Jaký nový telefon pro přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pemi9
Kecalka 500 příspěvků 02.10.14 10:28
Poradte, prosim jaky novy telefon pro pritele

Dobry den.
Chtela bych pro pritele k narozeninam novy mobil. Poradite prisim jaky? Pritel neni nijak narocny, staci mu ze se dovola a napise sms. :-) Chtela bych aby byl alespon trochu odolny do tech 7 tisic +/-
Dekuji za rady

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Run
Generální žvanilka 20652 příspěvků 02.10.14 10:34

A on ho nebude využívat? Aplikace, internet? Pak je to zbytečné, ne?

Arvenka
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 02.10.14 10:34

Xiaomi - viz odkazy. Super výkon, super cena, parádní tel. Jedou směrem Applu (mají vlastní ROMky). Přišel mi do týdne (ten první odkaz, stejný prodejce). S druhým zkušenost nemám, ale bude to podobné. :palec:

http://aukro.cz/…0736458.html
http://aukro.cz/…1865140.html

Arvenka
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 02.10.14 10:37

Ještě doplním, že mají velkou českou komunitu. Mají vlastní české fórum a vše je srozumitelně popsané, takže rozsypaného čaje v telefonu se bát nemusíš :) A přítel si určitě vyhraje ;)

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 02.10.14 10:38

Priteli bych novy mobil nekupovala mozna jen kdyby si vybral.
V dnesni dobe uz rozhodne bych volila chytry mobil.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 02.10.14 10:41
@pemi9 píše:
Dobry den.
Chtela bych pro pritele k narozeninam novy mobil. Poradite prisim jaky? Pritel neni nijak narocny, staci mu ze se dovola a napise sms. :-) Chtela bych aby byl alespon trochu odolny do tech 7 tisic +/-
Dekuji za rady

Můj manžel si teď kupoval mobila za 2 tis… :nevim: Jestli není přítel náročný, není škoda zbytečně vyhazovat peníze? Osobně bych věděla, jak si je užít jinak. ;)

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 02.10.14 10:42

Pritel si ted kupoval PRESTIGIO a velka spokojenost :palec:

pemi9
Kecalka 500 příspěvků 02.10.14 10:45

Myslite ze to neni dobry napad? :-) tal dejte navrh na neco me nic jineho nenapadlo zatim. Jeste fotak ale to jespis pro nas oba.

Sonreir
Závislačka 4697 příspěvků 02.10.14 10:51

@pemi9 samsung galaxy s4mini. Sezenes uz za cca 6500. Ja ho kupovala nedavno partnerovi take. Mobily likviduje na pockani ale svete div se tenhle mu drzi! Sklo neposkrabe je tam nejaky gorilaz glass nebo tak nejak a dokoupila sem.mu k tomu silikonovy obal a proste super. Je monter, nosi ho v monterkach se sroubovaky, uz mu xkrat spadl a nic mobil slape jak hodinky.

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 02.10.14 11:01
@pemi9 píše:
Myslite ze to neni dobry napad? :-) tal dejte navrh na neco me nic jineho nenapadlo zatim. Jeste fotak ale to jespis pro nas oba.

Když to beru podle svého manžela, asi by nebyl odvázaný z toho, že jsem mu koupila mobil. On si prostě takové věci potřebuje vybrat sám. To samé u foťáku…zase na druhou stranu je pravda, že se v těchto technických věcech vyzná lépe než já a nekoupí „zajíce v pytli“.
My si teda dáváme navzájem spíš drobnosti než dary z několik tisíc. O takových věcech rozhodujeme zpravidla společně a kupujeme je ve chvíli, kdy je to skutečně potřeba.
Za sebe můžu říct, že by mému mužovi udělaly větší radost třeba vstupenky na koncert, do kina, společná večeře, případně třeba nějaký víkendový pobyt pro dva. ;)

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 02.10.14 11:15

Jestli není náročný, tak bych koupila mobil tak do 2000… Spíš promysli, kde ho nosí, jak se k němu chová. Manžel dělá dělníka + práce doma, takže jsem tenkrát uvažovala nad nějakým z odolných telefonů. Nakonec jsme koupily klasiku, stál 2000. Využívá volání, sms, sem tam něco vyfotit a na to mu ten jeho stačí bohatě.

Gabulle
Ukecaná baba ;) 2324 příspěvků 02.10.14 11:52

Nekupovala bych mu to, ja vloni vzala manzela do prodejny at si vybere, na netu si tam v klidu projel i recenze a pak si ho doma objednal.

Arvenka
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 02.10.14 12:59

@pemi9 Já si nemyslím, že to je špatný nápad. Přítel si rád vše vybere sám, ale kdybych mu vybrala já, tak by byl taky nadšený. Má telefon pořád někde pohozený, v prachu, v bo*delu v práci. A je to OK. Ty mobily dneska mají povětšinou Gorilla Glass II nebo III a to sklo vydrží fakt hodně. Toho bych se nebála. Navíc jsi psala, že není náročný na tyhle věci. Tak pokud si myslíš, že by byl nadšený, tak proč ne ;). Já osobně bych do toho klidně šla.

Arvenka
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 02.10.14 13:00
@malinika píše:
Když to beru podle svého manžela, asi by nebyl odvázaný z toho, že jsem mu koupila mobil. On si prostě takové věci potřebuje vybrat sám. To samé u foťáku…zase na druhou stranu je pravda, že se v těchto technických věcech vyzná lépe než já a nekoupí „zajíce v pytli“.
My si teda dáváme navzájem spíš drobnosti než dary z několik tisíc. O takových věcech rozhodujeme zpravidla společně a kupujeme je ve chvíli, kdy je to skutečně potřeba.
Za sebe můžu říct, že by mému mužovi udělaly větší radost třeba vstupenky na koncert, do kina, společná večeře, případně třeba nějaký víkendový pobyt pro dva. ;)

Víkendový pobyt je super dárek. Sice i tak trochu pro mě :twisted:. Ale má to vždycky úspěch :mrgreen: :palec:

malinika
Kelišová 5729 příspěvků 02.10.14 13:48
@Arvenka píše:
Víkendový pobyt je super dárek. Sice i tak trochu pro mě :twisted:. Ale má to vždycky úspěch :mrgreen: :palec:

My už si ani jiné dárky než společné, nedáváme…dá nám to oběma víc než nějaká věc.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Vilhelmová jako Meda: Hrát ji je obrovská odpovědnost a troufalost

Mecenáška a vášnivá sběratelka umění Meda Mládková 24. června oslaví... číst dále >

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >