Poradíte kolo-odrážedlo?

1602
9.5.17 14:44

poradíte kolo-odrážedlo?

Ahoj. Potřebovala bych koupit dceři odrážedlo. Je jich hrozně moc a neorientuju se v tom- hlavně abych trefila velikost. Má 97cm a jsou jí 3 roky. Raději bych asi bazarové. Co třeba Puky LR 1? nebo nevím…
Původně jsem chtěla koupit normální kolo s přídavnými kolečky, ale dost lidí mě od toho zrazuje, že je prý lepší začít na tom odrážedle… děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1139
9.5.17 14:48

Za seber first bike, obě děti se naučily zcela přirozeně a na kole jim to pak šlo úplně samo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2574
9.5.17 14:53

Dceři budou v létě dva roky a jezdí na odrážedle od značky Kettler. Je lehoučké a tak si ho sama bez problémů postaví ze země, nasedne a jede.

Příspěvek upraven 09.05.17 v 15:15

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
9.5.17 14:55

My máme Yedoo, jezdí mi na něm druhé dítě a určitě vydrží i pro třetí. Já chtěla kovové, s nafukovacími koly a nastavitelnou výškou řidítek, takže jsme koupili toto a jsme spokojení. Nebyl jediný problém, děti na něm jezdily a jezdí denně. Mladší syn na něm sedl ve 2 letech při výšce 85 cm a jezdí dodnes. Přechod na kolo potom naprosto bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13047
9.5.17 14:59

Taky jsme spokojení s Yedoo Tootoo, na našem jezdí už 3. dítko :) Taky to doporučuju, přechod na kolo je pak celkem v pohodě, rozjedou se jako na odrážedle, dají nohy na šlapky a jedou :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.5.17 15:04

Mame first bike a velká spokojenost

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22552
9.5.17 15:05

Máme Velamos. Je teda těžší, ale máme velká děcka, tak nám to nevadilo a chtěli jsme podpořit českou značku. First bike mají snad všichni ostatní okolo. Je lehoučké a má dobře nastavitelné sedátko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4680
9.5.17 15:38

Za mě taky Yedoo TooToo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
9.5.17 15:54

@123Soňa my máme z decathlonu, je tedy bez brzdy (trošku nevýhoda),ale neměl ani dva roky, sedl na něj a frčel. ted má dva a půl, taky cca 97 cm a v pohodě, jezdíme tedy každý den z prudkého kopce, takže bych uvítala brzdu. brzdí sice krásně podrážkami, takže špičky ještě drží, ale i ty podrážky se ojíždějí, že :-/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8602
9.5.17 19:02

Mela jsem doma na 2 deti postupne 3 koloodrazedla, tak muzu srovnat ;) pro dvouletaka je na naučení nejlepsi firstbike, lehoucke, super ovladatelné. Ale tříletému diteti, kterému ma vydržet treba do 4 let bych ho uz nekoupila, jak deti pak jezdi rychleji a jakoby vice terénem, ocení těžší stabilnější typ. Moje ctyrletacka ma nyní puky xl - spokojenost maximální ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama