Mám říct mamce, že se chci s přítelem prvně milovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 18:50
Poradit s mamkou

Dobrý den, potřeboval bych poradit. S přítelem se chceme poprvé milovat, jemu je 18 a mě 17 ale moje mamka mě moc nechce pouštět z domu. Nevíte jak jí to mám říct nebo vysvětlit? Nebo mam říct že spím u kámošky? Dávám anonymně, nechci aby to viděla. Předem dík za rady :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 18:51

Pošli ji na výlet, do divadla, na nějakou akci a je vystaráno :palec: :mrgreen:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 27.11.18 18:52

Rekni, ze spis u kamosky. A zarid si antikoncepci

arada
Extra třída :D 14352 příspěvků 27.11.18 19:00

Zajisti si antikoncepci a mamce bych to řekla. Lhát se nemá a nevyplácí se.

pikola
Neúnavná pisatelka 19428 příspěvků 27.11.18 19:02

A to musíte souložit přes noc? Dá se to zvládnout i přes den.

Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 27.11.18 19:07
@arada píše:
Zajisti si antikoncepci a mamce bych to řekla. Lhát se nemá a nevyplácí se.

Ty si svoji mame rekla o svym prvnim sexu? Ta predstava me teda desi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.18 19:14

@Verun83 tak nějak, to bych teda nedokázala

PaníBovaryová
Závislačka 4217 příspěvků 27.11.18 19:27

no, to nevím, jestli nějaká matka pochopí nebo bude chtít pochopit. Ta moje teda nikdy.

Russet
Extra třída :D 12150 příspěvků 27.11.18 19:28
@Anonymní píše:
Dobrý den, potřeboval bych poradit. S přítelem se chceme poprvé milovat, jemu je 18 a mě 17 ale moje mamka mě moc nechce pouštět z domu. Nevíte jak jí to mám říct nebo vysvětlit? Nebo mam říct že spím u kámošky? Dávám anonymně, nechci aby to viděla. Předem dík za rady :nevim:

Neřekla bych, že spím u kámošky. Protože by si to mohla uvěřit. Jestli tě zná, pozná, že vrdlouháš :mrgreen: A sex nemusí proběhnout přes noc. Můžeš se přece vrátit domů :nevim:

medunka23
Kelišová 7125 příspěvků 27.11.18 19:37

Zakladatelko,jak už psaly holky, antikoncepci.
A s mámou, buď jak už tu padly rady na nějaký kulturní program, nebo záleží na vztahu jaký máte, že jí to rekneš. A věř, že někde to tak funguje(ja to tedy neznám na vlastní kůži) ale mám kamarádku, která má se svojí dcerou otevřený vztah a důvěřují si, že dcera když šla poprvé s klukem, tak předtím požádala maminku aby s ní zašla na gyndu(tehtdy jí těch 18ještě nebylo) a pak jí i řekla o průběhu..

Filzefina
Stálice 85 příspěvků 27.11.18 19:42

Jed s pritelem na vikend pryc :)

Filzefina
Stálice 85 příspěvků 27.11.18 19:45
@Filzefina píše:
Jed s pritelem na vikend pryc :)

Jo nechce te poustet z domu. Tak rekni tu kamosku. Osobne to nechapu a sama sem to zazila, ze v 17 sem skoro nikam nemohla a cim vic mi to matka zakazovala tim horsi jsem delala veci :oops:

kyslík
Kecalka 176 příspěvků 27.11.18 20:02

já jsem to měla podobně, neexistovalo, aby doma padlo slovo sex.
Vyřešila jsem to, jak tady některé holky přede mnou radily - prostě jsem nebyla pryč přes noc, udělala jsem to večer a normálně se vrátila domů, jakože jdu z venku.
Dodnes je mi ale líto, že jsme v tomto směru neměly s mámou otevřenější vztah.

GabinkaCh
Závislačka 2524 příspěvků 27.11.18 22:58
@pikola píše:
A to musíte souložit přes noc? Dá se to zvládnout i přes den.
:mrgreen: :mrgreen:
alialiali
Kecalka 208 příspěvků 27.11.18 23:21

Nechodíš na diskotéky nebo na koncerty ?? To snad namisto toho stihnete a pak v noci normálně domu ;) u nás byl sex tabu takže jsem to řešila takto…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Tak trochu jiná svatba: Transvestita Ian se nastrojil do stejných šatů jako nevěsta!

Potkali se na hudebním festivalu a přeskočila jiskra. Hned na druhém rande... číst dále >

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >