Poslat dítě do ZUŠ?

13
5.5.20 18:39

Poslat dítě do ZUŠ?

Zdravím maminky, dnes mi přišla zprává od paní učitelky ze ZUŠ, že se dcera může od pondělí vrátit do normální výuky. Doposud se to vše řešilo přes sociální sítě. Chtěla bych se zeptat, jestli je to podle vás dobrý nápad. Předem děkuji za odpovědi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10007
5.5.20 18:44

@Nadyn dcera chodí na dechovy nástroj a chodit nebude

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8378
5.5.20 18:45

@Nadyn tak záleží na tom, co tam dělá. Jestli zpívá ve sboru, je tam riziko, pokud hraje na hudební nástroj a má samostatně hodiny, problém nevidím. Já osobně bych ale pustila i do toho sboru, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8726
5.5.20 18:48
@Aduš8 píše:
@Nadyn tak záleží na tom, co tam dělá. Jestli zpívá ve sboru, je tam riziko, pokud hraje na hudební nástroj a má samostatně hodiny, problém nevidím. Já osobně bych ale pustila i do toho sboru, no.

riziko čeho? ;-)
u nás nic neběží, ale jakmile se sbor obnoví, dcera nadšeně půjde

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8378
5.5.20 18:51

@cell dobře, blbě napsáno, větší pravděpodobnost nákazy :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3042
5.5.20 18:51

Tak u nás třeba rozhoduje to, že musíme podepsat čestné prohlášení, že dítě není v kontaktu s rizikovou osobou, což naše děti jsou..takže čestné prohlášení podepsat nemůžeme.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5034
5.5.20 18:52

Podle mě to dobrý nápad je, život se postupně vrací k normálu.. Do kdy čekat, až bude 0 nakažených?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1842
5.5.20 18:55

Dceri zacinaji sportovni tréninky pristi tyden. Urcite půjde, na deti se už tesi, kdyz nemuze do skolky. Synbude moct aspon do skoly za 3 tydny, ale skolku u nas urcite neotevrou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9810
5.5.20 19:00
@Alušáček píše:
Podle mě to dobrý nápad je, život se postupně vrací k normálu.. Do kdy čekat, až bude 0 nakažených?

Obě moje děti sportují. Holka tancuje a tréninky má už od tohoto pondělka, z 10 holek chyběla jedna. Kluk hraje fotbal a začinají 11.5. a taky bude chodit. Žít pořád jen ve strachu se nedá. Třeba dcera je poměrně úzkostná a kdyby měla zůstat doma ještě déle, tak se bojím, že pak už by snad ani nebyla schopná vylézt mezi lidi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30021
5.5.20 19:02

Dcery chodit nebudou, až od září.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5034
5.5.20 19:09

@ivašot. Dcera taky na tancovani půjde, budou mít trénink venku. Já si neumím představit držet ty děti v izolaci až do září, podle mě nemožné. My se těšíme i na školku, snad bude brzy otevrena :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8726
5.5.20 19:16
@Jana206 píše:
Dcery chodit nebudou, až od září.

a co bude v září jinak? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5540
5.5.20 19:22

Mé dítě půjde do školy, pokud se otevře ZUŠka, půjde i tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2411
5.5.20 19:28

Syn od příštího týdne na trubku v ZuŠ i do fotbalu. Akorát mám tu smůlu, že jsou obě děti druhostupňové a do školy nepůjdou. Takže budou chodit do kroužků a pokud bude pěkně, tak se celý červen povalovat někde na koupališti :zed:
Nerozumím tomu, proč nemůžou do školy, je to úplný nesmysl. I kdyby měli chodit obden nebo na 2 hodiny denně, aby jich bylo ve třídě 15, tak pořád lepší, než se poflakovat venku nebo doma, než se my vrátíme z práce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5540
5.5.20 19:31
@bigl píše:
Syn od příštího týdne na trubku v ZuŠ i do fotbalu. Akorát mám tu smůlu, že jsou obě děti druhostupňové a do školy nepůjdou. Takže budou chodit do kroužků a pokud bude pěkně, tak se celý červen povalovat někde na koupališti :zed:
Nerozumím tomu, proč nemůžou do školy, je to úplný nesmysl. I kdyby měli chodit obden nebo na 2 hodiny denně, aby jich bylo ve třídě 15, tak pořád lepší, než se poflakovat venku nebo doma, než se my vrátíme z práce.

Souhlasím, kdyby to rozdělili, tak by to šlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama