Těhotná - příznaky?

31.12.15 12:53

poraditi te mi

Ahoj zdravym vas vsecky, chci se poradit, mam 16dni spozdenou menstruaci. bolimne v podbrisku, cejtim na sobe ze mam zvysenou teplotu. bricho mam nafoukle, a celkove mi je nak zvlastne a jinak…obcas se mi stalo ze mi mesicky prisli o 4-5dni pozde, ale ted mam spozdeni 16 dni. bojim ale udelat tehu test ze bude negativni…co jsi otom myslite, bude rada za vase komentare a skusenosti a rady :?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1186
31.12.15 12:56

Ahoj, no nezbývá než udělat test, tak hurá do toho :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 12:56
@betulinka123 píše:
Ahoj zdravym vas vsecky, chci se poradit, mam 16dni spozdenou menstruaci. bolimne v podbrisku, cejtim na sobe ze mam zvysenou teplotu. bricho mam nafoukle, a celkove mi je nak zvlastne a jinak…obcas se mi stalo ze mi mesicky prisli o 4-5dni pozde, ale ted mam spozdeni 16 dni. bojim ale udelat tehu test ze bude negativni…co jsi otom myslite, bude rada za vase komentare a skusenosti a rady :?

tak tím těhotenským testem snad začni ne? co ti máme poradit jiného?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 12:56

A at už bude výsledek jakýkoliv tak objednat na gyndu.. to je základ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
sunshinegirl
31.12.15 13:00

Počkej osm let, dodělám si medinu a pak ti poradím. Tak test je snad základ, ne? A pak každopádně gynda.

  • Citovat
  • Upravit
31.12.15 13:01

No jde oto ze driv jsem delala testy furt a byli vzdycky negativni, tak se bojim aby nebyli zas, a doktora tam mam az v pondeli,

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
31.12.15 13:02

Edit. omlouvám se, špatně jsem četla

Příspěvek upraven 31.12.15 v 13:09

  • Citovat
  • Upravit
49159
31.12.15 13:03
@betulinka123 píše:
No jde oto ze driv jsem delala testy furt a byli vzdycky negativni, tak se bojim aby nebyli zas, a doktora tam mam az v pondeli,

no hele když to bude pozitivní -,měla bys k němu, když to bude negativní tak taky 16 dní zpoždění se musí řešit tak jako tak..
a tím že nepočuráš test tak ok nic se nedozvíš ale řešit to musíš stejně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 13:03
@Nafrněná píše:
Co to meleš? v jiných diskuzích už jsi těhotná 3 měsíce :mrgreen:
:mrgreen: nekecej fakt? :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
49159
31.12.15 13:04
@Nafrněná píše:
Co to meleš? v jiných diskuzích už jsi těhotná 3 měsíce :mrgreen:

@betulinka123 tak jak to je - děláš si z nás dobrej den?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
26270
31.12.15 13:04
@betulinka123 píše:
No jde oto ze driv jsem delala testy furt a byli vzdycky negativni, tak se bojim aby nebyli zas, a doktora tam mam az v pondeli,

to myslíš vážně? že ne…
výsledek testu neovlivníš tím, že strčíš hlavu do písku, aby ses náhodou nedozvěděla výsledek, který nechceš…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
31.12.15 13:04

Tak pokud jsi dřív testovala pořád, tak máš se svým tělem asi víc zkušeností než my, ne?
Já jsem na sobě třeba těhotenství ani jednou nepoznala, přestože jsem obě plánovali, vždy bylo překvapením :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Nafrněná
31.12.15 13:05
@jdukolem píše: :mrgreen: nekecej fakt? :lol:

tak teď nevím, jestli kecám tak se omlouvám, možná to jen psala to špatného vlákna, ale už se na to samé ptala několikrát

  • Citovat
  • Upravit
31672
31.12.15 13:07
Bez testu nebo návštěvy dr to fakt nikdo nerozlouskne, držím palce :kytka:
@Nafrněná píše:
Co to meleš? v jiných diskuzích už jsi těhotná 3 měsíce :mrgreen:

nic takovýho jsme v jejích diskuísch nenašla :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
31.12.15 13:08

https://www.emimino.cz/…ankovani/12/?…
A už jste vytáhli ten kondom? Aby ty teploty nebyly z toho… :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty