Vztah se ženatým - šly byste do toho?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
muffin98
Povídálka 29 příspěvků 27.11.18 17:59
Vztah se ženatým

Zajímalo by mě, kolik žen je schopných odtáhnout manžela od rodiny. Já si našla svobodného, s tím jsme se vzali a klape nám to, ale manželově babičce ukradla tátu od dvou dětí jiná, moje babča zas rozvedla jiné manželství v této vesnici, přišla o manžela a potřebovala náhradu.
Byly byste schopny, když se zakoukáte, nekoukat nalevo napravo a rozbít rodinu, klidně i s dětmi? Nebo si řeknete, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a najdete si svobodného, nebo rozvedeného? Měly byste vůbec výčitky, nebo je schopný toto někdo dělat s úplným klidem? :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10897 příspěvků 27.11.18 18:01

Předně bych si s nim nezačala kvůli sobě. Podvede jednou, podvede znovu. Takže ne, toto u mne nehrozí

pikola
Neúnavná pisatelka 19431 příspěvků 27.11.18 18:03

Ono to není, že by to tahaly pryč ženský, v hodně případech je to vina toho ženatý chlapa :nevim:

Filzefina
Stálice 88 příspěvků 27.11.18 18:07

Je to tezke. Jak v ktere situaci.nedavno ma kamaradka resila situaci kdy mela zenateho s detma a samozrejme premyslela jestli to utnout nebo ne. On s ni chtel byt, s rodinou cas netravil. Ma rada znela : od rodiny nejspis stejne odejde bud s tebou nebo s jinou. No jsou spolu, berou si jeho deti na vylety atd.,cekaji uz i vlastni. Z toho plyne: Nikdy nerikej nikdy

Verun83
Echt Kelišová 8840 příspěvků 33 inzerátů 27.11.18 18:11
@Tichošlápek píše:
Předně bych si s nim nezačala kvůli sobě. Podvede jednou, podvede znovu. Takže ne, toto u mne nehrozí

Neni pravda. Tohle pausalizovani podle sebe soudim tebe, ***.
edit admin - urážky

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1278 příspěvků 27.11.18 18:14

Kdyby v tom byli děti, tak ne. Ani kdybych hodně chtěla. A jinak si nemyslím, že podvede jednou, udělá to podruhé. Určitě to tak není u všech pravidlem..

arinecka
Kelišová 5186 příspěvků 27.11.18 18:15

@muffin98 Těžko jde někomu někoho urkadnout :mrgreen: Na vztah musí být vždy dva.

muffin98
Povídálka 29 příspěvků 27.11.18 18:17
@Filzefina píše:
Je to tezke. Jak v ktere situaci.nedavno ma kamaradka resila situaci kdy mela zenateho s detma a samozrejme premyslela jestli to utnout nebo ne. On s ni chtel byt, s rodinou cas netravil. Ma rada znela : od rodiny nejspis stejne odejde bud s tebou nebo s jinou. No jsou spolu, berou si jeho deti na vylety atd.,cekaji uz i vlastni. Z toho plyne: Nikdy nerikej nikdy

Hodně dělá i krize, ta přijde vždy a všude. Když se pak naskytne nějaká, která v tu chvíli pochopí, vyslechne, doma pro něj navaří a nachystá mu příjemný večer, nemá motivaci řešit problémy doma, tam se to jen zhorší a dřív, či později odejde. Kdyby ho taková odmítla, tak by se doma měli víc snahu to dát zase dohromady, pokud to fungovalo na začátku, tak může znovu.
Jen můj názor na to, že by stejně odešel..

SlecnaSally
Kelišová 6342 příspěvků 27.11.18 18:17

Ženateho ani s detmi nikdy.Ale kdyby měl “ jen “ přítelkyni a zamilovali se do sebe, tak ano

PaníBovaryová
Závislačka 4223 příspěvků 27.11.18 18:20

když jsem byla svobodná a bezdětná, ženaté jsem vůbec nebrala v potaz. Proč taky? Jsou ženatí, asi jsou spokojení, jak jsou, ne? A když tam byly děcka, tak to vůbec - jako na to se mám až moc ráda :mrgreen: Ale samozřejmě život není černobílý a stát se může cokoliv :nevim:

ivašot.
Kelišová 6720 příspěvků 27.11.18 18:21

Já bych asi nemohla věřit a vážit si chlapa o kterém bych věděla, že doma svým nejbližším lže…

karkarka
Závislačka 2837 příspěvků 27.11.18 18:24

Ženatého s dětmi bych nechtěla.Mám svoji hrdost.To bych radsi byla sama.

Russet
Extra třída :D 12160 příspěvků 27.11.18 18:26
@muffin98 píše:
Zajímalo by mě, kolik žen je schopných odtáhnout manžela od rodiny. Já si našla svobodného, s tím jsme se vzali a klape nám to, ale manželově babičce ukradla tátu od dvou dětí jiná, moje babča zas rozvedla jiné manželství v této vesnici, přišla o manžela a potřebovala náhradu.
Byly byste schopny, když se zakoukáte, nekoukat nalevo napravo a rozbít rodinu, klidně i s dětmi? Nebo si řeknete, že pro jedno kvítí slunce nesvítí a najdete si svobodného, nebo rozvedeného? Měly byste vůbec výčitky, nebo je schopný toto někdo dělat s úplným klidem? :think:
Ženáče jsem nikdy nechtěla. Až se rozvede, tak ať přijde. Ale ja jsem hledala ve svobodných a bezdětných kruzích.
VitaminC
Zasloužilá kecalka 650 příspěvků 27.11.18 18:28

Ono ten chlap je snad koberec, ze se da odtahnout? Manzelstvi je zodpovednost jeho a manzelky, ne nikoho tretiho. A ano, mela jsem vztah se zenatym, vazny vztah. A ne, neprijde mi to divne. Ja ho nepremlouvala, aby se mnou byl.

Kassor
Zasloužilá kecalka 502 příspěvků 27.11.18 18:32
@arinecka píše:
@muffin98 Těžko jde někomu někoho urkadnout :mrgreen: Na vztah musí být vždy dva.

S tim naprosto souhlasim :palec: kradou se max veci, rozhodne ne lidi.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 18 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alkohol? Ne! Olympijský vítěz z Nagana Jiří Dopita je vážně nemocný

Někteří si mysleli, že má problém s alkoholem. Omyl! Olympijského vítěze z... číst dále >

Vrať se do školní lavice, ty analfabetko, schytala to „kazatelka“ Geislerová

Herečka Aňa Geislerová (42) se velmi ochotně a ráda vyjadřuje k politické... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >