Poraďte prosím. Iphone 7 plus v roce 2020 ?

13.8.20 15:12

Poraďte prosím. Iphone 7 plus v roce 2020 ?

Ahojky, chci si pořídit Iphone 7 plus, myslíte že je to dobrá volba? není tento iphone až moc starý (je z roku 2016)? nechci do nového telefonu investovat více jak 15tisíc ale zároveň chci něco kvalitního. byl by to můj první iphone, chci přestoupit na apple, android mi nevyhovuje. mobil používám hlavně na focení a sociální sítě, takže potřebuji mobil s kvalitním foťákem, který si myslím že Iphone 7 plus má. hodí se mi jakákoliv vaše zkušenost s tímto mobilem, popřípadě tipy na jiný model. prosím aby se v komentářích nestrhla lavina narážek na to že chci apple, každému vyhovuje něco jiného. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13878
13.8.20 15:23

Ja si minuly rok kupovala s6 takze jeste o tridu nizsi a jsem spokojena :nevim: pokud na novejsi nemas, tak si ho kup. Nevim cim by melo vadit, ze je 4 roky stary :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
13.8.20 15:25

Radši si kup to nové SE, má funkce jako iphone 8 a stojí pod 15 tis. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3423
13.8.20 15:27
@the.saruna píše:
Ahojky, chci si pořídit Iphone 7 plus, myslíte že je to dobrá volba? není tento iphone až moc starý (je z roku 2016)? nechci do nového telefonu investovat více jak 15tisíc ale zároveň chci něco kvalitního. byl by to můj první iphone, chci přestoupit na apple, android mi nevyhovuje. mobil používám hlavně na focení a sociální sítě, takže potřebuji mobil s kvalitním foťákem, který si myslím že Iphone 7 plus má. hodí se mi jakákoliv vaše zkušenost s tímto mobilem, popřípadě tipy na jiný model. prosím aby se v komentářích nestrhla lavina narážek na to že chci apple, každému vyhovuje něco jiného. :srdce:

Hele trolle, když chceš jen fotit + ty tvoje sítě, tak za 15tis ti udělá andriod více parády. Jestli to chceš rozebrat, tak si založ další fake profil :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3682
13.8.20 15:42

Jako fanda iPhonů ti můžu říct že na 7 je foťák tragický. Když chceš hlavně fotit, tak si kup kvalitní foťák, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 15:46

@kaja00 časem přestanou chodit aktualizace a telefon se pak hodně seká, nejdou stáhnout nějaké appky. Měla jsem to u iPhone 4 :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5283
13.8.20 15:49
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5283
13.8.20 15:51
@Zumpa píše:
Hele trolle, když chceš jen fotit + ty tvoje sítě, tak za 15tis ti udělá andriod více parády. Jestli to chceš rozebrat, tak si založ další fake profil :mrgreen:

Já nevím, ale na focení zadku, koz a půlky xichtu na instáč stačí jakýkoliv mobil. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.8.20 15:54

@Zabatko prosím? toto opravdu nemám zapotřebí, ale budiž, je to tvůj názor :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
16.8.20 21:29

@Mispulinek2323
Myslím, že od dob Iphone 4, už jsou ty telefony úplně jinde. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
16.8.20 21:35

Za mě je 7 plus v pohodě - měla jsem ho a byla jsem s ním spokojená. Foťák sice není jako třeba u 11, kterou mám teď, ale pořád je dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
16.8.20 22:16

Za nakych 13tis. koupíš nejnovější iphone SE 2020 takže opravdu nevidím důvod investovat tolika peněz do 4 roky starého kdyz lze mit nejnovější :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
25.8.20 08:22

Tak ono 7 plus je daleko větší jak SE 2020.
Tím bych začal.
Ale osobně bych šel do SE2020 z důvodu delší podpory a aktuálního modelu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama