Alcatel OneTouch Idol 2 mini S

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
katiiik
Závislačka 2831 příspěvků 29.09.14 08:43
Alcatel OneTouch Idol 2 mini S

Máte někdo prosím tenhle telefon?? :)) Potřebuju poradit jak připojit telefon k pc :oops: :oops: Asi něco dělám špatně :zed: :zed:

Reakce:
PetraJ
Kelišová 6863 příspěvků 29.09.14 09:03

Tak holka má taky Alcatel, sice jinej, ale taky jsem na to nemohla přijít. Píchla jsem ho do pc a nic se nestalo. Až minule jsem otevřela program Windows media player a tam nahoře je lišta: Synchronizovat. A když jsem připojila telefon, tak se mi tam konečně ukázal a mohla jsem přetahovat fotky a písničky.

katiiik
Závislačka 2831 příspěvků 29.09.14 11:25

@PetraJ Tak děkuju, zkusila sem to a ani tak se bohužel n ic ne zobrazilo :(

PetraJ
Kelišová 6863 příspěvků 29.09.14 13:28
@katiiik píše:
@PetraJ Tak děkuju, zkusila sem to a ani tak se bohužel n ic ne zobrazilo :(

Aha, tak to už nevím. já na tohle přišla náhodou a povedlo se.

katiiik
Závislačka 2831 příspěvků 05.10.14 12:09

@PetraJ Tak jsem přišla na to, že mi to nejde jen u mě na notasu, v pc m i to jde, tak nevim :/

PetraJ
Kelišová 6863 příspěvků 05.10.14 12:46
@katiiik píše:
@PetraJ Tak jsem přišla na to, že mi to nejde jen u mě na notasu, v pc m i to jde, tak nevim :/

Tak aspoň že tak.

Sussane
Kecalka 266 příspěvků 27.02.15 12:03

Chtěla bych se zeptat, jestli má taky někdo takový problém s přehříváním? Mě se nehorázně přehřívá. Stačí když s někým 15 min. volám a telefon se nedá držet u ucha. Nevím co s tím. A baterka taky nic nevydrží. Reklamaci mi poprvé uznali, že mi vyměnili celou zadní část, ale vůbec to nepomohlo. A teď mi reklamaci zamítli. Nevím co s tím.

katiiik
Závislačka 2831 příspěvků 27.02.15 13:17

@Sussane Tak mě se více zahřívá jen když na něm něco dělám a zároveň je na nabíječce, jinak ne a to ho mám ještě v tom silikonovém obalu. Jinak baterka mi při normální zátěži (wifi, čtení knížek, občas hra, facebook) vydrží až 3 dny.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Falešná sestra Aťky Janouškové na Zindulkově pohřbu: Mám dostat nemovitost!

Falešná sestra Aťky Janouškové, která novinářům včera na pohřbu Aťky... číst dále >