Reklama

Poradíte, kam k moři?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

RozinkaSultánka
Stálice 73 příspěvků 16.05.11 12:13
Poradíte kam k moři?

Ráda bych vás poprosila o tipy, kam se vydat na dovolenou k moři se dvěma dětmi - 5 a 1,5 let. Chtěli bychom hotel ne moc daleko od PÍSČITÉ pláže, vybavený pro děti nějakými těmi tobogány u bazénu. Destinace v rámci Evropy, dál se s prckem nehodláme vydávat. Budu moc ráda za tipy, přímá zkušenost je vždycky nejlepší. Děkuji!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 16.05.11 12:15

Co Turecko?

My byli v Side- plaz teda za nas moc ne- hodne rychle byla hloubka, ale zazemi hotelu uplne uzasne!!!!

Byli jsme v selge beach resort

Petra Z
Hvězda diskuse 51925 příspěvků 16.05.11 12:20

Taky zrovna hledám.....kam s dvouletým prckem…
sjíždím i slevové stránky
http://www.vykupto.cz/…sive-od-6490
toto jsem ted našla,jen hotel,co by se mi líbil už je vyprodán
tak jen tip,kde se dá hledat…ne jen stránky cestovek

Anik
Ukecaná baba ;) 1448 příspěvků 16.05.11 12:21

pro příští rok mám s kamarádkou a dvěma dětma /6/ namyšlené toto v severní Itálii

http://www.zajezdy.cz/185075/

není to hotel, tak to vyjde i levnějc, ale připadá mi to úžasný, k moři kousek a jezdí tam i vláček, v areálu bazény,, fakt se mi to líbí, nemám ráda hotely, malé pokoje a víc nic.

A.

Lend.u
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 16.05.11 13:01

My jsme jezdili od mala co pamatuju do Italie do Lignana, cele roky, jezdili jsme autem a ubytovani jsme vzdycky shaneli az na miste. Tam je plno restauraci kde jak se zeptas na ubytovani tak se jeste o tebe poperou kdo ti da nejnizsi cenu aby neco vydelal :mrgreen: . Staci umet anglicky a v pohode. Ale jde tam jet i busem nebo jinak no, a ubytovani jde sehnat i pres cestovku. Ale tak je fakt ze my jsme tam byli tri tydny za stejne penize jako jini lidi z cestovkou na 10 dni… :nevim:

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 16.05.11 13:10

Sice je v Lignanu super- ale chtela bych videt hotel s toboganama- nemyslim ten obr aquapark- kde musis jeste navic platit.

Navic v Italii je vetsina hotelu jen se snidani, max polopenzi, nebo pak apartmany s vlastnim varenim- tohle uz pro mne neni dovolena, ale spis za trest.....

Ano da se jist v restauraci, ale je to docela drahe, navic potraviny tam taky nejsou nejlevnejsi, ovoce a zelenina uz vubec

RozinkaSultánka
Stálice 73 příspěvků 16.05.11 13:21

U nas pripada v uvahu spise cesta letadlem - Lukasek v aute zvraci uz po 20ti minutove jizde…
Varit se mi taky nechce, toho si uziju doma az az :)

Lend.u
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 16.05.11 13:53
ka-tka píše:
Sice je v Lignanu super- ale chtela bych videt hotel s toboganama- nemyslim ten obr aquapark- kde musis jeste navic platit.

Navic v Italii je vetsina hotelu jen se snidani, max polopenzi, nebo pak apartmany s vlastnim varenim- tohle uz pro mne neni dovolena, ale spis za trest.....

Ano da se jist v restauraci, ale je to docela drahe, navic potraviny tam taky nejsou nejlevnejsi, ovoce a zelenina uz vubec

No je fakt ze my jsme varili, i kdyz varili je slovo dost nadnesene, v tom horku jsme ani moc nemeli hlad takze tepla jidla jsme pres den nejedli. Spis na vecer v apartmanu grilovali. Co si tak pamatuju no…

Co se tyka aquaparku, my jsme tam nechodili, vyradili jsme se dost na plazi, co jsme tam byli deti, meli jsme cely den co delat aby jsme postavili hrady a hrali si v pisku, taky jsme se hodne koupali, ani mi to nijak nechybelo…ale zase je pravda ze kazdem vyhovuje neco jineho:)

Jinak my se s manzelem chystame pristi rok, az bude mit nas drobecek rok do Bosny a Hercegoviny. Taky autem, taky si budem varit sami, ale nam to staci no.. :nevim: .

ka-tka
Generální žvanilka 22308 příspěvků 16.05.11 13:58

Lendu- ja to oponovala jen proto, ze zakladatelka na tech toboganech pro deti trva :-D

Jinak my letos jedeme do Chorvatska s nasim matesrskym centrem, do Karlobagu, jsou tam 2 bazeny a to snad detem bude stacit- ale bude tam pestry program od organizatorek pro prcky- takze bude i hlidani a tak…

Co se tyce dovolene pro nasi rodinu- tak zaklad je mit dobre ubytovani- to si predstavuji rosinny pokoje- cili 2 loznice, pak dobre jidlo, a bazeny s atrakcemi pro deti, popr. i detsky koutek.
More- nejlepe klidne, s kaminkami, nebo piskem, pozvolny vstup- na tohle je Italie super- vsude muslicky

neli23
Extra třída :D 14431 příspěvků 16.05.11 14:13

ahoj my jsme byli před 2roky na krétě.a fakt super dovča :palec: byly tam různé výlety a jeden z nich byl i na aquapark kde byly různé tobogány atd.takže jeden den jsme se vyblbli tam jinak pak výlet lodí.hotel super.all inclusive.záleží kolik si ochotna investovat

LL
Ukecaná baba ;) 1057 příspěvků 21.11.15 07:08
Poradíte místo?

Maminky, poradíte nějaký tip, kam vyrazit na letní dovolenou. Plánujeme to trochu brzy, ale už to chceme mít vybavené. Loni jsme byli s CK Viktorie v severní Italii Cavallino - kemp Mediterraneo a byli jsme nadšení, původně jsme chtěli jet znova, ale zase nás láká vidět jiná místa. Chtěli bychom co nejblíže autem, kemp nám nevadí a vaření také ne, ale chtěli bychom písečnou pláž s čistou vodou a bazén s atrakcemi pro děti, nejlépe skluzavky a tobogány a pak také dětské hřiště. Předem děkuji za tipy.

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.15 07:11
@LL píše:
Maminky, poradíte nějaký tip, kam vyrazit na letní dovolenou. Plánujeme to trochu brzy, ale už to chceme mít vybavené. Loni jsme byli s CK Viktorie v severní Italii Cavallino - kemp Mediterraneo a byli jsme nadšení, původně jsme chtěli jet znova, ale zase nás láká vidět jiná místa. Chtěli bychom co nejblíže autem, kemp nám nevadí a vaření také ne, ale chtěli bychom písečnou pláž s čistou vodou a bazén s atrakcemi pro děti, nejlépe skluzavky a tobogány a pak také dětské hřiště. Předem děkuji za tipy.

Krk ;)

old daddy 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.15 07:30

Také jsme byli v Cavallinu, ale bydleli jsme na jachtě v marině. Pro děti to bylo vzrůšo, po nás pohoda. V marině wifi, bazén, bezva restaurace a stálo to pár kaček. Případně dám kontakt.

Hanula1212
Kelišová 5076 příspěvků 21.11.15 07:48

@old daddy mohla bych také poprosit o kontakt nebo odkaz. Děkuji.

Moucharda
Ukecaná baba ;) 1093 příspěvků 21.11.15 07:55

@old daddy jsem s nim, diky…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Chášakdžího umučili a rozřezali. Proč se nikdo nebouří a Saúdy měříme jinak?

Před zraky celého světa se odehrává vyšetřování zmizení saúdskoarabského... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >