Poradíte prosím dětského lékaře? Praha 4

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 03.09.19 17:48
Poradíte prosím dětského lékaře?

Prosím o radu. Akutní.
Onemocněla vážně dětská doktorka Mária Bašeová. Mám 4 letého syna a roční dceru, dcera má nějaký teď problém. Bydlíme na Praze 4 Kamýk poblíž školky Oáza kam chodíme. Tato naše doktorka byla hodně stará a skvělá, bohužel v červnu 2019 za ní zaskakovala paní z Zárubové a v červenci 31. 7. Se definitivně uzavřela ordinace Bašeove, nejspíš už to na kapačkách nezvládla.
Hledám novou doktorku pro své děti a teď mi dcera vážně onemocněla.
Prosím o radu okolí Kamýk Praha 4/12.
Doktorka byla za rohem a že zdravotních důvodů skončila a teď mám dítě nemocné a nemáme doktora ke kterému bych běžela. Kdyžtak půjdu do nemocnice když neseženu do čtvrtka doktorku, která by nás ošetřila a zároveň přijala a nejlépe co nejblíže okolí. Bašeová byla u Alberta což bylo vedle školky a prakticky 5 minut cesty. Kéž by se našla stejně kvalitní a milá a co nejblíže. Děkuji za tipy doktorů. Prosím chybí očkování a s horečkou je to akutní. Proto co nejrychleji nějakou potřebuju splasit.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 03.09.19 17:51

Jinak k tomu jejímu zdravotnímu problému se ještě vrátím jak jsem zmínila víše.
Má od včerejška po celém tělíčku drobné červené tečky + od komárů a ráno měla 37 a teď v 17:00 37,7 a dostala teď nurofen. Buď něco olizla co našla na zemi, nebo nějaká potravina nebo někdo něco přitáhl z MHD. Prostě je osypaná a zvýšená teplota. Tak prosím o radu dětského doktora v našem okolí. Rozhodně s nemocnou nepojedu před celou prahu

ka2ka
Neúnavná pisatelka 16263 příspěvků 03.09.19 18:00

Není spíš pátá nebo šestá nemoc?

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 03.09.19 18:08

@ka2ka co jsem se dočetla vypadá to na 6 nemoc uvidím co řekne doktorka asi zajdu do Zárubové koukala jsem že tam jsou hned 2 snad jedna nás vezme

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 765 příspěvků 03.09.19 18:22

Dcery chodí k paní doktorce Zahradníkové v Zárubově ulici a je výborná! :palec: :hug: Jen nevím, jestli ještě přijímá.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 22047 příspěvků 03.09.19 18:39

Při 37,7 není potřeba dávat žádné léky. Zase nevyšiluj když má jen trošku víc teplosti, není nutné hned někam letět. Pokud by to byla šestá nemoc kdy jsou ale teploty nejdřív a pak se osype, není třeba nikam chodit vůbec. To zvládnete v klidu doma

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 03.09.19 19:01

@pikola jenže stejně tam s oběma musím. Když se uzavřela ordinace naší doktorky v červenci. Nemůžou být bez lékaře. @Yasmina21 zkusím ji zda nás vezme. Ikdyž je to daleko… zlatá Bašeová :srdce: :,( je mi líto že je stále na kapačkách. Náš správce paneláku říkal, že k ní chodili jeho děti. Teď jim je 40 a jeden tatínek/ kamarád ze školky se divil, že vůbec ještě žije že k ní chodil. Byla starší a celkem v pohodě. No je načase najít novou.

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 03.09.19 19:03

Ho ještě jeden požadavek na doktorku. Ať není moc stará ani mladá. Ideálně střední věk a zkušená, nechci zase měnit za 3 roky doktorku. Tahle nám vydržela 4 roky a ještě stihla druhé dítě naše ošetřovat.

Trojlístek
Závislačka 3979 příspěvků 03.09.19 21:26

@MattoniUzNeni ty se mi zdáš… Teď mám problém, teď se ze mě podělejte. Doktora sis měla hledat hned, ne až je problém. A takhle vyšilovat skrz 37,7 to jsem tedy dlouho neviděla. Může to být od 6.nemoci cokoliv. Třeba na Moravě zase frčí spalničky.

A teď klidně do mě, že tohle není rada a mám tě nechat na pokoji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.19 22:54

@Yasmina21 Zahradníková Bašeovou běžně zastupuje. Segreguje pacienty, byla jsem svědkem toho, jak s pacienty od Bašeové zachází. Nelíbilo se mi to. Po více než pěti letech se od ní chystám dceru koncem tohoto měsíce odregistrovat. Důvodů je jaksi více, ale specifikovat je nehodlám. Konzultovala jsem pár situací i jinde. Naštěstí už na Čtyřce ani nebydlíme.

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 05.09.19 08:59
@Anonymní píše:
@Yasmina21 Zahradníková Bašeovou běžně zastupuje. Segreguje pacienty, byla jsem svědkem toho, jak s pacienty od Bašeové zachází. Nelíbilo se mi to. Po více než pěti letech se od ní chystám dceru koncem tohoto měsíce odregistrovat. Důvodů je jaksi více, ale specifikovat je nehodlám. Konzultovala jsem pár situací i jinde. Naštěstí už na Čtyřce ani nebydlíme.

No já jednou byla u té povolné a nelíbí se mi sestra, ta Zahradníková vím, že za naši Bašeovou zaskakovala, ale nepřišla jsem s ní do styku, proto ji chci zkusit, ale dle toho co píšete… nevím, není tady poblíž ještě jiný krom v Zárubové ulici? Co ta Vrběcká za Albertem?

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 06.09.19 07:30

Tak Zahradníková, nepřijímá a vyhodila mě, na Jílovské nás ošetřili, ale nevzali na trvalo.

Má parainfekční exantém.
A nakonec máme doktorku Koťátkovou na Libuši.

Tu jsem sehnala. Ještě musím k nim zajít pro žádost o dokumentaci a karty mých dvou dětí se nachází na magistrátu hlavního města Prahy. :hug:

MattoniUzNeni
Kecalka 291 příspěvků 06.09.19 07:32

Tady v okolí Lhotka, Kamýk Jílovská atd nepřijímají nové pacienty mě vzali na Libuši

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.09.19 08:17

@MattoniUzNeni Vyhodila a mě to nepřekvapuje.

vodolejka
Vesmírná mluvilka 31648 příspěvků 06.09.19 08:37

Jana Vrběcká - hned v tom paneláku u Alberta na Cílkové nahoře. Je taková hodně starostlivá.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama