Kolik dávat do prvního kola?

2.5.17 15:37

Kolik dávat do prvního kola?

Zdravím maminy, mám několik otázeček.
Moje malá bude mít 3 roky teď, chci jí koupit první kolo
Je úplně zblázněná do Hello Kitty
Takové jsem našla kolem 2tis
Jak to bylo u vás vybírali jste podle pohádek nebo to vašemu bylo jedno? Ona totiž třeba nechce pít z flašky Barbie…
Kupovali jste taky za tolik nebo nějaké použité za pár stovek?
Děkujii předem! :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

23417
2.5.17 15:41

Máme Puky. Cena mi byla nějak tak jedno, ale dcera měla podmínku vlaječky a košíčku a já zase nechtěla úplný kýč.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14407
2.5.17 15:50

A myslis jako klasicky kolo nebo to odrazedlo? Ja bych na znacku nekoukala (myslim jestli je to myska nebo princezna) :) spis na kvalitu kola, mi kupovali nedavno to koloodrazedlo a vesli sme se do tisicovky za nove, ono se k tomu dokoupi este dalsi veci, tipu helma, chranice, rukavice.. a cena este naroste. Pokud by syn chtel kolo s nejakou priserkou tak mu tak maximalne tak nalepim nejakou samolepku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57512
2.5.17 15:51

Prvni kolo, dvanactku, bych koupila tak za tisicovk sekacove. je to tak na mesic, pak uz muze na sestnactku. ale ty hruzy s trasnema mi nesmi pres prah

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2740
2.5.17 15:52

Koupila bych jakékoliv, hlavně aby bylo lehké a dobře se na něm jezdilo. Pokud miluje kitty, tak kupte samolepky s kitty a polepte jí ho!-) do kola jsme dali víc než 2 tisíce, kupovali jsme odlehčenou verzi ve velikosti 16 a vydrželo jí do 5-6 let, pak jsme koupili větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
2.5.17 15:52

@klarriiis promiň, ale trochu to vypadá na rozmazleného jedináčka :think: Moje holčička zdědila po bráchovi, schválně jsme kupovali neutrální červeno -stříbrný. Bylo z bazaru za 1200 Kč ale moc pěkný.

• Nahlásit
  • Citovat
15062
2.5.17 16:17

První kolo bylo za pár stovek z druhé ruky. Vytunit se dá doplňkama, zvonek, košík, taška, lahev, cyklorukavky, nálepky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
2.5.17 16:32

Malá chtěla žluté, povedlo se nám náhodou sehnat bazarové, že bylo i žluté, ale kdyby nebylo, jezdila by na jiné barvě. Měla LeaderFox asi za tisícovku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2036
2.5.17 16:34
@Lama Lama píše:
Prvni kolo, dvanactku, bych koupila tak za tisicovk sekacove. je to tak na mesic, pak uz muze na sestnactku. ale ty hruzy s trasnema mi nesmi pres prah

No tak naše měla tu první dvanáctku rok, a to jsme měli doma i šestnáctku, ale nedosáhla pořádně, bylo by to o tlamu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23417
2.5.17 16:37
@Lama Lama píše:
Prvni kolo, dvanactku, bych koupila tak za tisicovk sekacove. je to tak na mesic, pak uz muze na sestnactku. ale ty hruzy s trasnema mi nesmi pres prah

My máme první kolo šestnáctku, ale chápu, každý nemá doma obra jako my :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70113
2.5.17 16:39
@pikola píše:
My máme první kolo šestnáctku, ale chápu, každý nemá doma obra jako my :mrgreen:

A my zas máme opačný extrém, 12ku má druhým rokem a to na ní začal ve 4 letech. I když teď už zvládne i 14 :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama