Vyzná se někdo ve whatsapp?

Anonymní
20.7.20 00:07

Vyzná se někdo ve whatsapp?

Ahoj holky, stala se mi takova věc. Nekoho jsem potkala, vyměnili jsme si číslo a ze si nápiseme na whatsappu. Tak přijdu domu, uložím kontakt, jdu na whatsapp a tam první divná věc - nevidím, kdy byl on-line, nevidím vůbec nic, žádná fotka, žádný status. Hledala jsem na internetu a podle vseho to vypadá, ze si mě protějšek zablokoval, což teda moc nechápu.. nicméně se na interneru psalo, ze pokud jsem blokla, nesla by mu ani poslat zprava, což já jsem zkusila napsat jen ahoj a objevily se dvě šedivé fajfky a podle internetu, kdybych byla blokla, ukázala by se jen jedna šedivá fajfka. Co si o tom myslíte? Přijde mi zvláštní, ze by si mě blokl, když jsme si řekli, ze si tam napíšeme, ale u zadnyho jinyho kontaktu se mi nikdy nestalo, ze bych neviděla status, kdy byl on-line, ani profilovou fotku :(

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1475
20.7.20 00:19

Asi si tyhle informace v sekci Soukromi skryl :nevim: Se tam koukni, tyhle moznosti tam jsou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
899
20.7.20 02:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky, stala se mi takova věc. Nekoho jsem potkala, vyměnili jsme si číslo a ze si nápiseme na whatsappu. Tak přijdu domu, uložím kontakt, jdu na whatsapp a tam první divná věc - nevidím, kdy byl on-line, nevidím vůbec nic, žádná fotka, žádný status. Hledala jsem na internetu a podle vseho to vypadá, ze si mě protějšek zablokoval, což teda moc nechápu.. nicméně se na interneru psalo, ze pokud jsem blokla, nesla by mu ani poslat zprava, což já jsem zkusila napsat jen ahoj a objevily se dvě šedivé fajfky a podle internetu, kdybych byla blokla, ukázala by se jen jedna šedivá fajfka. Co si o tom myslíte? Přijde mi zvláštní, ze by si mě blokl, když jsme si řekli, ze si tam napíšeme, ale u zadnyho jinyho kontaktu se mi nikdy nestalo, ze bych neviděla status, kdy byl on-line, ani profilovou fotku :(

Já mám na svém WA třeba zablokované, aby se ukazovalo, kdy jsem byla online, jediné, co je vidět, je fotka (a to jen proto, že ji tam mít chci, protože mě u ostatních rozčiluje, když ji nemají :-D Status logicky neuvidíš, pokud tam žádný nemá (což nemusí), stejně tak nemusí mít fotku. Navíc pokud si tu zprávu ještě nepřečetl a nepotvrdil tě jako kontakt, tak nemusíš vidět vůbec nic z toho, i kdyby to tam měl. Je to v pohodě, bloklá nejspíš nejsi, jen to prostě ještě neviděl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8594
20.7.20 05:48

Já mám tyhle informace zablokované, nikdo nevidí, kdy jsme byla naposledy online a status tam žádný nemám. Nepotřebuji, aby o mně každý věděl, že jsem zrovna psala manželovi. :D a co se fotky týká, jsi si jistá, že tam nějakou má? I když už se mi taky stalo, že se mi ukázala, až když mi dotyčný nový kontakt odpověděl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1320
20.7.20 13:12

Zablokovana nejsi, to by se mu nedorucila zprava od tebe (2 sedive fajfky). Fotku treba zadnou nema, stejne tak se statusem a ja osobne mam taky nastavene, ze nejde videt, kdy jsem byla naposled online atd. Nikomu do toho nic neni. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama