Poraďte chůvičku

1242
14.9.19 14:41

Poradte chuvicku prosim

Ahoj, uz mi z toho vybirani chuvicky asi hrabne :zed: Nevite nektera o chuvicce, ktera ma kameru, oboustranny prenos, VOX system a obe jednotky aby se nabijeli i pres baterie??
Mooc dekuji :kytka: :srdce: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1889
14.9.19 15:04

@Zuzkazbrna zkusila bych aplikaci, kámoška má za 130kc…a super, dosah neomezený kde je signál, kameru to má…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
138
14.9.19 17:08

My pouzivame chuvicku značky Truelife. Jsme moc spokojeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
14.9.19 22:30

@Addka1 A zkoušela jsi prosím napojit dětskou jednotku na powerbanku? Taky o ní uvažuji, ale někdo píše, že to moc nefunguje nebo se musí vypnout režim vox…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
241
15.9.19 21:30

My máme také True life, spokojenost, rodicovskou jednotku jsme museli tedy reklamovat, vypadaval obraz, ale asi vadný kus, ted uz ok. Power banku jsme zatím nezkouseli, vox take nepouzivam, mám to zapnuté naplno, rodičovská jednotka mi vydrží v takovém provozu 4h bez nabití. Za mě supr videochuvai za super kacky :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2618
15.9.19 21:51
@Zuzkazbrna píše:
Ahoj, uz mi z toho vybirani chuvicky asi hrabne :zed: Nevite nektera o chuvicce, ktera ma kameru, oboustranny prenos, VOX system a obe jednotky aby se nabijeli i pres baterie??
Mooc dekuji :kytka: :srdce: :kytka:

Lidi používají apky, my máme uši a to bydlíme v mezonetu.
Ale fakt, kámoši přes apku mají dosah až do hospory, to žádná chůvička nedá.
Kamera je na nic, stačí slyšet. Když dítě řve, tak nepřestani ani když leží, ani když se postaví… Chůvička jsou vyhozené peníze, ale pokud jich máte dost, tak určitě ta nejdražší bude nejlepší? Už máte dítě, nebo zatím jen čekáte? Jestli ho ještě nemáte, tak si počkejte až podle situace :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
16.9.19 12:32

@Zuzkazbrna @jezz1e Mně osobně zase kamera naprosto vyhovuje, zvlášť jsem ocenila mít malou pod dohledem, když se mi po probuzení v hlubokém kočárku začala otáčet na bříško a klekat na kolínka, a já ji ještě nechtěla dávat do sporťáku. I my používáme chůvičku značky Truelife, konkrétně NannyCam H32 a maximální spokojenost. Dětskou jednotku mám napojenou na powerbanku každý den, když dávám spát malou na zahradu, za deset měsíců se nevyskytl žádný problém (ani se zapnutým režimem vox).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1546
16.9.19 20:06

@Gian Díky moc, asi to tedy taky bude naše volba.
@Petra Star Apka nám bohužel nepomůže, počítám s použitím hlavně na chatě, kde téměř není signál a přes dvě patra pláč fakt slyšet není (vyzkoušeno setry dětmi) + ve skalách, kde je to podobné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat