Poškozený dřez od Krtka (čističe odpadu)

Anonymní
16.6.20 20:11

poškozený dřez od Krtka (čističe odpadu)

Ahoj, stala se mi taková nepříjemná věc: do sifonu nerezové dřezu jsem nasypala Krtka, který ale začal probublávat a vybublal mi až do dřezu a „vyžral“ mi tam fleky. Mám flekatý celý dřez. STalo se to také některé z vás? Poškožení je asi nevratné, že?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

113
16.6.20 20:47

Stalo se nám to také s jiným prostředkem. Máme flekaty kuchyňský dřez i vanu v koupelně. Ta keramika v koupelně má vyloženě narušenou tu povrchovou strukturu, takže tam už není cesty zpět. Ve dřezu jsou jen fleky, tak jsem doufala, že to něčím půjde, ale bohužel. Už to tak máme dva roky a zatím jsem na nic nepřišla a to jsem už zkoušela kde co. Možná trochu vybledli po použití Cifu, ale to je tak vše :nevim: Ta vana mě ale bolí víc :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.6.20 20:51

@LucyLiu můžu poprosit o foto toho flekatého dřezu? já jsem z toho dost nešťastná, je to nový dřez

• Nahlásit
  • Citovat
7685
16.6.20 20:57

Používám louh a podobně prostředky a nikdy mi nedělali fleky na nerez dřezu. Takže otázka zda nerez je nerez…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
16.6.20 21:30

Fotit se mi to nechce, mám ho plný neumyteho nádobí z večeře :lol: Ale teda, abych to uvedla přesně, mě to ve dřezu vyloženě nevytrysklo (narozdíl od té vany), jen jakoby vystoupila ta voda s tím prostředkem ven do té prohlubně na špunt. A to mi celé zčernalo. Vyloženě v dřezu mám asi dva flíčky, které už nejsou až tak viditelné. A když se nad tím zamyslim, tak tenkrat jsem z toho byla strašně zoufalá, protože to šlo hrozně vidět, ale teď už to moc nevnimam. Takže to asi fakt vybledlo. Ale my máme ten dřez už 8 let, takže už je celkově takový zašlý, takze se to tam víc ztrácí. Věřím, že na tom novém to musí bít do očí. Tak snad vám to taky časem trochu vybledne. Nebo třeba někdo poradí, co s tím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama