Jméno pro miminko k příjmení

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
18.7.12 12:59
@Linettka píše:
Tak si to oboduj sama za sebe a dej mu vybrat :))

Právě tady k tomu beru inspiraci 8) :D

  • Citovat
  • Upravit
687
18.7.12 13:00

Tak zalezi na vasich kriteriich - nekdo chce tradicni jmeno (jako treba my a ze je jich hodne - na tom nezalezi - ono na tom neco bude, ze je jich hodne, protoze se asi libi nejvice lidem a hlavne netradicni jmeno k tradicnimu prijmeni se mi moc nelibi)… Stepan se zdrobnuje Stepanek, Stepa - moc variant neni, no - taky jsem chtela jmeno, ktere ma hodne ruznych zdrobnelinek apod.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.12 13:03

@kajinkac Taky bych chtěla aby se jméno dalo různě zdrobňovat. Chci nějaké, aby bylo v kalendáři. A hodilo se. Nemělo by být v prosinci.

  • Citovat
  • Upravit
18.7.12 13:05

My máme Kleinová ŠARLOTKA A ESTERKA
a na chlapečky chceme potom ZACHARIÁŠEK NATANIEL A PATRIK no
ale pro MAREK NEBO MAROVÁ HOLKA ASIK TA KATEŘINKA A KLUK ŠTĚPÁNEK když už se vám teda líbijou hodně štěstí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
huktd
18.7.12 13:05

Jonáš Marek taky nezní špatně, ba naopak ;-)

Ono zrovna k tomuhle příjmení jde kde co… Lukáš, Tomáš, Milan, František, Jakub, Petr, Pavel, Matouš… vlastně cokoli, takového tradičního, co mě napadne.

Pro holku Hana Marková, Jana, Pavla, Pavlína, Johana…

  • Citovat
  • Upravit
10568
18.7.12 13:05

Ahojky, ja znám Ivetu a Lucii Markovou :palec:,jinac ztoho tvyho vyberu se mi LIbi treba Zuzka a pro kluka Daniel neni spatny :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5761
18.7.12 13:12

Znám Adélu Markovou ;) Karolína Marková? Jana?
Daniel má svátek v prosinci, Štěpán se mi líbí :) Ondřej… :nevim: :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.7.12 13:13
@huktd píše:
Jonáš Marek taky nezní špatně, ba naopak ;-)

Ono zrovna k tomuhle příjmení jde kde co… Lukáš, Tomáš, Milan, František, Jakub, Petr, Pavel, Matouš… vlastně cokoli, takového tradičního, co mě napadne.

Pro holku Hana Marková, Jana, Pavla, Pavlína, Johana…

František nebo Petr mi teda právě moc nejde.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
18.7.12 13:15
@Monika_1192 píše:
Znám Adélu Markovou ;) Karolína Marková? Jana?
Daniel má svátek v prosinci, Štěpán se mi líbí :) Ondřej… :nevim: :kytka:

Štěpán právě taky..ach jo :think:, kdyby tam ještě nebyly ty Vánoce. Karolína Marková mi nejde vyslovit. Adélka je hezké. :palec:

  • Citovat
  • Upravit
7899
18.7.12 13:18

Z těch co píšeš Adriana a Štěpán… mi máme Agátku :srdce: což by se taky hodilo a pak se mi líbí Jonáš, Stela, Ester ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13837
18.7.12 13:20

Znám Janu Markovou.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
404
18.7.12 13:20

Já bych byla taky pro Daniela :lol:. Je to hezky měkké jméno k tvrdému příjmení Marek.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
441
18.7.12 13:20

Michaela Marková (vlastní zkušenost), to ale v nabíce nebylo :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7139
18.7.12 13:23

Kamarádka má Matěje Marka a holčička měla být Melisa Marková

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
970
18.7.12 13:24
@Anonymní píše:
Manželovi se Zuzana nelíbí, že se jí říká Zůzo. Jinak Šárku už máme a Kačenka už je taky v rodině.
U toho Štěpána je právě problém, že je to blízko termínu, kdy budou narozeniny.Taky nevím, jak se zdrobňuje??
Marek Marek fakt NE!! :lol:

já jsem Zuzana a Zůzo mi nikdo nikdy neřekl, jen teď v pozdním věku :mrgreen: znám člověka, který když o mě mluví tak řekne Zuza. Ale v puberně jsem svoje jméno nesnášela :lol: Štěpán je pěkné jméno, ale Štěpa a Štěpánek se mi nelíbí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Ahoj, tati

  • (5) + 5 recenzí

Petr, Ida a miminko

  • (3.7) + 3 recenze

Poradna porodní asistence

Ikona - Vladimíra Toplaková

Bc. Vladimíra Toplaková