Poradna porodní asistence
Bc. Vladimíra Toplaková
Tak zalezi na vasich kriteriich - nekdo chce tradicni jmeno (jako treba my a ze je jich hodne - na tom nezalezi - ono na tom neco bude, ze je jich hodne, protoze se asi libi nejvice lidem a hlavne netradicni jmeno k tradicnimu prijmeni se mi moc nelibi)… Stepan se zdrobnuje Stepanek, Stepa - moc variant neni, no - taky jsem chtela jmeno, ktere ma hodne ruznych zdrobnelinek apod.
@kajinkac Taky bych chtěla aby se jméno dalo různě zdrobňovat. Chci nějaké, aby bylo v kalendáři. A hodilo se. Nemělo by být v prosinci.
My máme Kleinová ŠARLOTKA A ESTERKA
a na chlapečky chceme potom ZACHARIÁŠEK NATANIEL A PATRIK no
ale pro MAREK NEBO MAROVÁ HOLKA ASIK TA KATEŘINKA A KLUK ŠTĚPÁNEK když už se vám teda líbijou hodně štěstí
Jonáš Marek taky nezní špatně, ba naopak ![]()
Ono zrovna k tomuhle příjmení jde kde co… Lukáš, Tomáš, Milan, František, Jakub, Petr, Pavel, Matouš… vlastně cokoli, takového tradičního, co mě napadne.
Pro holku Hana Marková, Jana, Pavla, Pavlína, Johana…
Ahojky, ja znám Ivetu a Lucii Markovou
,jinac ztoho tvyho vyberu se mi LIbi treba Zuzka a pro kluka Daniel neni spatny ![]()
Znám Adélu Markovou
Karolína Marková? Jana?
Daniel má svátek v prosinci, Štěpán se mi líbí
Ondřej…
![]()
@huktd píše:
Jonáš Marek taky nezní špatně, ba naopak![]()
Ono zrovna k tomuhle příjmení jde kde co… Lukáš, Tomáš, Milan, František, Jakub, Petr, Pavel, Matouš… vlastně cokoli, takového tradičního, co mě napadne.
Pro holku Hana Marková, Jana, Pavla, Pavlína, Johana…
František nebo Petr mi teda právě moc nejde.
@Monika_1192 píše:
Znám Adélu MarkovouKarolína Marková? Jana?
Daniel má svátek v prosinci, Štěpán se mi líbíOndřej…
![]()
Štěpán právě taky..ach jo
, kdyby tam ještě nebyly ty Vánoce. Karolína Marková mi nejde vyslovit. Adélka je hezké. ![]()
Z těch co píšeš Adriana a Štěpán… mi máme Agátku
což by se taky hodilo a pak se mi líbí Jonáš, Stela, Ester ![]()
Já bych byla taky pro Daniela
. Je to hezky měkké jméno k tvrdému příjmení Marek.
Michaela Marková (vlastní zkušenost), to ale v nabíce nebylo ![]()
Kamarádka má Matěje Marka a holčička měla být Melisa Marková
@Anonymní píše:
Manželovi se Zuzana nelíbí, že se jí říká Zůzo. Jinak Šárku už máme a Kačenka už je taky v rodině.
U toho Štěpána je právě problém, že je to blízko termínu, kdy budou narozeniny.Taky nevím, jak se zdrobňuje??
Marek Marek fakt NE!!
já jsem Zuzana a Zůzo mi nikdo nikdy neřekl, jen teď v pozdním věku
znám člověka, který když o mě mluví tak řekne Zuza. Ale v puberně jsem svoje jméno nesnášela
Štěpán je pěkné jméno, ale Štěpa a Štěpánek se mi nelíbí…
Právě tady k tomu beru inspiraci
