen se normálně ptám. A že řeším kraviny? Jsem poprvé těhotná a mám jen o malého strach už teď, chci aby byl v pořádku tak mě todle jen zarazilo a raději se zeptám tady, když vím, že máte více zkušeností někteří. Nebo se člověku taky uleví když ví, že to má někdo další stejně.
Myslím si že na tomto webu se řeší o hodně větší kraviny než je obava a miminko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
22.5.20 09:54

A viděla jsem hodně fotek i z 13 týdne kde šlo malé právě už docela pěkně vidět, takze si nemyslím, že je ještě brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3554
22.5.20 09:57
@michaela38 píše:
Tak mě nemusite hned soudit přece. Jen se normálně ptám. A že řeším kraviny? Jsem poprvé těhotná a mám jen o malého strach už teď, chci aby byl v pořádku tak mě todle jen zarazilo a raději se zeptám tady, když vím, že máte více zkušeností někteří. Nebo se člověku taky uleví když ví, že to má někdo další stejně.
Myslím si že na tomto webu se řeší o hodně větší kraviny než je obava a miminko.

Jo bo my vime vic nez doktor… nektere zenske by mely projit fakt nejakym kurzem nez vubec otehotni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2674
22.5.20 09:57

@michaela38 a co tam jako chceš furt vidět, najit? 8o vždyť ty fotky jsou pěkný. Ze 13tt nemám takovouhle rozpulenou, ale vesměs to mimino vypadá stejně, jen je vcelku, ale to je kvalitou utz… Fakt nechápu co na těch fotkách hledáš.. Nechodíš třeba do práce? Že by ses zaměstnala.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1087
22.5.20 09:59

@michaela38 fotky jsou krásné, netrap se tím. Opravdu se mu takhle leží dobře a vlastně kouká přímo na tebe :lol: máš ho obličejem k sobě ne z profilu. Já mám holčičku zase od 25 týdne až do teď (39tt) hlavou dolů a k bříšku zádíčkama, takže jsem obličej neviděla hoooodně dlouho :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9811
22.5.20 10:00

@michaela38
A já ti rozumím :kytka:, taky jsem viděla dost „povedenějších“ fotek s utrazvuku.
Asi je to náhoda a nebo opravdu hraje roli přístroj, který tvůj doktor má. Hlavní je, že je všechno v pořádku. A screening v 1. trimestru ti dělal taky tvůj doktor?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
22.5.20 10:01

@Kaileee Ježíš to jsem neřekla. Doktora se samozřejmě příště zeptam. Jsem měla pocit že o tomhle tento web je. O tom se zeptat na něco, a dostat normální odpovědi. Asi jsem se spletla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
22.5.20 10:02

@mackA159 chodím normálně do práce a pouze jsem se zeptala. Ale teď už vidím, že to byla chyba, a že se tady člověk dočká akorát rypani ze strany ostatních. Až na pár výjimek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3554
22.5.20 10:03
@michaela38 píše:
@Kaileee Ježíš to jsem neřekla. Doktora se samozřejmě příště zeptam. Jsem měla pocit že o tomhle tento web je. O tom se zeptat na něco, a dostat normální odpovědi. Asi jsem se spletla.

Zeptej, aspon se zasmeje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama