Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj zdravym vas vsecky, chci se poradit, mam 16dni spozdenou menstruaci. bolimne v podbrisku, cejtim na sobe ze mam zvysenou teplotu. bricho mam nafoukle, a celkove mi je nak zvlastne a jinak…obcas se mi stalo ze mi mesicky prisli o 4-5dni pozde, ale ted mam spozdeni 16 dni. bojim ale udelat tehu test ze bude negativni…co jsi otom myslite, bude rada za vase komentare a skusenosti a rady ![]()
@betulinka123 píše:
Ahoj zdravym vas vsecky, chci se poradit, mam 16dni spozdenou menstruaci. bolimne v podbrisku, cejtim na sobe ze mam zvysenou teplotu. bricho mam nafoukle, a celkove mi je nak zvlastne a jinak…obcas se mi stalo ze mi mesicky prisli o 4-5dni pozde, ale ted mam spozdeni 16 dni. bojim ale udelat tehu test ze bude negativni…co jsi otom myslite, bude rada za vase komentare a skusenosti a rady
tak tím těhotenským testem snad začni ne? co ti máme poradit jiného?
A at už bude výsledek jakýkoliv tak objednat na gyndu.. to je základ
Počkej osm let, dodělám si medinu a pak ti poradím. Tak test je snad základ, ne? A pak každopádně gynda.
No jde oto ze driv jsem delala testy furt a byli vzdycky negativni, tak se bojim aby nebyli zas, a doktora tam mam az v pondeli,
Edit. omlouvám se, špatně jsem četla
Příspěvek upraven 31.12.15 v 13:09
@betulinka123 píše:
No jde oto ze driv jsem delala testy furt a byli vzdycky negativni, tak se bojim aby nebyli zas, a doktora tam mam az v pondeli,
no hele když to bude pozitivní -,měla bys k němu, když to bude negativní tak taky 16 dní zpoždění se musí řešit tak jako tak..
a tím že nepočuráš test tak ok nic se nedozvíš ale řešit to musíš stejně
@Nafrněná píše:
Co to meleš? v jiných diskuzích už jsi těhotná 3 měsíce
@betulinka123 tak jak to je - děláš si z nás dobrej den?
@betulinka123 píše:
No jde oto ze driv jsem delala testy furt a byli vzdycky negativni, tak se bojim aby nebyli zas, a doktora tam mam az v pondeli,
to myslíš vážně? že ne…
výsledek testu neovlivníš tím, že strčíš hlavu do písku, aby ses náhodou nedozvěděla výsledek, který nechceš…
Tak pokud jsi dřív testovala pořád, tak máš se svým tělem asi víc zkušeností než my, ne?
Já jsem na sobě třeba těhotenství ani jednou nepoznala, přestože jsem obě plánovali, vždy bylo překvapením ![]()
@jdukolem píše:nekecej fakt?
tak teď nevím, jestli kecám tak se omlouvám, možná to jen psala to špatného vlákna, ale už se na to samé ptala několikrát
@Nafrněná píše:
Co to meleš? v jiných diskuzích už jsi těhotná 3 měsíce
nic takovýho jsme v jejích diskuísch nenašla ![]()
https://www.emimino.cz/…ankovani/12/?…
A už jste vytáhli ten kondom? Aby ty teploty nebyly z toho… ![]()