Dobrý obchod s prádlem v Brně

18633
5.1.11 10:54

Poraďte prosím dobrý obchod s prádlem v Brně

Potřebuji nutně obnovit svůj šatník co se týče podprsenek. Prsa si už zvykla že se Lidka odstavila a mlíčko je def. pryč a já teď nemám jedinou podprsenku která by zvládla udělat s těch mým věšáků aspoň trochu prsa. Ve všech mi pokorně leží na břiše a vypadá to hrozně.
Nejde mi ani tak o konkrétní značku, mám sice prsa větší, ale spíš o prodavačku co tomu ruzumí, nedá mi do kabinky 20 podprsenek s tím že mám zkoušet. Jako jasně že pokud na sebe v kabince odleču podprdu tak mi bude sedět, jenže to se neohíbám, neotáčím, nic nezvedám atd…Potřebuju někoho kdo mi fakt poradí jaká je moje správná velikost, jaká jsou vhodná ramínky, jaký materiál atd atd…
Vím že v Praze si jednu paní moc chválí, ale copak je v republice jenom jedna?
Neznáte někdo nějakou ochotnou problematiky znalou odbornici i v Brně :wink:
Děkuji :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3040
5.1.11 10:57

Tak to jsem zvědavá, jestli někdo poradí. Mám stejný problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
683
5.1.11 11:10

Ahoj, já mám dobrou zkušenost s prodavačkami v obchůdkách Intimissimi v Olympii i ve Vaňkovce. Podprsenky i prádlo kupuju jedině tam, vždy mám nějaký úlovek :mrgreen: Jsou sice dražší, ale dá se narazit i na různé akce. Ale prodavačky se tam střídaj, tak nevím jestli bys narazila na ty samé co já. Každopádně je lepší tam jít v době, kdy je většina lidí v práci, o víkendech bych tam rozhodně nechodila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
5.1.11 11:15

Jo, jo, ty myslíš v Praze paní Helenu Konarovskou…
http://www.lechaton.cz/
http://www.youtube.com/watch?…

Jsem z Brna, ale nikoho takového druhého neznám. Jsem napnutá jak kšandy, jestli někdo něco poradí… :jazyk:

Kdybys chtěla těhotenskou módu (vč. podprsenek a tak), tak bych tě poslala do G-galerie na Orlí (v přízemí), ale netěhotenskou bohužel nevím… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16299
5.1.11 11:33

ahoj,

další odkaz na správný výběr podprsenky

http://spravnapodprsenka.webnode.cz/…odprsenkach/

skoro každá z nás nosí špatnou velikost :roll:

nicméně já kdysi natrefila na malý obchůdek se spodním prádlem , kde byla fakt dobrá prodavačka. byl na MOravském nám, blízko kina Scala. ovšem netuším, zda je tam doposud.
měli tam hodně značek a všech cenových relací. prodavačka mne nejprve změřila a pak nosila a radila.

pak mi ( ale jen 1× co tam chodím )poradila prodavačka v centrumu na Maliňáku. také nosila a nosila, ale byla to tam spíše vyjímka nebo možná si nějakou prodavačku tam vyhlídnout, at pomůže :wink:

a btw. chystám se do Phy za H. Konarovskou :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
5.1.11 13:01

Hmm, ať přemýšlím jak přemýšlím, tak u kina Scala si žádný obchůdek s prádlem nevybavuji. Ale já se poslední 2-3 roky do centra moc nedostanu, takže jsem ho možná jen nezaznamenala. Nemohla bys to upřesnit, pls? :wink:

Jinak za Konarovskou bychom asi měly všechny. Myslím, že bychom se nestačily divit… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16299
5.1.11 13:03

musím také zavzpomínat, snad byla vedle nějaká cestovka. ale jestli si tu ulici vybavíš, tak tam jsou samé malé krámky. jestli tam obchůdek ještě, nelze jej na té krátké ulici minout :wink:

a za výlohou bývala samo plavky, prádlo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8912
5.1.11 13:16
Irias píše:
musím také zavzpomínat, snad byla vedle nějaká cestovka. ale jestli si tu ulici vybavíš, tak tam jsou samé malé krámky. jestli tam obchůdek ještě, nelze jej na té krátké ulici minout :wink:a za výlohou bývala samo plavky, prádlo :lol:

Vybavím si kino, vybavím si fotografa, vybavím si kavárnu/palačinkárnu, vybavím si cestovku… ale to prádlo ne a ne. No ale když říkáš, že tam bylo, tak minout se to fakt asi nedá… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16299
5.1.11 13:19

někde mezi :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
989
5.1.11 14:11

jasně že obchůdek je tam ještě pořád.......jinak nevím co bych si počala :nevim:
paní je milá a opravdu ti vleze do kabinky aby se přesvědčila, že ti podprda správně sedí. Mně ještě při první návštěvě pořádně změřila krejčovským metrem - teď už nemusí......už vím jakou mám velikost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
ginfizz
13.1.11 22:03

Paní Konarovská je výborná, mediálně známá, ale velkou nevýhodou je zaprvé cena podprsenek, která většinou pod 2 tisíce není a také, že má v obchodě obvody pouze do velikosti 70, menší nevede. Pokud pojedete do Prahy, spíš bych doporučila Braexpert je to v pasáži Lucerna. Paní opravdu skvěle poradí, cen podprsenek cca 1000-1300Kč. Sama jsem zde byla poprvé pro svou správnou podprsenku :)

• Nahlásit
  • Citovat
18633
24.1.11 11:27

hmmm vůbec mi nechodilo upozornění, tak jsem si myslela že sem nikdo nepíše :zed: Moc se omlouvám a děkuji za tip, ve středu jedu do Brna k zubařce tak to zkusím najít :palec: Jo a do Prahy se chystáme s dětma do zoo, tak manžel říkal že se tam můžem stavit :mrgreen: chudák furt poslouchá jak lamentuji na podprdy :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama