Těhotná - příznaky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
970
31.12.15 13:11

@slavuska1 To psala zakladatelka o prvním dítěti, že testovala pořád a přišla na něj až ve 3. měsíci u Mudr…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.15 13:16

Jj kondom jsme vyndali to je jasne, a jinak nevim kde jste vzali ze jsem 3mesice twhotna proboha, kdyby jsem byla v tretim mesici tak se vas neptam na vase skusenosti :-(…doktorovy pujdu az tam bude zajimalo mne proste jestli mnel nikdo takovehle priznaky nebo se tak nekdo cejtil stejne..a lekarny jsou tady unas ted zavrene tak se jen vas ptam slusne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4535
31.12.15 13:46

Jestli jsi měla dřív menstruaci pravidelnou, tak to možné je, akorát já to na sobě poznala v období kolem očekávané menstr., jestli jsi, tak už to cítíš nebo ne :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31.12.15 13:55

Strasne bych zato byla, ale testum neverim nebo nemam snima spis dobre skusenosti. a doktor tam bude az pristi tyden, no a jinak mne poboliva v pod brisku, nekdy vic nekde min, cejtim ze mam zvysenou teplotu. a cejtim se tak jak kdybych byla povzraceni, ale nevzracim.ale v krku mam takovej ten pocitna blinkani, a jsem takova nesva unavena naladova. a tak dal. strasne bych byla rada kdyby mi to vyslo konecne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 14:01
@betulinka123 píše:
Strasne bych zato byla, ale testum neverim nebo nemam snima spis dobre skusenosti. a doktor tam bude az pristi tyden, no a jinak mne poboliva v pod brisku, nekdy vic nekde min, cejtim ze mam zvysenou teplotu. a cejtim se tak jak kdybych byla povzraceni, ale nevzracim.ale v krku mam takovej ten pocitna blinkani, a jsem takova nesva unavena naladova. a tak dal. strasne bych byla rada kdyby mi to vyslo konecne

tak jed na pohotovost - že máš bolesti a tlaky - oni ti udělají UZ a máš jasno :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4535
31.12.15 14:03

@betulinka123 píšeš to samý, jak na začátku. Můžeš být a nemusíš, testy jsou spolehlivé a určitě někde lekarny budou, mají různou pohotovost, pohledej na netu, kde mají ve vašem okolí otevřeno a jeď.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
brko
31.12.15 14:04

@betulinka123 OT:Vim, ze kazdy nemuze byt genius, ale nasekat tolik pravopisnych chyb… :nevim:. Vzdyt je to ostuda.

  • Citovat
  • Upravit
31.12.15 14:04

Jj taky jsem nadtim premyslela.ale musim pockat na pritele a ten se mi vraci zitra z prace

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4535
31.12.15 14:04

@jdukolem nebo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 14:05
@betulinka123 píše:
Jj taky jsem nadtim premyslela.ale musim pockat na pritele a ten se mi vraci zitra z prace

jak s tím souvisí přítel? 8o
Seš dospělá tak si zařídíš sama ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
31.12.15 14:22

@jdukolem možná daleká cesta… ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 14:24
@Malaga píše:
@jdukolem možná daleká cesta… ;)

8o jakože by zabloudila?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
31.12.15 14:30
@jdukolem píše:
8o jakože by zabloudila?

odvoz? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 14:38
@Malaga píše:
odvoz? ;)
:mrgreen: pokud tam nedávají lišky dobrou noc tak když budu hodně chtít dojedu a nečekám jak čekanka
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
31.12.15 14:54
@jdukolem píše: :mrgreen: pokud tam nedávají lišky dobrou noc tak když budu hodně chtít dojedu a nečekám jak čekanka

jj, když budeš hodně chtít :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty